TAGEN TV: Dr Jaśkowski – za ten film stracił prawo wykonywania zawodu? Odszkodowania dla rodziców dzieci zamiast WOLNOŚCI!?

Dr Jaśkowski – za ten film stracił prawo wykonywania zawodu?

Lobby farmaceutyczne i powiązani z nim lekarze korzystają z każdej okazji żeby ochronić swoje wielomiliardowe zyski w Polsce.

Opublikowany 8 sie 2017

Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej zawiesił prawo wykonywania zawodu lekarza dr Jaśkowskiemu . Na szczęście Jaśkowski jest na emeryturze i nie musi uprawiać zawodu ale pracował za DARMO w stowarzyszeniu które pomaga osobom chorym NIEODPŁATNIE. Zbieramy na proces sądowy przeciwko Izbie Lekarskiej . http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/ – WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA.

Skandal! Oto kontrolowany przeciek z prac PISu w związku z powikłaniami szczepionkowymi u dzieci, w Naszym Dzienniku Rydzyka! Przyznają, że rocznie 30 dzieci w Polsce ma ciężkie powikłania po szczepionkach.

ZAMIAST DAĆ WOLNOŚĆ RODZICOM w sprawie szczepień, jak osły, upierają się przy masowych szczepionkach i idą ręka w rękę z Lobby Farmaceutycznym.

Mamy 100% dowód w ręku – Nie bacząc na to, że każde życie ludzkie, każdego płodu – według tych obłudników – jest bezcenne, skazują 30 dzieci rocznie na ciężkie inwalidztwo i wegetację do końca życia, lub śmierć w wyniku powikłań poszczepiennych. Będą płacić za wywołane szczepionkami ciężkie choroby ODSZKODOWANIA – wspólnie z producentami szczepionek.

Państwo Polskie ma w tym wypadku w nosie zdrowie naszych dzieci i nas samych – bo każdego z Polaków może spotkać choroba nieodwracalna jego dziecka w wyniku obowiązkowego szczepienia.

Czy szczepienie ochronne to jest eksperyment na Zdrowym Organizmie z niewiadomym wynikiem, który może przynieść Ciężką Chorobę Nieuleczalną Dziecku i ból i cierpienie dla Rodziców przez całe życie?! Ile to jest warte według PISu. Milion złotych odszkodowania, dwa?

Konstytucja zabrania eksperymentów medycznych na Polakach!

 

 

Demagogiczny argument, że wolność szczepień prowadzić będzie do powszechnych masowych epidemii, jest typowym faszystowskim chwytem propagandowym Systemu Pan-Niewolnik. Nie ma on nic wspólnego z prawdą.

Prawda jest taka, że na gruźlicę/ospę/malarię może zachorować każdy kto się przeciw gruźlicy/ospie/malarii nie zaszczepił, a nie wszyscy.

Jeżeli szczepionki są w 100% skuteczne to żadne dziecko z tych które zostaną zaszczepione przeciw np. chorobie Heine-Medina nie zachoruje na nią. Ci którzy zachorują to ci których RODZICE podjęli ryzyko i nie zaczepili swoich dzieci. W takim wypadku to Rodzice są winni choroby swoje dziecka, które przecież świadomie kochają. Powinni oni wiec osobiście ponieść konsekwencje tejże choroby. Leczenie takich dzieci powinno być pełnopłatne z ich prywatnej kieszeni.

IDĄC TYM TOKIEM FASZYSTOWSKIEGO- CZYLI OŚWIECONEGO/OŚWIECENIOWEGO MYŚLENIA (MY WIEMY LEPIEJ CO MA CZYNIĆ SUWEREN!)  – należałoby wprowadzić zakaz kąpieli poza strzeżonymi kąpieliskami w całej Polsce, bo ktoś kto nie umie pływać może się hipotetycznie utopić, albo wyciąć wszystkie drzewa wzdłuż dróg, bo jakiś idiota może jechać za szybko i rozbić się o drzewo, ze skutkiem śmiertelnym.

WOLNOŚĆ to Świadomy Wybór przy posiadaniu Pełnej Współcześnie Dostępnej Wiedzy. 

Czesław Białczyński

 

Państwo będzie płacić odszkodowania za powikłania po szczepieniach? Ważne informacje dla rodziców

opublikowano: wczoraj · aktualizacja: wczoraj
autor: fot.zdjęcie ilustracyjne pixabay.com
autor: fot.zdjęcie ilustracyjne pixabay.com
Wykop
20

Państwo będzie płacić odszkodowania za powikłania po obowiązkowych szczepieniach. Ale nie za wszystkie – informuje w czwartkowym wydaniu „Nasz Dziennik”.
REKLAMA

Opracowaniem wstępnych założeń dotyczących specjalnego funduszu kompensacyjnego zajmuje się, z polecenia ministra zdrowia, Główny Inspektor Sanitarny. To podmiot, który pracuje nad nowelizacją ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Ustawa zobowiązuje rodziców do poddania dzieci obowiązkowym szczepieniom ochronnym. Od tego obowiązku zwolnić mogą jedynie konkretne przeciwwskazania lekarskie – czytamy w „Naszym Dzienniku”.

Chodzi o to, by rodzina, w której dziecko trafiło do szpitala na skutek powikłań poszczepiennych, otrzymała szybką pomoc finansową

—informuje w rozmowie z gazetą Jan Bondar, rzecznik prasowy GIS.

Rodzina, której dziecko dotknął syndrom NOP – niepożądanych odczynów poszczepiennych – będzie mogła starać się o odszkodowanie już w sytuacji, gdy zachodzi podejrzenie, że nietypowe zachowanie czy stan dziecka są właśnie rezultatem szczepienia. Wystarczy, że złoży stosowany wniosek w resorcie zdrowia.

GIS zapewnia, że cały pomysł opiera się na szybkiej drodze pomocy dla rodziny. Każda poszkodowana rodzina będzie mogła również ubiegać się o odszkodowanie przed sądami powszechnymi, tak jak odbywało się to do tej pory. Rodzin dotkniętych syndromem NOP nie jest w Polsce wiele. Corocznie GIS odnotowuje około trzydzieści przypadków dzieci, które mają niepożądane objawy po szczepieniach – informuje w dalszej części gazeta.

Sam projekt GIS-u jest na razie w fazie wstępnej, a jego konkretne elementy mogą ulec zmianom. Pomysł do akceptacji Ministerstwa Zdrowia trafi dopiero po konsultacjach społecznych – precyzuje w dalszej części „Nasz Dziennik”.

O potrzebie wprowadzania systemu rekompensowania ewentualnych szkód, powstałych w wyniku powikłań poszczepiennych, zapewnił w maju minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Podkreślił jednocześnie, że ciężkie powikłania zdarzają się niezwykle rzadko.

Skąd fundusz na powikłania weźmie pieniądze na odszkodowania?

Jak informuje „Nasz Dziennik” ma on być finansowany ze środków wpłacanych przez firmy farmaceutyczne, które zawarły umowę na dostawę szczepionek do przeprowadzania obowiązkowych szczepień ochronnych.

System taki działa np. W Stanach Zjednoczonych. W USA rodzicom dzieci z powikłaniami poszczepiennymi wypłacane są ogromne kwoty.

ann/”Nasz Dziennik”

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/352594-panstwo-bedzie-placic-odszkodowania-za-powiklania-po-szczepieniach-wazne-informacje-dla-rodzicow

 

https://www.youtube.com/watch?v=5HyNAIRs7g0

Podziel się!