Witold Gadowski – 1. Kto jest kim w III RP! Przypominamy o pochodzeniu PO; 2. Rząd – Ministerstwa Głupich Kroków?

Kto jest kim w III RP! Przypominamy o pochodzeniu PO

Zwlekałem z publikacją tego materiału bardzo długo (od połowy kwietnia). Teraz jednak nadszedł najwyższy czas żeby go opublikować. Mnożą się dziwne kroki, a raczej „głupie kroki” niektórych ministerstw rządu Beaty Szydło, wciąż też trwa upór tego rządu przy utrzymywaniu Ministrów w owych ministerstwach, chociaż wykonują one wyłącznie głupie kroki. Mam na myśli zwłaszcza  ministerstwo ochrony środowiska oraz jak dotychczas bezczynne ministerstwo zdrowia i ministerstwo kultury. Obecnie do tych ministerstw dołączyło działające w legislacyjnym amoku z niechlujstwem typowym dla rozbuchanej „Władzy” Ministerstwo Sprawiedliwości.

 

Zaskakującą jest dla mnie wiadomość, że Ministerstwo Rozwoju daje zarabiać portalom Interia, Onet i innym atakującym rząd i Polaków mediom  ponad 3 miliony złotych na popularyzacji tematów gospodarki i rozwoju Polski. Przecież tam mnożą się głupie alarmistyczne artykuły o tym, że gospodarka zaraz się zawali, albo już się zawaliła, że programy rządowe są po prostu głupie, itp itd. Jak się ma jakaś pojedyncza promocja GOSPODARCZA do ogólnego tonu tych mediów, które w każdym materiale przedstawiają Polskę jako Upiora Europy.

W CO GRA PIS FINANSUJĄC RZĄDOWYMI PIENIĘDZMI, A WIĘC PIENIĘDZMI POLAKÓW, TE ANTYPOLSKIE MEDIA – które miał podobno repolonizować?! Niestety jest więcej podobnych głupot – jak wycinka Puszczy Białowieskiej przez Ministerstwo Ochrony Środowiska, czy blokada dostępności dla pacjentów i produkcji marihuany leczniczej w Polsce, przez tzw. Ministerstwo Zdrowia, brak reformy Kinematografii, czyli Instytutu Sztuki Filmowej itp..

 

 

Niestety w wypadku realnego rządu III RP i oczekiwań jakie Polacy w tym rządzie pokładają niektóre „głupie kroki” nie tylko nie śmieszą, ale mogą prowadzić do zagrożeń celów stawianych przez PIS. POst-Ubecja powinna być pod czujną obserwacją, a rząd nie powinien się zawahać, gdyby podjęli kolejną próbę puczu – zwłaszcza w armii, policji, czy w innych służbach mundurowych. Jak wiecie nie jestem miłośnikiem PISu, lecz chciałbym dożyć szansy wprowadzenia większej liczby posłów Ruchu Wolnych Ludzi (KUKIZA) do Sejmu, a nie jakiegoś udanego puczu i recydywy Obozu Zdrady Narodowej.

Musielibyśmy w takim wypadku rozpocząć prawdziwą rewolucję, a rewolucja to nic dobrego.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OrvNawG8DPA&t=1168s

 

https://www.youtube.com/watch?v=bjauKqOfNgQ
Podziel się!