Akcja pomocy na rzecz Adolfa Kudlińskiego i Leśnych Dziadków z Gór Świętokrzyskich

ssss

Nawiązaliśmy kontakt bezpośredni z panem Adolfem Kudlińskim. Rozmowa oraz akcja pomocy zaproponowana przez Zrzeszenie Słowian po prostu bardzo go uradowały. Pan Adolf nie spodziewał się tak spontanicznego odzewu współbraci.

Przystępujemy zatem do działania na wielu płaszczyznach – na płaszczyźnie organizacji pomocy finansowej, na płaszczyźnie prawnej – czyli z odpowiednim pisemnym wystąpieniem do władz państwa (MSWiA, Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny, Prezydent RP) i na płaszczyźnie wsparcia tych naszych listów do władz podpisami obywateli, zbieranymi w Internecie.

W weekend wyrusza do pana Adolfa ekipa Zrzeszenia, aby uzgodnić wszystkie szczegóły i nakręcić materiały do rozpowszechnienia kanałami You Tube i wszelkimi innymi drogami.  Będziemy tutaj na moim blogu, a także na FB , na stronach Zrzeszenia Słowian i na innych blogach słowiańskich (SKRiBHy – https://skribh.wordpress.com/, Dragomiry zapomnianalechia.wordpress.com – i innych, bo każdy może włączyć się do tej akcji) informować na bieżąco jak można najskuteczniej pomóc, gdzie wpłacać środki pomocowe i pod jakim szyldem, żeby być w zgodzie z przepisami prawa (bo wpłata składkowa na czyjąś grzywnę jest w Polsce nielegalna) oraz od kiedy je wpłacać, gdzie złożyć podpis z poparciem prośby o Kasację wyroku lub Ułaskawienie pana Adolfa i Leśnych Dziadków, itp. Na zbiórkę publiczną pieniędzy (bez opodatkowania) także podobno niezbędna jest zgoda MSWiA.

 

kudlinski

 

Oświadczenie Zrzeszenia Słowian w związku z wyrokiem i grzywną, nałożoną na Adolfa Kudlińskiego i tzw. „Leśnych Dziadków”

 

ssss

Na wstępie zaznaczamy, że Zrzeszenie Słowian nie popiera łamania prawa.

Adolf Kudliński jest osobą wielce zasłużoną dla całej społeczności słowiańskiej i nie tylko. Bez względu na to jakie kto ma poglądy na różne działania Pana Adolfa, nikt nie ma na pewno wątpliwości, że bardziej zacnego i całościowo zaangażowanego w ochronę kraju oraz Słowiańszczyzny człowieka jak Pan Adolf, trudno jest znaleźć w naszych czasach. Swoją wieloletnią postawą i szerzeniem wiedzy, m. in. o zdrowym żywieniu, samowystarczalności, przetrwaniu w terenie i życiu zgodnie z przyrodą, wielokrotnie udowodnił, że jest jednym z Przywódców naszego ruchu. Aby uniknąć nieporozumień, zaznaczamy, iż Pan Adolf Kudliński nie jest członkiem Zrzeszenia Słowian. Znając jego dokonania, postanowiliśmy jednak nie pozostawiać Brata w kłopotach.

Broń jest nieodzownym oraz legalnym atrybutem ludzi, działających w zarejestrowanych związkach strzeleckich, z którymi Adolf Kudliński jest związany.

