Słowiański/Polski Holocaust – Polokaust.

https://www.youtube.com/watch?v=dSEIFumQSFc

Gdy szuka się określenia, które najlepiej opisze film „Soviet Story”, przychodzą na myśl takie słowa, jak wstrząsający, bezkompromisowy czy przełomowy. Bo taki musi być obraz, który wywołał w putinowskiej Rosji falę demonstracji i zamieszek. Protesty nie ograniczały się zresztą do ulicznych manifestacji. Protestowali politycy, organizowano konferencje prasowe, a programy informacyjne w rosyjskich telewizjach poświęciły filmowi czołówki.

Opublikowany 30.12.2012

http://abelikain.blogspot.com/2012/12…

 

 

Histeria przetoczyła się przez Rosję pod hasłem: „Ręce precz od naszych dziadków”, skandowanym przez uczestników demonstracji. Znaczy to, że spora część Rosjan odczuwa więź z mordercami z NKWD i tymi, którzy wydawali im rozkazy. Bo film jest potężnym w swej wymowie aktem oskarżenia właśnie wobec nich oraz tych, którzy stworzyli najpierw ideologię, a potem najbardziej krwawy system w historii ludzkości.

Ludobójstwo na wschodzie odbywało się konwencjonalnymi, zwykłymi metodami, dalekimi od widowiskowych i futurystycznych metod. Wieszanie, rozstrzeliwanie, palenie, masowe egzekucje, śmierć w obozach koncentracyjnych z powodu niewolniczej pracy, głodu, warunków bytu, chorób, tortur, egzekucji. 3 miliony słowiańskich jeńców wojennych z ZSRR zginęło w prowizorycznych obozach jenieckich. Zwyczajnie. Niepozornie. Bez rozgłosu. Dzisiaj nie istnieją.

Kto opłacił Lenina ? http://abelikain.blogspot.com/2014/01…

Ta historia do niedawna była tajemnicą. Tajemnicę, którą starannie ukrywali bolszewicy, ich niemieccy opiekunowie i koła finansowe Niemiec, biorących udział w realizacji tego, co do tej pory zwie się „Wielką Socjalistyczną Rewolucją Październikową”. Jest to udokumentowana wersja działalności człowieka, który doprowadził Lenina do władzy.

http://abelikain.blogspot.com/

Wpis:

Mariusz K. Udostępniono w Google+ · 8 miesięcy temu · Udostępniono w społeczności WOLNI i NIEPOKORNI
 Słowianie – największa liczebnie ofiara ludobójstwa Niemieckiego nazizmu  i Rosyjskiego komunizmu – nie mają swoich muzeów zagłady, marszów pamięci, pomników, programów edukacyjnych, nagłośnienia medialnego. W świadomości świata niesłowiańskiego praktycznie nie istnieją jako ofiara nazizmu, nie wspominając o wiedzy na temat ich liczby. Monopol holokaustyczny na martyrologię XX-wieczną i mordercza, wszechogarniająca propaganda cierpiętniczej wyjątkowości, pierwszeństwa bądź wyłączności ofiar żydowskich, poparta aparatem demoliberalnej władzy, wyklucza ich z pamięci i świadomości nawet w Polsce, podobnie w innych krajach słowiańskich. Muszę na początku XXI wieku pisać o truizmach, które są skutecznie zwalczane i przemilczane. To, o czym się nie mówi, nie istnieje. Tak to już w naszej epoce jest. Jeżeli już jednak jacyś Słowianie są wymieniani, to w dość dziwaczny sposób, zawsze po holokauście, który mimo mniejszej liczby ofiar, przyjmując nawet magiczne 6 milionów, zawsze i wszędzie zajmuje królewskie I miejsce. Czasem miejsce wyłączne. http://abelikain.blogspot.com/2012/12/sowiecka-historia.html

Polski holocaust

https://www.youtube.com/watch?v=RzytZJJoDdo

Wspólna niemiecko-rosyjska Rzeź Warszawy 1944-1945 – Polokaust!

13439406999885

634162523385270000

Warschauer Aufstand, flüchtende Zivilisten

 

 

Aufstand in Warschau Jedes Wiederstandnest der Aufständischen muss einzeln ausgeräuchert werden. Die Strahlen eines deutschen Flammenwerfers vernichten hier jeden Widerstand, der aus einem schwer zugänglichen Kellerzugang immer wieder aufflackerte. Foto: SS-PK-Schremmer; herausgegeben am 11.9.1944

Aufstand in Warschau
Jedes Wiederstandnest der Aufständischen muss einzeln ausgeräuchert werden. Die Strahlen eines deutschen Flammenwerfers vernichten hier jeden Widerstand, der aus einem schwer zugänglichen Kellerzugang immer wieder aufflackerte.
Foto: SS-PK-Schremmer; herausgegeben am 11.9.1944

Destroyed_Warsaw,_capital_of_Poland,_January_1945

ff5e689e-1946-11e4-a63a-0025b511226e

German_Brennkommando-firing_Warsaw_1944

MPWIN2716

ofiary_rzezi_woli

The_Saski_Palace_Warsaw,_destroyed_by_Germans_in_1944

Warsaw_Uprising_-_Prudential_Hit_-_frame_2a

wola_zniszczenie_wiki_650

z14335804QW II Wojnie Światowej Niemcy i Rosjanie zamordowali 10 milionów Polaków – 20% całego Narodu Polskiego. Gadki-szmatki syjonisty Grossa nadają się do natychmiastowego skierowania do prokuratury i sporządzenia aktu oskarżenia oraz postawienia tego gościa przed Polskim Sądem pod zarzutem szkalowania Polski i Polaków. Powinno to być zrobione już przez prezydenta Kaczyńskiego (PIS), a teraz – NATYCHMIAST – przez panią premier Kopacz (PO).

 

Podziel się!