Niemiecka antylechicka propaganda Turbo-Salonu kontratakuje z Newsweeka!

newslech1 newslech2

Pisałem już kilka tygodni temu, że hasło TURBOSŁOWIANIN/TURBOSŁOWIANIE zostało ukute na użytek Zagończyków Sorosa przez nie byle jaką firmę reklamową z międzynarodowymi filiami. Ma ona też oczywiście filię w Polsce, a propagandyści światowej banksterki mają u nas w Polsce „swoje media”. Są to media polskojęzyczne, ale kieruje nimi banksterski międzynarodowy kapitał. Powszechnie wiadomo, że jednym z tych mediów jest Newsweek.

Tych ludzi, którzy myśleli, że Polska na zawsze pozostanie ich Dojną Krową, Dojną Krową Banksterki Światowej, Dojną Krową Zachodu i Moskwy, Dojną Krową Rodzimej Uwłaszczonej Nomenklatury PZPR/WSI przeraża odrodzenie świadomości Polaków. Według nich Polacy na zawsze mieli pozostać ich Niewolnikami zamkniętymi w kokonie neokolonialnej narracji sprzedawanej im z polskojęzycznych tub propagandowych, niczym kolorowe paciorki Pigmejom z Czarnego Lądu. Ci ludzie i ich ośrodki decyzyjne znajdują się obecnie w stanie najwyższej frustracji i skrajnej paniki.

Tak jak pisałem, przeraża ich możliwość odzyskania przez Polskę podmiotowości, ale nade wszystko boją się Ducha Wolności  promieniującego z Serca Świata do Europy, Moskwy i gdzie indziej. Dlaczego? Czyżby ci krzewiciele „wolności” zrozumieli, że oto WOLNOŚĆ nadchodzi nieubłaganie i puka, w Polsce i na całym bożym świecie, do drzwi ich skarbczyków, ich zbudowanych na wasalnej zależności biznesików, ich pożal się boże lemingowskich gazetek i telewizorni, do ich opartych o obce pieniądze wydawnictw, do nowo-mieszczańskiego zaścianka!

Tak kochani Warszawscy Ignoranci, kończy się WASZ lansowany za cudze srebrniki Wszechświat Ułudy, WASZA fałszywa kreacja rodem z Matrixa, kreacja którą braliście za Doskonałą Rzeczywistość. Kończy się ona nieodwołalnie, bo z obrazem Prawdziwego Świata miała (i ma!) tyle wspólnego co cyrkowy pokaz iluzjonistyczny odgrywany w gabinecie krzywych luster.

newslech3

newslech4

Czegóż można spodziewać się po Autorze artykułu, nie potrafiącym poprawnie zacytować nazwiska osoby, o której poglądach z taką emfazą się rozpisuje?

Czy można oczekiwać z jego strony merytorycznej dyskusji, odwołania się do naukowych faktów, rzetelnego dialogu?

Czy można spodziewać się po takiej osobie czegoś więcej niż czysto propagandowych pseudoargumentów i banałów głoszonych z wyżyn urojonych nienaruszalnych autorytetów „naukowych”?

Czy można spodziewać się po nim jakiejkolwiek samodzielności od zaściankowego, warszawskiego Trubosalonu?

Czy ten niechlujny propagandysta trzymanego na krótkiej smyczy przez banksterkę cyber-czasopisma, dowodzonego przez Tomasza Lisa, potrafi użyć dla poparcia swoich tez jakichkolwiek naukowych cytatów, lub narzędzi?

Czy artykuł w znanym z czystej propagandy i licznych nadużyć w stosunku do prawdy medium jakim jest Newsweek może wyjść w jakikolwiek sposób poza czysto  propagandową retorykę?

Żeby ta uprawiana przez Newsweek pseudokrytyka – np. Mitologii Słowian – stała się faktyczną krytyką musieliby Ci Intelektualni Bidule z niemieckiego polskojęzycznego czasopisma przebrnąć przez ponad 2000 artykułów na moim blogu, z których kilkaset to artykuły innych autorów niż Białczyński opartych  na naukowych źródłach, ponad setka zaś jest popularyzacją poglądów naukowców pracujących w awangardzie światowej nauki współczesnej, prawdziwych autorytetów naukowych z całego świata. Musieliby też przebrnąć przez setki przypisów źródłowych w tejże Mitologii Słowian i przez całą bibliografię jaka posłużyła do odtworzenia tejże mitologii.

