Jerzy Zięba o groźbach karalnych pod jego adresem i Wiośnie Zdrowia

Jerzy Zięba o groźbach karalnych pod jego adresem

jerzy zięba2

Jerzy Zięba mówi nie tylko o groźbach karalnych formułowanych pod jego adresem, ale także o kolejnym kroku po próbach jego dyskredytacji przez banksterskie media polskojęzyczne takie jak GW, TVN, Tok FM, a mianowicie, o organizowaniu na FB propagandowych grup oczerniających  jego i jego inicjatywy oraz wykłady i metody. Wściekły atak Obrońców Starego Ładu Farmako-Medycznego w Polsce skupia się obecnie na Wiośnie Zdrowia w Katowicach.

Środowisko Ruchu Wolnych Ludzi już od 2014 roku atakowane jest bezpardonowo politycznie za swój jednoznaczny stosunek do Inwazji Rosji na Ukrainie, za swój stosunek do Katastrofy Smoleńskiej, do demokracji bezpośredniej, czy do partyjniackiego państwa polskiego i starej ekonomii. Od 2013 roku jest atakowane za wsparcie dla Wiary Przyrodzonej Słowian i wolnościowe działania w Polsce, a szczególnie na Ślęży i w gminie Sobótka. Od niedawna jesteśmy atakowani zmasowaną propagandą przez te same ośrodki medialne (GW, Newsweek, Tok FM, Wp.pl) i przez zorganizowane ad hoc w Internecie studenckie grupki prawackie i lewackie  oraz portale katolicko-prawicowe (PCh24, wPolityce.pl, Histmag) w związku z naszymi działaniami na polu odkłamywania propagandy antysłowiańskiej w historii i archeologii.

Czy uważacie, że to zbieg okoliczności, czy też planowe działanie środowisk tracących grunt pod nogami i czujących nieuchronne nadejście NOWEGO oraz powiew prawdziwej Wolności w Polsce? Tak jak napisałem pod koniec roku 2016 starcie Nowego ze Starym wchodzi w tym NOWYM ROKU w decydującą fazę (https://bialczynski.pl/2016/12/30/wielka-lechia-odrodzona/). System Pan-Niewolnik upada i wierzga w śmiertelnej agonii. 

wiosna-zdrowia

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=22P4jddQEZU&feature=youtu.be

https://ukryteterapie.pl/kategoria/ksiazki/ukryte-terapie-czesc-2

Podziel się!