Zgodnie z wyjaśnieniami Adolfa Kudlińskiego, w oskarżeniach w stosunku do jego osoby oraz do tzw. „Leśnych Dziadków” (czyli mężczyzn częstokroć w bardzo sędziwym wieku, niektórych, jak twierdzi Pan Adolf, osiemdziesięcio-kilku letnich), chodziło o broń z czasów II wojny światowej, której to na wsiach świętokrzyskich jest dużo, co pokazuje liczba skazanych „Leśnych Dziadków” (około 40 osób). Broń ta została odziedziczona z pokolenia na pokolenie, po ojcach i dziadach walczących za naszą wspólną Ojczyznę, i przez dekady nie została użyta przeciwko nikomu. Władze powinny wziąć więc pod uwagę, że nie dokonano ani nie planowano w rzeczonej sprawie ataku na kogokolwiek, a charakter broni, o której mowa, był sentymentalny. Trzeba zaznaczyć, że nie mamy tutaj do czynienia z żadnymi bandytami, ani z żadną formą agresji. Powinien to wziąć pod uwagę sędzia prowadzący. Jak wyjaśnia Adolf Kudliński, nie wzięto pod uwagę jego zeznań, a dowody w sprawie polegały na pomówieniu jednego świadka. Brak czasu i miejsca rzekomego zakupu broni od Pana Adolfa przez świadka, wskazują jednoznacznie na nierzetelnie prowadzone śledztwo oraz wyrok, wydany na bazie pomówień.

Jak wszyscy wiemy, w dzisiejszych czasach dobra obrona prawna jest bardzo kosztowna.  Człowieka z emeryturą, wynoszącą 600 złotych, nie stać na dobrych prawników. Najprawdopodobniej zaś, nie stać go na prawników wcale.

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Adolfa Kudlińskiego. Nie zbieramy pieniędzy na grzywnę, jest to bowiem wykroczenie. Pragniemy jedynie wspomóc go finansowo, aby ułatwić pokrycie kosztów związanych z życiem codziennym. Planujemy  więc zwrócić się o zezwolenie do MSWIA na zbiórkę publiczną na poprawę tragicznej sytuacji Adolfa Kudlińskiego.

Jakiekolwiek jest ideowe nastawienie odbiorców tej wiadomości, jako jednostek, do obszarów zainteresowań Pana Adolfa (jest ich bowiem wiele), nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jest on Prawdziwym Patriotą, zacnym Polakiem, świadomym Słowianinem i dobrym człowiekiem, który nie zasługuje ani na więzienie, ani na finansowe ciemiężenie.

W najbliższym czasie rozpoczniemy konkretne działania, związane ze zbiórką funduszy na poprawę sytuacji materialnej naszego brata. Wystąpimy do Ministra Błaszczaka i, jeśli dostaniemy zezwolenie, zaczynamy. Będziemy wszystkich informować na bieżąco.

Wystąpimy także do odpowiednich władz o wyjątkowe potraktowanie Adolfa Kudlińskiego oraz „Leśnych Dziadków”, ze względu na ich zaawansowany wiek oraz brak przesłanek o popełnieniu jakiegokolwiek aktu agresji. Zwrócimy się więc o kasację wyroku lub Akt Łaski do Prezydenta Andrzeja Dudy. Warto tutaj zaznaczyć, iż lista podpisów pod takim listem byłaby wielce pomocna.

Rozpatrzymy także inne ścieżki działania. Każda pomoc i sugestia będzie dla nas w tej kwestii Pomocą.

Bracia i Siostry – publikujcie nasz apel, gdzie możecie, aby odbiło się to jak najszerszym echem!

Szkoda, że my, prości Obywatele, musimy kolejny raz naprawiać błędy, wynikające

z nadgorliwości urzędniczej.

Liczymy na Was, Przyjaciele! Pamiętajcie, że gdy jednemu z nas dzieje się krzywda, następuje czas na zażegnanie wszelkich różnic i wspólne działanie.

Zrzeszenie Słowian

ssss

Podziel się!

69 komentarzy do “Akcja pomocy na rzecz Adolfa Kudlińskiego i Leśnych Dziadków z Gór Świętokrzyskich