Oto test dla was, tanich propagandystów XIX wiecznej nauki nacjonalistycznej Bismarcka i późniejszej niemieckiej „nauki” Kossiny i Goebbelsa, prawdziwe wyzwanie – Zaprzeczcie merytorycznie osiągnięciom współczesnej światowej nauki w dziedzinach archeologii, lingwistyki, genetyki, historii, czy antropologii. Zmierzcie się ze światowymi naukowcami, przedstawcie im argumenty. Oni je przyjmą, zapewniam was! O ile będą to argumenty rzeczywiście nie do podważenia.  My – Turbosłowianie, czekamy!

Tym wszystkim, którzy przeciw Polakom usiłującym odkłamać historię Polski i żądającym rzetelnego jej przedstawiania w podręcznikach szkolnych, w artykułach prasowych oraz programach telewizyjnych i wystąpieniach medialnych używają dzisiaj określenia Trubosłowianie i uprawiają kampanię oszczerstw (tak naprawdę małpując tę hucpiarską  akcję kierowaną przez międzynarodową banksterkę) chcemy powiedzieć, że jak stado baranów pozwolili się  wmanipulować w NIEMIECKĄ PROPAGANDĘ NEWSWEEKów, ONETów, INTERII, TVNów, Gazet Wyborczych  i innych mediów, które prowadzą zaplanowaną antypolską kampanię wymierzoną w naszą wolność, w odrodzenie świadomości korzeni rodowych Polaków  i w odrodzenie Wolnej Polski.

„Najpierw będą cię ignorować, potem będą się z ciebie śmiali, potem będą cię opluwać, a później okaże się że zwyciężyłeś” – Mahatma Gandhi

Ignorowali nas, potem śmiali się z nas przez kilka lat, teraz nas opluwają – już od jakiegoś czasu –  więc…?!

 

 

Dla zainteresowanych w szczegółach poglądami  na temat dziejów Polski i Ziem Polskich przed państwem Piastów, jakie lansuje niemieckie czasopismo Newsweek Polska mamy tu link do tego paszkwilu:

http://www.newsweek.pl/historia/wielka-lechia-czy-slowianie-rzadzili-poteznym-imperium-,artykuly,402697,1.html?src=HP_Right_List_latest

 

Kiedy pisałem trzy dni temu poprzedni artykuł, który ujrzał światło dzienne dzisiaj w południe nie myślałem, że jest on aż tak aktualny. Jego aktualność potwierdziła się jak widać wczoraj i dzisiaj z różnych stron, zarówno ze strony mediów Propagandy Kremla, jak i mediów banksterki Sorosa.

To prawdziwe szczęście zostać sponiewieranym przez tak znienawidzone przez większość Polaków propagandowe czasopismo jak niemiecki Newsweek. Szkoda właściwie, że już prawie nikt go nie czyta.

Nam panowie redaktorzy z Newsweek Polska nakłady i oglądalność wciąż rośnie, a turbosłowiańskie blogi mnożą się jak grzyby po deszczu. W przeciwieństwie do was, którzy zwijacie swoje nakłady czasopism w zastraszającym tempie. Widać Polacy mają dosyć tego waszego wylewania bankserskich, neokolonialnych popłuczyn na swoje głowy.

Tak Trzymać Turbosłowianie, Wolnościowcy, Wolni Ludzie, Ruchu Kukiza – nasz sejmowy przedstawicielu – jesteśmy na właściwym kursie!!!

 Autorzy Ciamajdanu potwierdzają to w całej rozciągłości swoim propagandowym cebulackim turbo-atakiem z samego szczytu drabiny swoich Yetisyńskich Mediów – z Newsweek Polska Tomasza Lisa – znanego Polakofila.

Podziel się!