Sukces pierwszego projektu Republiki Ślężańskiej – Studio NTV w Sobótce

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pierwszy krok na drodze do Republiki Ślężańskiej został zrobiony, chociaż do końca terminu jest jeszcze ponad 2 tygodnie:

https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-?utm_source=index

Im więcej środków i im więcej nas zaangażowanych w tę sprawę tym lepiej, krótsza droga do celu

 

8348983c44ee06867413786bec55f48d

Projekt Republika Ślężańska, zakłada promowanie takich miedzy innymi działań na Masywie Ślęży:

  • Wprowadzenie zasad Demokracji Bezpośredniej poprzez stworzenie systemu głosowania mieszkańców tej gminy on line w trakcie podejmowania wszelkich decyzji merytorycznych na posiedzeniach Rady Miasta i Gminy.

  • Upowszechnienie najbardziej skutecznych i sprawdzonych metod szeroko pojmowanych terapii naturalnych w celu poprawy zdrowia miejscowej społeczności.

  • Wspieranie przedsiębiorczości lokalnej realizowanej poprzez wprowadzenie do obiegu waluty lokalnej i założenie Banku Municypalnego.

  • Wprowadzenie polityki osadnictwa opartej o rygorystyczne zasady ekologicznego budownictwa i upowszechnianie naturalnych metod uprawy ziemi.

  • Uczynienie z tego miejsca wielkiego ośrodka gromadzącego i propagującego skrywaną do tej pory wiedzę o prawdziwej historii ludzkości i zagrożeniach i scenariuszach zmian naszej cywilizacji.

  • Utworzenie centrum eksperymentalno – wystawienniczego zajmującego się pokazywaniem ekologicznych sposobów pozyskiwania i wykorzystywania energii oraz szerzenie praktycznej wiedzy na temat niekonwencjonalnych, proekologicznych i alternatywnych technologii.

  • Aranżowanie życia kulturalno – artystycznego wyrażającego potrzebę bycia w harmonii z samym sobą z ludźmi i przyrodą.

  • Wprowadzanie nowatorskich działań edukacyjnych służących zdobywaniu wartościowej wiedzy i praktycznych ważnych umiejętności życiowych.

  • Animowanie szeroko pojmowanego dialogu różnych światopoglądów, religii, wyznań i orientacji duchowych. Propagowanie pozytywnych doświadczeń pradawnych kultur ze szczególnym uwzględnieniem słowiańskich i prasłowiańskich czasów.

 

Teraz po raz pierwszy w historii naszej telewizji odważyliśmy się zwrócić bezpośrednio do Was na portalu Polak Potrafi z wielką prośbą o wsparcie finansowe naszego nowego projektu stworzenia drugiego studia NTV w miejscowości Sobótka oraz rozpoczęcie tam niezwykłego przedsięwzięcia pod nazwą Republika Ślężańska. Przez cztery lata istnienia telewizji niezależnej NTV, mogliśmy wiele razy liczyć na Waszą hojność.

Dziękujemy Wam za to z całego serca.

Projekt Studio NTV Sobótka - Republika Ślężańska

          Dzięki niej zrealizowaliśmy ponad cztery tysiące programów na różne fascynujące tematy, które media głównego nurtu często pomijają lub przedstawiają w fałszywym świetle. Przez te lata staraliśmy się być otwarci na ludzi pełnych pasji, którzy reprezentowali często bardzo kontrowersyjne poglądy. Stworzenie drugiego studia Niezależnej Telewizji służyć ma przede wszystkim nawiązaniu głębokich i szerokich kontaktów z mieszkańcami Masywu Ślęży, by razem z nimi środowisko alternatywne mogło stworzyć bezprecedensową jak na dzisiejsze czasy przestrzeń wolnych ludzi.

   

         Nowe studio to między innymi koszty kamer, statywów, wydajnych komputerów, miksera, mikrofonów, monitorów emisyjnych, programów do realizacji i montażu, oświetlenia, okablowania, umeblowania, wyciszenia, opłacenia fachowej pracy instalacyjnej oraz opłacania bieżącej obsługi studia itd.

 https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-?utm_source=index

Czesław Białczyński – Ruch Wolnych Ludzi i Ruch Wolnej Polski a Wielka Zmiana

Myślmy pozytywnie i uwierzmy , że Świadomość Nasza zmienia rzeczywistość. Nie destrukcja , lecz budowanie, nie oglądanie się ciągłe NA NICH tylko i n a to co oni robią – TYLKO to co NASZE – Siędzieje!

BUDUJEMY REPUBLIKĘ ŚLĘŻAŃSKĄ

Wielki Sukces pierwszego projektu Republiki Ślężańskiej na Polak Potrafi – na 19 dni przed terminem cel został osiągnięty – zbieramy dalej – im więcej tym lepiej, tym szybciej nastąpi Zmiana:

https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-?utm_source=index

Od początku twierdzę, że jedyną NA RAZIE reprezentacją Polaków w Sejmie jest Ruch Kukiz 15 – najbliższy ideowo Ruchowi Wolnych Ludzi, ale nietożsamy z tym ruchem.