 1. Prawo skazujące na kary pieniężne przewyższające podstawowe koszty utrzymania, poza dostatecznie uciążliwą w tym przypadku karą odosobnienia – więzienia, jest nieetyczne. Tu uwaga do tych Chrześcijan, jak Prezydent Duda, którzy ludzi nie mających na życie, pozwalają skazać na kary odbierające im resztki środków finansowych. To w efekcie kara na śmierć głodową, żebractwo itd. Można taką karę zrozumieć tylko w jednym przypadku; wtedy, gdyby komuś równie niezamożnemu stała się krzywda materialna i chodziło o jej wyrównanie. Tylko, że tutaj takiej straty materialnej osoby fizycznej nie ma. Zyskującym te środki, ma być państwo polskie! To więc państwo polskie w obecnej postaci, poprzez prawo, które nie jest w tym wypadku sprawiedliwe, robi interes finansowy a przy okazji eliminuje – nie wstydźmy się tego powiedzieć, krnąbrnych obywateli biologicznie za pomocą niszczenia ich podstaw bytu i dręczenia psychicznego niesprawiedliwym prawem. Karą za łamanie prawa w takiej sytuacji, powinny być prace społeczne adekwatne do wieku, zdrowia, miejsca zamieszkania. Np. przynoszenie zakupów chorej sąsiadce, patrolowanie ulic (starsi ludzie lubią spacerować lub siedzieć na ławeczce) w celu wspomagania pracy Policji, najlepiej w mundurach ich zrzeszenia, by wykorzystywać społeczne zaangażowanie. Jest szereg możliwości. W Polsce niestety, prawo często nie przewiduje takich rozwiązań, tylko traktuje obywateli jak bandytów. Nie dostrzega, że złe prawo, niesprawiedliwe, rodzi bardzo często słuszny sprzeciw i problemy społeczne, w tym omijanie tego prawa. „Kto dużo obejmuje ten słabo ściska”, głosi prawna dewiza rzymska. Nasza władza, jak to socjaliści, uwielbia wszystko obejmować, ściskać.

 2. JAK ZA NIEMIECKIEJ RZESZY-FALSZYWE DOMNIEMANE OPINIE,POMOWIENIA,DONOSZENIE NA RODZICOW….TAKIE PRAWO W POLSCE OBOWIAZUJE! BEZPRAWIE NA UZYTEK ROZBOJU I LIKWIDACJI NARODU.OBECNE ARTYKOLY O pizzagate w stanach ,jasno wskazuja ze polskie dzieci sa odbierane ,PRAWNIEBEZPRAWNIE ,od rodzicow aby eksportowac je jako ofiary,niewolnikow seksualnych… A O ICH ISTNIENIU NIKT OFICJAL PRAWNY W POLSCE NIE CHCE WIEDZIEC.

 3. A PASTOR HUJECKI FOTOGRAFUJE SIE I WZYWA DO…I ON JEST NIETYKALNY ,ZBIERAC LUB POWOLYWAC SIE NA ISTNIEJACE PRECEDENSY….KTO VIE VIECEJ? VPISYWAC OD PRAWA DO RZECZYVISTOSCI

 4. Witam
  Moim zdaniem jeżeli w chwili obecnej obok wsparcia jakiego udzielacie Państwo Panu Adolfowi najistotniejsze jest wsparcie materialne proponuje następujące rozwiązanie. Pan Adolf jako rencista może podjąć wykonanie pracy np. przekazanie pisemne wspomnianego na tym blogu przepisu na kapustę kiszoną w formie umowy o dzieło. jakkolwiek to brzmi to resztki wolności gospodarczej jakie jeszcze mamy nie zabraniają nikomu takich zleceń. Takie zlecenie może podjąć wobec osób prowadzących działalność gospodarczą którzy mogą zawierać umowy o dzieło. Wynagrodzenie z tytułu umowy o dzieło musi być pomniejszone o wysokość podatku dochodowego. I tyle.
  Umowa o dzieło nie wpłynie na wysokość pobieranej przez Pana Adolfa renty.
  Służę pomocą. Szczegoły możemy omówić już poza blogiem. Piszę bo każdy z NAS który prowadzi działalność gospodarczą albo ma bliskich którzy prowadzą może pomóc od razu.
  Kontakt do mnie na adres mailowy wymagany przy komentarzy.
  Pozdrawiam serdecznie.

