PIS nareszcie „zauważył” WIELKĄ ZMIANĘ?

PIS nareszcie zauważył WIELKĄ ZMIANĘ?

00_Okladka_207.indd

A może zauważą też gdzie leży Serce Świata i skąd Wielka Zmiana się rozprzestrzenia?

 

http://wpolityce.pl/polityka/315190-wsieci-wielka-zmiana-najpierw-polska-teraz-usa-co-wygrana-trumpa-oznacza-dla-nas-europy-i-swiata-az-140-stron

Chociaż pochodzi ona wprost z Polski i wprost z Góry Ślęży, to na pewno nie od PISowskiego burmistrza Sobótki, ani  od księdza Staszaka z Sulistrowic, ani z Kurii Wrocławskiej, którą aż tak ukochał Prezydent Duda, że objął patronat nad 1050. leciem Chrztu Polski na górze, która nigdy nie należała do Chrystusa, a od 10500 lat należy do pogan, rodzimowierców, Słowian. Doprawdy niemożność dostrzeżenia przez „politycznych ekspertów” PISu nadchodzącej przyszłości jest porównywalna jedynie do ich niemocy wytypowania zwycięzcy przed wyborami w USA. Świadczy to raczej o całkowitym braku wglądu w Rzeczy Istność ze strony doradców prezesa Kaczyńskiego i jego bliskiego zaplecza, a także o braku kontaktu z Bogiem, który takie „sekrety poliszynela”, tym z którymi rozmawia, zdradza bez żadnych oporów, na każdą ich prośbę. Nie daje tej wiedzy jedynie niewierzącym, ateistom i materialistom. Czyżbyśmy w PISie mieli do czynienia z tego typu ludźmi? Bezbożnymi, niewierzącymi w moc boską i kontakt z Bogiem?

 

„wSieci”: Wielka zmiana – najpierw Polska, teraz USA. Co wygrana Trumpa oznacza dla nas, Europy i świata? Aż 140 stron!

wSieci

 

Mój komentarz: Pan Bronisław Wildstein ma dar widzenia tego czego nie ma, a do tego prezentuje się jako histeryk, który ulega mamiącej całe środowisko PISu narracji o kontrrewolucji kulturalnej jaka zalewa świat. Oczywiście twórcą tej kontrrewolucji jest Nowy Wódz Jedyny, następca Piłsudskiego, Zbawca Jarosław Kaczyński – tym razem nie Słońce Peru, ani Słońce Karpat tylko Słoneczko Tatr i Częstochowy, a raczej jeden z tych dwóch co kiedyś Matce Ziemi Ukradli Księżyc. 

Co ma nam do powiedzenia ten nasz nowy Piłsudski? Że śmiertelnie upośledzone płody, mimo iż wiadomo, że nie będą mogły żyć, powinny być przez matkę noszone mimo tego przez 9 miesięcy w jej łonie i umyśle, powinna cierpiąc donosić je i w cierpieniu je urodzić, będąc oczywiście w pełni świadoma, że rodzi niezdolną do życia zdeformowaną, cierpiącą istotę, która za chwilę także skona w cierpieniu. Powinna „mężnie” te cieropienia znosić, bo Bóg tak chciał, a tak w ogóle to kobieta po to jest na świecie aby cierpieć (jak każdy grzesznik, czyli każdy z nas). Kobieta musi takie dzieci rodzić, żeby – uwaga!: „można było je przynajmniej przed śmiercią OCHRZCIĆ”!

Jedna z tych, jak je PIS i jego dziennikarze (niektórzy) oraz jego zwolennicy (w większości) nazywa, Suk,  Kurew i Abortystek, przytomnie odpowiedziała mu na to:

– Ochrzcij sobie swojego kota!

Cieszę się, że wytrzymała nerwowo i nie dodała „Dziadu!” – Ja być może bym nie wytrzymał. 

Wkładam te jego słowa w usta Marszałka Piłsudskiego, siadam wygodnie w fotelu i wczuwam się. Czuję. Czuję! Co czuję? Śmiech pusty! Gdyby Marszałek Piłsudski gadał takie bzdury to nigdy nie odparlibyśmy żadnym Cudem Sowietów znad Wisły.

 

Obawiam się czytając podobne dziennikarskie wypociny na temat przyszłości świata po wyborach w USA, że kolejnego Cudu NAD WISŁĄ NIE BĘDZIE, BO PREZESA KACZYŃSKIEGO OTACZA MIAŁKOŚĆ, MIAŁKOŚĆ, MIAUKOŚĆ JAK MIAU, LUB MIAŁ Z POLSKICH KOPALNI! Miał i CIEMNOŚĆ!

Szczególnie zabawnie i miauko brzmi ten fragment: „Jednocześnie trzeba zacząć tworzyć europejski ośrodek potęgi, zdolny do samodzielnej — bez Ameryki — obrony, w tym odstraszania. Jedyne odstraszanie na pewno skuteczne w wielkiej grze światowej to odstraszanie nuklearne, bo uczestnikiem gry jest Rosja, a gra toczy się w zaawansowanej epoce atomowej, z której nie ma powrotu do lat 30.”

NIE KUPUJCIE TEJ GAZETY – NA PRAWDĘ NIE WARTO – TO TYLKO KOLEJNY OGŁUPIACZ CZARNEJ SOTNI! TYM BARDZIEJ SEPARUJCIE SIĘ OD CZERWONYCH OGŁUPIACZY TAKICH JAK GW CZY TVN.

 

LEPIEJ JAKO WOLNI LUDZIE SKUPMY SIĘ MENTALNIE I PRZY POMOCY WSPÓLNEJ WIZJI I STANOWCZEGO ŻĄDANIA SKIEROWANEGO DO NIESKOŃCZONEJ ŚWIADOMOŚCI, DO RDZENIA ISTOTY, UCZYŃMY WRESZCIE POLSKĘ WOLNĄ, WOLNĄ RACZ NAM ZWRÓCIĆ PANIE – WOLNĄ OD WSZELKIEJ GŁUPOTY I CIEMNOTY ORAZ OD OŚWIECONYCH ROZKRADACZY NASZYCH PODATKÓW. Nie racz nam zwrócić, tylko zwróć! Zwróć nam PANIE!

 

„Europejski Ośrodek Potęgi Nuklearnej. Atomowej”! – Rany Boskie!!!

Podziel się!

    © Czesław Białczyński