Słowiańska Mantra (Agma) Wewnętrznego Wglądu i Oczyszczenia 432 Hz

Słowiańska Mantra (Agma) Wewnętrznego Wglądu i Oczyszczenia 432 Hz

mantra1-slov

Mantra (Mądra [Mąd-d-ra]) = Mudra (Modra [Mąd-d-RA]) = Mandala (Mąddała, Jąt-Ra)
Słowiańscy znachorzy i kapłanki korzystali z siły mantr do pracy z wewnętrznymi wibracjami w których zawarta jest moc przemiany rzeczywistości. Wibracja dźwięku to podstawa wszechświata. Każdy dźwięk niesie z sobą określoną częstotliwość, która wpływa na konkretną część mózgu i całego organizmu. Za pomocą mantr, medytacji lub odpowiednich dźwięków możemy wpływać na nasze życie i uwalniać nieznane nam wcześniej potencjały. Po wedyjskiej kulturze Ariów zachowały się starosłowiańskie mantry- Agmy.

[agma – og-ma: ogień/agoń (rus.) stwarzająca, stwarzająca moc osobistą, osadzająca moc-magię, dająca/posiadająca/przekazująca mogtę-magię, zdolność czynienia Rzeczy Istności – siędziania]

Polecam wszystkim kanał Bezchaosowania na You Tube

https://www.youtube.com/watch?v=-2sfEy_zP7I

Słowiańska Agma ~CZARODORO DRAGO JARGA~
Jest to Agma słowiańska wymawiana niegdyś tylko w Bożnicach.
,,(…)Bóżnica była gajem świętym, w którym z rozkoszą przebywali
bogowie. Świątynia taka, ręką samych bogów wzniesiona,
różniła się od Gontyny, ręką ludzi zbudowanej. Bóżnice były nie
borami, ale dąbrowami. Otaczał je parkan, mający dwie brony,
to jest warowne, wstępu broniące bramy. W środku bóżnicy strzelał swym wzrostem ku niebu ogromny, stary, zieloną jemiołą obrosły
dąb, a do koła niego znajdowały się posągi bogów. Świątynia
podobna uważaną była za tak przeczystą, źe pod żadnym
warunkiem nie godziło się jej skalać krwią ludzką, choćby z nieprzyjaciela ojczyzny lub wiary wylaną.”
Słowiańscy Bogowie [1865]. Audiobook: https://www.youtube.com/watch?v=0yjht…

 

Agma (Агма)- Słowo mocy, przy wymowie którego uruchamia się mechanizm sprzyjający energetycznej przemianie na poziomie ciała lub umysłu. Agmy składają się głównie z jednego, dwóch lub (rzadko) trzech słów.
Nie staraj się zrozumieć Agmy. Jest to runa, słowo, dźwięk otwierający osobę, która go wymawia. Dźwięk przemieniający osobę, która go wymawia, a tym samym przemieniający okoliczności i rzeczywistość.

Nagranie bazuje na podkładzie o częstotliwości 432Hz. (wzmacnia również wibracje wymawianych run/agm/słów mocy)
Okazuje się, że gdy częstotliwość jest dostrojona do 432 Hz (naturalna i korzystna częstotliwość) nasz mózg wchodzi w stan synchronizacji z falą Schumanna oraz tworzącą ją pasma alikwotów. Równowaga taka występuje w przyrodzie nazywana często strojem naturalnym Solfeggio. W 432 Hz wibruje złoty środek PHI, ujednolicona jest właściwość światła, czasu, przestrzeni, materii, grawitacji, magnetyzmu, biologii; ma również ogromne korzyści dla całego systemu komórkowego w organizmie.

Czarodoro (Чародоро)- Pomaga przekroczyć własne słabości i ograniczenia. Stwarza warunku pomagające wyjść z beznadziejnych sytuacji. Uwalnia od negatywnego nastawienia, obdarza jasnowidzeniem i przenikliwością umysłu.

Drago (Драго)- Wpływa równoważąco na skrajne sytuacje (np. finansowe),
wskazuje za pomocą snów lub wizji dobre rozwiązania. Harmonizuje relacje między kobietą i mężczyzną przyczyniając się do pogłębienia miłości i zrozumienia.

Jarga (Ярга)- Jest to oczyszczająca runa, wspomagająca odradzanie sił witalnych i pasji w człowieku. Obdarza siłą przyciągania dóbr materialnych i zdrowia. Uwalnia drogę życiową z przykrych zdarzeń.

Muzyka Słowian
Mantra po polsku
Słowiańska Mantra
Duchowość Słowian

Podziel się!