  • Chętnie wniosę opłatę za tego typu przepis Pan Kudliński zdecydowanie zasługuje na pomoc Zastanawiam się co z anonimową resztą „leśnych dziadków” którzy znajdują się w analogicznej sytuacji

 5. Petycja jest napisana źle stylistycznie, w sposób roszczeniowy, niekulturalny. Pod tak napisaną petycją, pomimo słuszności sprawy, nie mam ochoty się podpisać. Proponuję inną wersję.
  „Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro o uniewinnienie dla Pana Adolfa Kudlińskiego oraz innych skazanych osób w sprawie nielegalnego posiadanie broni.
  W owej grupie zrzeszone są osoby ceniące tradycję i szanujące zasady panujące w naszym kraju. Nielegalne użycie przez nie broni nie miało znamion działania terrorystycznego, ani nie miało na celu wyrządzenia jakiejkolwiek szkody.
  Prosimy o niezwłoczne rozpatrzenie powyższej sprawy. Liczymy na pozytywną odpowiedź z uwagi na wiek oskarżonych, brak szkodliwości czynu i zaangażowanie owej grupy w służbę naszej Ojczyźnie.”

  • Szanowny Panie Szachmat

   To NIE JEST PETYCJA TYLKO OŚWIADCZENIE ZRZESZENIA SŁOWIAN skierowane do Polaków – NIE MA TU ADRESATA URZĘDOWEGO, ANI ŻADNYCH PODPISÓW. Dziękuję panu za wpis i podrzucone sformułowania, jakie powinny się znaleźć w piśmie do władz. Pismo takie sporządzi prawnik, więc sądzę że będzie miało właściwą formę.

   • Przepraszam za umieszczenie komentarza w złym miejscu, powinien się znaleźć pod wpisem Białego Wilka. Tam była petycja i były też podpisy.

    Całą akcję oczywiście popieram w takiej formie jaką Pan, Panie Bialczyński wybrał. Wierzę też w pełen profesjonalizm i oczywiście słuszność akcji.

 6. Żartem i na serio – przypomina mi się jeden z odcimków serialu Ranczo 🙂
  Teraz już całkidm serio – sdrce podpowiada mi, że z tego uwięzienia pana Kudlińskiego w yjdzie tylko samo dobro. Pominę już slogan, że system zrobił z Niego świętego. Ludzie nie tylko sercem, ale też i rozumem wiedzą, co jest sprawiedliwe, a co nie

  Panie Adolfie – życzę wytrwałości. Z tego wyniknie samo dobro.
  Gorąco pozdrawiam.

  • Uważam podobnie – te garniturowe ch..je przekroczyli pewną granicę i teraz nie ma już odwrotu, jednym słowem przesadzili i wku..wili tych, których wku..ać nie wolno – NAS.

   Efekt kuli śnieżnej został właśnie wprawiony w ruch

  • Posłuchajmy lepiej innego profesora – Grzybowskiego z Bydgoszczy – mówi dokładnie na odwrót i mówi dokładnie to co mówi całty współczesny NOWOCZESNY świat naukowy prowadzący jakieś badania naukowe a nie wyłącznie piszący pseudonaukowe, oportunistyczne przeglądy opinii profesorów XIX wieku.

   https://www.youtube.com/watch?v=7rITx7gSYVk

    • Hahaha… 🙂 Adam szybki zrobi się ostatnio bardzo w cięciu i gięciu allo-allo. A trzeba przyznać, że pojawiło się tego od groma… Lecą jak robaki do światła… To pewno dlatego… Sam miałem coś głupawego do tego napisać, ale powstrzymałem się… widać dobrze… bo i ja wyszedłbym na niekumatego…

     Tak to bywa. Nie dąsaj się za bardzo. Dałeś niezły tekst i przy tej okazji wyszło szydło w wora, kto to jest ten niewidoczny mondrala… i zatopiono kolesia… hehehe… Pozdrawiam. SKRiBHa

    • Trzeba tu wchodzić z odkrytą przyłbicą, a nie chować za murki i aluzje.
     To jest pole bitwy i można oberwać niechcący od swojego w ferworze walki.
     Lepiej z daleka krzyczeć – „Swój wchodzi”.
     Jak ugodziłem Pawle, to przeprasza. Nie widziałem ktoś zacz.

 7. Krzyczcie glosniej!! Niczego madrego nie wyniesliscie z historii Lechii na przestrzeni 500 lat…?!!! Ludzie to nie mieso armatnie, hurr durr odpada – mysl Polaku bos dalej glupi przed i po szkodzie.

