Wart Pac Pałaca – Czy Prawda aż tak bardzo boli, że warto uwalić Opolską Piosenkę?!

 

Wart Pac Pałaca.

Najpierw była cenzura SLD, Ubecji, PO i Sorosa, która zakazała już w 1991 wydania książki Białczyńskiego „Polski Łącznik”, „Mitologii Słowian” i wielu innych książek różnych autorów, a w końcu także zabroniła wydawać piosenki Pawła Kukiza.

 

 Teraz zaistniała Cenzura PISu na Kayah (za wyśpiewywanie w marszach KODu – głupiaś Kayah swoją drogą!) oraz dla Dr Misia za kilka słów prawdy o katolickich świątyniach. O Kayah niektórzy mówią, że to jakaś paranoja, bo wciąż ją widać w TVP w innych programach, więc dziwne że TVP nagle ją zakwestionowała? Czy to aby prawda? Wątpię.

 

Finał ?! Uwalone Święto Opolskiej Piosenki. Żebyśmy się dobrze zrozumieli Opolska Piosenka to nigdy nie była Polska Piosenka – zawsze działała tam Cenzura: PZPR, SLD, UD, UW, UB/WSI, PO. Naprawdę najlepsi polscy piosenkarze, zespoły i artyści nigdy nie wystąpili w Opolu.

A teraz PIS chciał mieć swoją cenzurę. A będzie miał bojkot festiwalu i upadek kolejnej imprezki TVP, albo start z nową imprezką równie nudną i „w doborowym gronie” w jakimś innym miejscu. Dla mnie to żadna strata, bo od 50 lat nie oglądam tego badziewia w wydaniu konformistycznych artystów, na pasku aktualnie rządzącej „Władzy” i jej medialnych zauszników.

 

 

Dr Misio to doskonała hudba/muza – po prostu dobry zespół więc głupota PISu okazuje się po prostu niebotyczna. Zakaz występu dla Dr Misia w Opolu pokazuje na czym polega PISowska Wolna Polska i tzw Dobra Zmiana. Kij i marchewka! Jak była niewola tak jest nowa niewola – „watykano-patriotyczna”

https://www.youtube.com/watch?v=v0BBpVl34I0&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dv0BBpVl34I0&has_verified=1

Głosujcie na Kukiza, on na własnym garbie poznał bat Cenzury, więc możecie być pewni, że jest NORMALNY!

 

https://youtu.be/XtSy-I_NFII

Naprawdę odetchnę z ulgą, kiedy ten komunistyczny i post-komunistyczny podobnie jak Piosenka Radziecka i Piosenka Żołnierska, a w końcu i Sopot – festiwal Opole, także zniknie wreszcie z naszego polskiego życia kulturalnego.

Podziel się!