RWL jest skupiony wokół kilkunastu organizacji – a więc jest niesformalizowany na tyle, żeby być skutecznym w obecnych warunkach i spróbować utworzyć rzeczywiście samorządne Republiki Wolnych Ludzi w różnych miejscach Polski, co się dzieje jak na razie pod Ślężą.

Rządy PIS to „mniejsze zło” i efekt NIEUNIKNIONY tzw. „konieczności dziejowej” do jakiej doprowadził obóz Michnika UD/UW/KLD/PO zjednoczony z Post-PZPR/SLD/PSL, czyli Wielkie Oszustwo i Wielkie Kłamstwo i Wielka Niesprawiedliwość 1989. PIS to Małe Oszustwo – lawiranci o niejasnych intencjach tzw. katoliccy, czyli watykańscy patrioci polscy, którzy mają siebie za pragmatyków w stosunkach międzynarodowych i akceptują różne mniejsze zdrady wynikające z przynależności do UE, czy innej ich zdaniem „pragmatyki dziejowej”.

 

Ruch Wolnej Polski to organizacja bez organizacji, więc nie może pełnić roli Organizacji. Zrzeszenie Słowian jest jądrem krystalizacji idei Ruchu Wolnej Polski i przyszłej Wolnej Polski Wolnych Ludzi w realny byt. Zobaczymy jak ten projekt się rozwinie, a przede wszystkim jak będzie się rozwijać na serio współpraca Zrzeszenia z różnymi organizacjami Wolnych Ludzi i wszystkimi Polakami w ramach poszczególnych projektów społecznych i społeczno-politycznych.

Wiele zależy od tego jak duża liczba osób zechce zostać członkami Zrzeszenia. W chwili obecnej członków jest 40, a więc przybywa kilku na miesiąc. Każda z tych osób to osobna instytucja i osobny obszar rozwoju – zalążek terenowy organizacji. Oczywiście grono sympatyków i nieformalnie stowarzyszonych jest o wiele większe – choćby sprawa „Usunięcia Świętowita na Ślęży” gromadzi społeczność formalną protestu w liczbie ponad 1400 osób + nieformalna społeczność gotowa poprzeć zbudowanie obelisku Świętowita na Ślęży, którą można liczyć na kilka milionów Wolnych Ludzi (2,5 mln) + inne osoby o poglądach np. lewicowych.

Zrzeszenie może tworzyć oddziały-pagi, w Polsce i na całym świecie. Oczywiście „ryją” pod nami różne Wielkie Krety (rosyjskie, niemieckie, polskich służb specjalnych, korporacji watykańskiej, banksterki światowej, czy zwykli zawistnicy, którzy niczego na poważnie w życiu nie zbudowali a wszystko jak dotychczas rozpieprzyli), ale jest to oczywiste, że ryją i skłócają i próbują dzielić i rozbijać, gdyby nie ryli znaczyłoby to, że nasza działalność jest bez znaczenia i należy ją zakończyć.

Niezły Sejm będzie wtedy, jeśli Ruch Kukiza osiągnie 25-35%, PO+NO = 6%, PIS = 25-35%. Wtedy otworzy się miejsce dla RWL+RWP = 20 -25%. Za trzy lata Ruch Kukiza jeśli nie popełni większych błędów – a na razie ich nie popełnia – ma szansę osiągnąć 20- 25%, zbierając głosy antysystemowe KORWIN, Razem i część Rozczarowanych PO/PSL, SLD i PIS.

Realnie patrząc RWL w Sejmie to perspektywa 7 lat, ale może zaistnieć na progu 5% już za 3 lata, jeśli wystartuje w wyborach, as projekt Republiki Ślężańskiej będzie się rozwijał dynamicznie i z sukcesem. Wybory Samorządowe będą testem lokalnego poparcia społecznego dla Republiki  Ślężańskiej. Sukces Republiki Ślężańskiej przełożyć się może na ogólnopolskie możliwości Ruchu Wolnych Ludzi. Będziemy do takiego startu RWL gorąco namawiać.

Widać już wyraźnie TERAZ potrzebę tego rodzaju, choćby w sprawach Równości Kobiet wobec Mężczyzn (realizacja Praw Kobiet jako Praw Człowieka do dysponowania własną Integralną Osobą – Duszą i Ciałem – na podstawie Prawa Naturalnego) i Podstawowych Wolności Człowieka – tzw Kanonu Moralnego i Społecznego, który powinien być kręgosłupem Nowej Konstytucji, a także powinien stać się zwrotnicą kierującą Państwo Polskie z torów Zamordyzmu i Sterowania Społeczeństwem (Państwa Anty-Obywatelskiego) na tory Wolności Społecznej i Demokracji Wiecowej, tzw „szwajcarskiej”, a naprawdę polskiej (Państwa Realnie Obywatelskiego).

 

Podziel się!