  • A to dobre. Cebulactwo pcha się drzwiami i oknami. Widać bardzo ich boli.
   Mariuszku, idź się pobawić do innej piaskownicy, ta już zajęta. Łopatkę i wiaderko też zabierz swoje, a i pieluchę daj mamie do sprawdzenia, bo coś woń przykra od Ciebie jedzie.

   • Wlasnie chodzi o piaskownice i Ty tam jeszcze dlugo pozostaniesz. Jak juz sie tak ujawniacie w internetach, to pewnie szybko was wylapia, pacz lata 45, czy lata komuny. Sady i prokuratury czekaja tylko na takich „przywodcow”, aby ich wylapac. Czpionow jest,bylo mnustwo KOR, Walesa.
    Wielki „polaku” walczacy z zydami Mosadem wiesz, ze owy Mosad walczy z Polakami za pomoca metod przez Nas wymyslonych…?
    https://socjocybernetyka.wordpress.com/2014/04/23/jozef-kossecki-bezpieczenstwo-europejskie-we-wspolczesnej-wojnie-informacyjnej-w-ujeciu-socjocybernetyki/

    https://socjocybernetyka.files.wordpress.com/2010/08/totalna-wojna-informacyjna.pdf

    https://www.youtube.com/watch?v=YA3I25eIUrE&t=4385s

    https://www.youtube.com/watch?v=LlxNpGjaJ0I

    Przez takich jak Ty, gorace glowy ginelo wielu Slowian,Polakow. Ucz sie od NSZ ustalania priorytetow, ktore sa realne do osiagniecia przy najmniejszych stratach wlasnych!!!
    Zegnam ozieble
    Podpisano
    Cebulak ]:D

    • Schowaj się do mysiej dziury Cebulaku, a tyłka czasami nie wystawiaj, bo Ci go zrąbią.
     Dzięki takim śmierdzącym tchórzom, ta Polska taka jest, jak jest.

     • Panie Mariusz 1980 – co pan może wiedzieć o Powstaniu Warszawskim?! Dajże sobie pan spokój i skończ z tą sowiecką narracją. Ja to jeszcze coś na ten temat wiem od matki od ojca, od wujków i ciotek, ale pan?

      Gdyby nie było Powstania Warszawskiego to byś pan proszę pana tak pięknie tutaj DZISIAJ zasuwał po niemiecku albo po rusku, że ino by się kurzyło! W 1956 roku Polska by była Polską SSR, jak Litwa i inne. Połowa Warszawy by dzisiaj miała Moskiewskie korzonki (i tak mało im do tego brakuje!), ALE JAKO RODOWICI ROSJANIE TWORZYLIBY TU TERAZ NIEZŁĄ BRYGADĘ ZIELONYCH UFO-LUDZIKÓW Z MARSA. NA PEWNO NIE GORSZĄ NIŻ TA W DONBASIE.

      NSZ gdzieś tam było, ale gdzie?… Cicho o tym jak makiem zasiał.

      Nie boimy się I NIE ZAWAHAMY przelewać krwi za OJCZYZNĘ – TO JEST JEDYNE ZA CO WARTO JĄ ZAWSZE PRZELAĆ.

      NIECH WSZYSTKIE ROSYJSKIE, MOSKIEWSKIE, KREMLOWSKIE KACAPY WEZMĄ TO SOBIE DO SERCA.

     • Cebulaku, jak ja się urodziłem, ty chłopcze nawet z jednego jajka na drugie ojcu jeszcze nie skakałeś.
      Jak był stan wojenny może w pieluchę sikałeś.
      Cóż możesz wiedzieć o NSZ, to co Ci klecha w kościółku powiedział, czy kaczory z pisu wykwakały?
      Wąchałeś chociaż raz proch, trupy na ulicach widziałeś? Zapewne tylko w telewizorze, więc siedź w mysiej dziurze i tyłka nie wysuwaj, bo gówno wiesz, o czym mówisz chłopcze.
      To, że zakładasz tiszert z nadrukiem „Bóg, honor, ojczyzna”, to jeszcze nic nie oznacza.
      Przy pierwszym wystrzale miałbyś majtki brązowe.

