Z Witoldem Gadowskim: Islam zniszczy świat jaki znamy?; 2. Czyja ręka pociąga za sznurki?

Islam zniszczy świat jaki znamy?
gadowski

Marcin Rola w rozmowie a właściwie wykładzie o islamie z dziennikarzem, Witoldem Gadowskim. Dziennikarz rozkłada Islam na czynniki pierwsze!

Nie dziwię się katolikowi i zwolennikowi PISu Witoldowi Gadowskiemu, że w PISie widzi zbawcę Polski oraz w katolicyzmie ratunek dla Europy – absolutnie jednak nie podzielam tego poglądu. W jednym Witold Gadowski ma rację – Tam gdzie upada judeo-chrześcijaństwo wchodzi co innego, lecz w Polsce w miejsce katolicyzmu nastaje Wiara Przyrodzona Słowian – Wiara Przyrody.

Naszym zadaniem jest by w Europie nie zapanował islam, lecz właśnie Wiara Przyrody i Światopogląd Naukowy zamiast Kabalistycznego. I to się właśnie dzieje w Europie, która judeo-chrześcijaństwo odrzuca jako restauratora banksterskiego ładu i post-rzymskiego Systemu Pan – Niewolnik.

W drugim nagraniu dowiecie się na czym polega Parodia Wyborów Prezydenckich we Francji i jak łatwowierni oraz ogłupieni przez banksterów są Francuzi, którym NWO podsunęło Konia Trojańskiego o wdzięcznym imieniu – nie, nie Bucefał – lecz Macron.

Na koniec tego drugiego nagrania Witolda Gadowskiego pada bardzo ważne pytanie do Naczelnika Polski , Prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego, które zadają sobie również wszyscy Wolni Ludzie i Polacy uważnie obserwujący poczynania PISu: Kiedy pierwsi tzw. politycy z poprzedniego Układu, a tak naprawdę zwyczajni złodzieje, trafią za kratki? Czy to co PIS uprawia to jest polityka na serio, czy tylko GRA z Narodem Polskim, zabawa w kotka i myszkę? CB

2. Komentarz Tygodnia: Czyja ręka pociąga za sznurki?

O elitarnej grupie społecznej jaką są polscy sędziowie, lepszej, francuskiej wersji Ryszarda Petru, i o Antonim Macierewiczu, który nagle okazał się „najgorszym” ministrem w rządzie. Komu się naraził?

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności

Podziel się!