Wiec Słowiański w Radzimowicach – ostatnie moje wystąpienie poza Krakowem i Solą.

Z wielką przyjemnością jeszcze raz zapraszam wszystkich do Radzimowic, gdzie od 24 do 26 czerwca w Święto Kresu na Słowiańskim Wiecu zbierze się niesłychanie silna grupa mentalna kreatorów Wielkiej Zmiany w Polsce. Odbędziemy spacer po Kręgu Czasu i sprzęgniemy się ze Słowiańskimi Mocami, by nadać nowy kierunek i dynamikę przemianom nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Wiec Słowiański - Plakat A3(1)

Oprócz wymienionych w programie osób mamy obietnicę uczestnictwa Adolfa Kudlińskiego, który pojawi się u nas w niedzielę przed południem. Na Wiecu obecny będzie też Jerzy Przybył, chociaż nie wystąpi z wykładem. Niesamowity i przepiękny był jego wykład dotyczący Mitologii Słowian i Mitologii Nordyckiej, na wiecu w Soli, 11 czerwca. Kolejny odbył się 15.06. o  godz. 17.00 w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej (tytuł „Odkrywanie tajemnic mitów.”). Informowała o nim strona Zrzeszenieslowian.org.

Ostatni wykład tegoroczny Jerzego Przybyła w Polsce będzie miał miejsce w Żywcu (29 czerwca, w Muzeum Etnograficznym).

 

Na Wiecu Założycieli w Soli Zrzeszenie Słowian ustaliło też, że logo Stowarzyszenia będzie identyczne jak logo Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata

SSSSS 1

http://zrzeszenieslowian.org/spotkanie-z-jerzym-przybylem-w-soli-zebranie-czlonkow-zrzeszenia-slowian/#more-406

24- 26 06 2016 to bardzo rzadka okazja spotkania Jerzego Przybyła w Polsce, a także choćby do otrzymania autografu od niego, jako współautora (w części graficznej) Mitologii Słowian – Księgi Tura i Księgi Ruty.

Myślę, że nikt w Polsce do tej pory nie miał okazji usłyszeć osobiście ani spotkać się z autorem słynnej Księgi Popiołów –  t’Leledragiem Marskim (Tadeuszem Markuszewskim), który wygłosi w Radzimowicach wykład „STAROŻYTNA CYWILIZACJA POLSKI”.  Wydawnictwo Slovianskie Slovo przygotowało z tej okazji nowe wydanie „Księgi Popiołów”, które będzie najprawdopodobniej do nabycia na wiecu. Będzie to więc rzadka okazja do zdobycia autografu autora i nowego wydania jego książki. Piszę „prawdopodobnie” gdyż jak zwykle drukarnia działa na ostatnia chwilę i mamy nadzieję, że przesyłka zdoła przyjść do Soli przed terminem naszego wyjazdu do Radzimowic. Kto przypadkiem posiada stary egzemplarz Księgi Popiołów, ten otrzyma podpis autora na starym.

Wszystkie książki Slovianskiego Slova będą do nabycia w Radzimowicach w tych dniach.

Piotr Kudrycki – Prezes Zrzeszenia Słowian, będzie miał tutaj także swoje wystąpienie zatytułowane „Słowianie wczoraj – dziś – jutro”.

Tylko tutaj można będzie też spotkać Winicjusza Kossakowskiego i usłyszeć wykład „Polskie runy przemówiły”, a także otrzymać od niego autograf.

Osobiście wygłoszę na tym Wiecu bardzo ważną odezwę do Wolnych Ludzi „Fundamenty Wolnej Polski, Nowa Świadomość, Tradycja Starożytnej Lechii i Wiara Przyrodzona”. Będę tam obecny od piątku wieczorem do niedzielnego popołudnia.

Widzicie więc, że nie przesadzam. Do Radzimowic zapraszają serdecznie gospodarze wydarzenia Wiktor i Włada. Wiec wzbogaci specjalne przygotowane przez nich wydawnictwo prezentujące towarzyszące wystawy i treść wygłoszonych wykładów.

Radzimowice same w sobie są manifestacją realizacji Świadomości Nieskończonej, Świadomości Matki Ziemi i Świadomości Człowieka w naszym materialnym świecie dokonaną siłą woli i rąk Włady-Sławy Gil i Wiktora Urbańczyka.

Przepraszam jednocześnie wszystkich tych, którym zapowiedziałem swoją obecność także na Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach – nie wystąpię tam, ale nie ma w tym żadnej mojej winy.
Organizatorzy z NTV mimo, że złożyli mi zaproszenie, do ostatniej chwili nie potwierdzili go ani nie powiadomili mnie o odstąpieniu, a także nie postarali się dopełnić koniecznych formalności, aby to spotkanie było możliwe.

Moje wystąpienie w Radzimowicach ma w pewnym sensie charakter historyczny –  jest ostatnim publicznym spotkaniem w jakim biorę udział (poza Solą 17 września 2016 i Krakowem 30 maja 2017 roku ).

https://www.youtube.com/watch?v=tP-v_Q_YaXM

 

DOSYĆ GADANIA CZAS NA DZIAŁANIE!

Podziel się!