     • Panie Bialczynski, ja w przeciwienstwie do Pana czerpie wiedze,informacje z roznych zrodel:
      – od werwolfu nadajacego na Rosjan
      -od Rosjan nadajacych na werwolf
      -od UiSraela nadajacego na werwolf i Rosjan
      -inne zrodla

      Takie bajki:”Gdyby nie było Powstania Warszawskiego to byś pan proszę pana tak pięknie tutaj DZISIAJ zasuwał po niemiecku albo po rusku” moze Pan opowiadac swoim wnuczkom, a nie ludziom samodzielnie myslacym. 🙂

      W takim razie czekam:’Nie boimy się I NIE ZAWAHAMY przelewać krwi za OJCZYZNĘ – TO JEST JEDYNE ZA CO WARTO JĄ ZAWSZE PRZELAĆ.”https://youtu.be/leVbc-UHC7k
      Mam nadzieje, ze bedzie o tym w TV i nie bede musial na was dlugo czekac. Po due, do polskich dywersantow/patriotow masonow,illuminato od Alaski duzo wam brakuje. Przede wszystkim chlodnej glowy i pomyslu na odzyskanie kontroli nad umyslami mlodych Polakow. Nie wspominajac o umyslal ludzi doroslych, niedojrzalych, typu hurr durr. ]:D

     • Panie Mariusz to nie panu się przypadkiem podpaliła Kremlowska Kiepeła. Pisze pan tutaj na blogu groźby karalne, ścigane z urzędu przez prokuratora?

      Już wam ruskie trolle całkiem odwala? Gorąco się robi w Moskwie?!

      Odpowiem panu Panie Szczylu tak jak odpowie panu cała Polska: „Czas honoru – Powstanie”: „Nigdy się nie poddamy”:

      https://www.youtube.com/watch?v=3wIWuICMBLw

      I komu się tutaj we łbie gotuje i kto nas tutaj poucza?! Psychol jakiś?
      Oczywiście ten Moskiewski Troll najlepiej wie skąd ja czerpię wiedzę – typowy początek maila od Trolla. Ty wstrętna moskiewska gnido – nie stać was tam w tych Trollowniach pod Petersburgiem i pod Królewcem na polską klawiaturę z literką ę, ą i ł?!

      Żenada. Wojenkę IV generacji będzie tutaj psychol uprawiał.

 8. Chętnie zapłacę za dobry przepis, autorstwa Pana A. Kudlińskiego na kiszona kapustę, nie zakwaszaną recepturami Po-PiS-u.

 9. Polskojezyczni dewianci udajacy elity boja sie kazdego ,kto moze ogniskowac opor lub przekazywac wiedze na przetrwanie nawet z pozoru niezagrazajacej wladzy ale wzmazajacej swiadomosc Polaka slowianina. Dlatego kazdy polityk po odpowiednich szkoleniach u swych braci masonow za granica,jest formatowany odpowiednio co do postrzegania obywatela ktory naamawia drugie do swiadomego myslenia Widac wyraznie ze swiadomy Polaka,to Polak terorysta ..zdaniem pseudoelit.Rolą masonerii, naszego rządu, jest zaangażowanie w wojnę z terroryzmem. W celu osiągnięcia długoterminowego i zdecydowanego zwycięstwa w tej wojnie, należy zaatakować wroga na dwóch frontach :

  1. Zniszczenie siatek terrorystycznych za pomocą dyplomacji, organów ścigania, sił specjalnych i działań wojskowych.

  2. Zdyskredytowaniu, terrorystów w oczach osób dających im schronienie przez nienawiść do masonerii.

  Prawdziwy terroryzm to ludzki opór.

  • wszystko sie zgadza,pis zgodzil sie na seksualizacje dzieci,patrz w stanach kwestia -pizzagate-szatanistyczny krag elitarny wykorzystujacych dzieci ,…obywatelskie prace dochodzeniowe…a wszystko wychodzi z jednego zrodla…tego poruszanego /wymienionego

 10. W FOKUS TV emitowane są reportaże w odcinkach pt. „Prepersi gotowi na wszystko”.
  Pan Adolf Kudliński nadal występuje w tych reportażach. Zapewne też występują i inni skazani prepersi.
  Ciekawe czy FOKUS TV coś zrobi w sprawie pana Adolfa Kudlińskiego i „Leśnych Dziadków”?

 11. ……p.Adolf Kudlinski zasługuje na pomoc i jego ziomkowie „LEŚNI DZIADKOWIE „”……..
  …..p.Bialczynski !…słuszna decyzja !!…popieram …..to jest iskra ktora zjednoczy SŁOWIAN ktorzy zapomnieli skąd nasz ROD ,!
  …..nagłaśniany

 12. Mariusz lepiej uciekaj z tego forum bo Cię „służby”namierzą i będziesz miał kłopoty.
  A tak poza tym Jest to forum Polaków Słowian, Wolnych Ludzi a nie tchórzy.
  Lepiej schowaj się pod kołdrą i snuj plany wiecznej konspiracji, możesz sobie wyobrażać , że jesteś jej „bochaterem” i przywódcą.
  Kuźwa wchodzą tu różne sceptyki , mariusze i sieją ferment, Koziołek Matołek miał większe jaja niż szacowny Mariusz. Mariuszku tylko nie puść beksy.

  Polska Słowiańska nigdy watykańska

 13. Panie Adamie
  daj Pan spokój nie ma co karmić więcej trola , nie ma co się ciśnienie podnosić głąbem.
  Są ludzie co im kk nakazuje gmerać i trolować tam gdzie czują zagrożenie.
  Sam Pan wie najlepiej…

  Słowiańska Siła Słowiański Zew Słowiańska Duma Słowiańska Krew

 14. adolf aka jutuber-mitoman ktory kiedys podawal sie w mediach za zaprawionego w bojach najemnika a dzis jest zakala srodowiska „preppersow” twierdzi ze zostal nieslusznie skazany za nielegalne posiadanie broni. przez 16 minut smuci do kamery o rzekomych tradycjach czy dziedziczeniu zamiast pokazac skan wyroku i jego uzasadnienie z ktorego wyjdzie ze jak zwykle robi gownoburze i pierdoli nie na temat. oczywiscie dalej podciera se dupe bordowym beretem i roznymi mundurami a skonczy sie to wszystko najpewniej jakimis zebractwami/zbiorkami na jego dlugi. skoro jest rzesza frajerow wierzacych w jego opowiesci czy „eliksiry mlodosci” lub „uzdrawiajaca moc piramidy” (wybudowal w ogrodzie swojej agroturystyki taki wynalazek i wlasnie tak go reklamuje) to jakis spryciula nie przegapi takiej okazji i musi zaczac ich doic.

  dziwnym zbiegiem okolicznosci wszystko to przypada w rocznice wydania mu odmownej decyzji w sprawie pozwolenia na bron. decyzji o ktorej tez kiedys smucil do kamerki zamiast po prostu pokazac jej skan z pelnym uzasadnieniem ( ͡º ͜ʖ͡º)

 15. Panie kochany Janku
  To pan jest na FB w tych filmikach które pokazują jak sie obchodzić z bronią? Naprawdę? Wychodzi mi że to stamtąd nadszedł ten mail o panu Adolfie.

  Jeżeli tak jest a nie podszywa się pan skądś z przedmieścia Królewca lub Petersburga, to dziwię się paru rzeczom w pana tekście:

  1. Po pierwsze dziwi mnie emocjonalny ton pana wypowiedzi na temat pana Adolfa.
  2. Po drugie dziwi mnie że wiedząc tak doskonale co sobie pan Adolf wybudował w ogródku nie używa pan normalnej polskiej klawiatury do pisania – co mi pachnie tym, że pisze pan do nas z bardzo, bardzo daleka – czy aby nie spod Petersburga właśnie, z tej znanej w świecie Trollowni Moskiewskiej?

  3. Jeżeli pisze pan z bardzo, bardzo daleka to co pan może wiedzieć tak naprawdę o panu Adolfie więcej niż my wiemy? Jakieś ploty przez trzy płoty? Tak się składa, że mamy w Zrzeszeniu kogoś kto pana Adolfa dobrze zna.

  4. Dziwię się że pan o czerwonym berecie pisze z taką nienawiścią i wulgaryzmami – Czyżby pan był z tych Czerwonych Polaków KGB/GRU co to polską flagę prędzej w gówno włożą niż będą w stanie odśpiewać choćby jedna zwrotkę polskiego hymnu?

  5. Proszę się nie niepokoić o nasze zdolności rozpoznawcze – bardzo dziękujemy za poradę by zbadać osobiście sentencję wyroku sądowego i zobaczyć go na własne oczy. Proszę być pewnym że sobie panie Janku poradzimy z wszelkimi problemami prawnymi – finansowymi i innymi bez pana pomocy.

  6. proszę w przyszłości pisząc tutaj na blogu dbać o czystość polszczyzny, bo jestem uczulony na chamskie teksty spod znaku Sierpa i Młota, dobrze znane z żargonu EsBeków z PRLu. Chamstwo i obelgi skierowane do osób będę banował – to pierwszy i ostatnie ostrzeżenie. Publikuję pana tekst po to żebyśmy się wszyscy mogli na nim nauczyć rozpoznawać pewien rodzaj ludzi – z 90% pewnością rozpoznawalnych jako Antypolacy.

 16. Pytanko: czy nie ma Pan, Panie Czesławie możliwości wglądu w lokalizacje, skąd dany delikwent pisze? Są przecież specjalne panele administracyjne, które pokazują z dość sporą dokładnością kto z jakiego miasta/kraju pisze – wtedy skończyłyby się domysły i widziałby Pan dokładnie ilu smutnych panów wchodzi na blog z izraela, Usa, Polski czy innego Kremla, hmmm?

  Warto się nad tym zastanowić, co wzmocni Naszą siłę jako gromady. Pan będzie widział statystyki i ew. pochodzenie danego IP

  • KOMUNIKAT: Nie wiem nic o tej stronie i proszę nic na razie nigdzie nie wpłacać – Zrzeszenie Słowian w chwili obecnej nie prowadzi żadnej zbiórki w porozumieniu z Adolfem Kudlińskim

  • Dzisiaj nakręciliśmy film u pana Adolfa. Tak, to prawda – nie znaleziono broni tylko naboje i na podstawie donosów powstała sytuacja prawna jaką widzimy.

   Nie chcę tutaj przedwcześnie zdradzać różnych szczegółów tej haniebnej akcji polskiej prokuratury, policji i tzw. wymiaru sprawiedliwości. Jedno jest pewne, że jest to jedna wielka hucpa w majestacie naprawdę Ślepej Temidy.

   Chciałbym żeby jedno było jasne – nie zrobiła im tego obecna ekipa PIS tylko poprzednie policyjne państwo PO+PSL, a układ na prowincji trwa nadal (prokuratura+ policja+ sądownictwo).

   Będziemy rozmawiać z prawnikiem i potem podejmiemy akcję. Jest wielu – kilkudziesięciu poszkodowanych starych ludzi – dokładnie Leśnych Dziadków, których zastraszono i którzy uniemożliwili sobie wszelkie drogi prawnego odwołania się od wyroku idąc na Ugodę z Prokuraturą w zamian za zawiasy. Zawiasy im dali, ale dowalili staruszkom, emerytom grzywny po 20.000 zł. Części z nich zajęto grunt.

   Prawdopodobnie chciano im ukraść w ten sposób ziemię. Po rozmowach z prawnikiem poddejmiemy dalsze działania.

 17. Panie Czesławie,
  jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za informację.
  Bardzo polubiłam Pana Adolfa Kudlińskiego…i…ach…brak słów..

  ps
  strona o której pisałam, chyba już nie istnieje…w ostatniej chwili….coś mnie zastanowiło….czy jest ona właściwa.

  Serdecznie pozdrawiam
  i czekam na dalsze wieści

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.