17 05 2014 Kompromitacja Katolickich Narodowców! Proszą Putlera o więcej ukraińskiej krwi?!

https://www.youtube.com/watch?v=W3Hgct9dt6o

 

Trechlebov opowiada o tym jak  w Rosji Putina stosuje się prawo

Zgodnie z naszymi przewidywaniami z dnia na dzień następuje eskalacja samoobnażenia. Do listy skompromitowanych państw takich jak USA, Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Rosja, które jak wiadomo złamały traktaty międzynarodowe z roku 1994 (głównie Rosja, lecz przy biernym współudziale i za przyzwoleniem USA i UE), gwarantujące Ukrainie nienaruszalno0ść jej terytorium w zamian za zrzeczenie się broni jądrowej, dołączają różne organizacje, które w swoim szyldzie mają Polskę i Polską Rację Stanu.

USA z UE i Rosją ręka w rękę dokonują teraz unicestwienia Ukrainy, a oni domagają się dalszych postępów w tym procesie i apelują do Putlera, by się pospieszył z rozbiorem tego kraju i wzmógł rozlew krwi.

Wprost trudno mi uwierzyć, że jest wśród owych CHRZEŚCIJAN – KATOLIKÓW – NARODOWCÓW jest profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Niektórzy czytelnicy i dyskutanci na naszym blogu dziwili się kiedy wyrażaliśmy solidarność z misją Niklota, stwierdzając, że mimo iż jest karkołomna i mało prawdopodobna to każdy, dosłownie każdy dostanie z naszej strony szansę na Wielką Zmianę i otrzeźwienie.Spodziewaliśmy się jaki będzie rezultat, lecz tak samo jak w wypadku Świętowita na Ślęży i ręki wyciągniętej na zgodę do kościoła katolickiego tak i w wypadku Narodowców-Katolików, nie mamy sobie teraz nic do wyrzucenia.

Tak się składa, że dzisiaj najgorliwiej popierający Putina Polacy wszyscy niemal mieszkają w Niemczech, Europie Zachodniej i USA zamiast w Moskwie. Nawet Polska to dla nich za ciężki kawałek chleba. Mają oni pełno „polski” w gębie, ale po ich czynach już tego patriotyzmu nie widać. Nic dziwnego, że niespieszno im wszystkim do zamieszkania w stolicy światowego dobrobytu, gdzieś blisko Kremla, skoro córki pułkownika Putina mieszkają w Europie zachodniej a córka Ławrowa w USA!!!

I tak się składa, że najsilniejszą wspierającą go grupę w Polsce stanowią Katoliccy-proWatykańscy Narodowcy. Zastanawiam się jak to się ma do ich snu o Wolnej Polsce? Żebyśmy  dobrze zrozumieli jak wygląda wolność po rosyjsku zamieszczam tutaj na samej górze wywiad z Trechlebovem, który znajduje się nareszcie tymczasowo na wolności oczekując na zwolnieniu warunkowym na proces za terroryzm. Myślę, że Trechlebov najlepiej opowiada nam o tym jak wygląda system sowiecki w wykonaniu nowego wodza, wielkiego chrześcijanina, Putlera z KGB.

Misja Stowarzyszenia Niklot wykazała niezbicie że Ruch Narodowo-Katolicki jest niereformowalny. Na szczęście okazuje się, że ma on 0,7% poparcia więc jest skrajnie marginalnym ruchem, tak samo jak skrajnie marginalny jest ukraiński Prawy Sektor.   Możemy więc liczyć, że ogół narodu polskiego jest nadal  zdolny do zdrowych działań i jak zwykle odporny na zbałamucenie.

Ruch Wolnych Ludzi Wolnej Polski jeszcze raz popiera Majdan i Wolną Ukrainę! Ukrainę wolną od banksterów ze Wschodu – takich jak Putler i Cerkiew Moskiewska i z Zachodu takich jak Konsorcjum USA-UE-Watykan. Ukrainę Ukraińską, Ukrainę dla Ukraińców – wierzymy, że taka ona będzie, ten czas nastąpi, choć droga jeszcze daleka i kręta! Także i dla nas dla Polski i Polaków nie jest ona przecież łatwa, ani skończona.

 

„Gratulujemy naszym słowiańskim braciom Rosjanom”. List z Polski do prezydenta Rosji

http://niezalezna.pl/55323-gratulujemy-naszym-slowianskim-braciom-rosjanom-list-z-polski-do-prezydenta-rosji

Dodano: 17.05.2014 [10:10]

 

foto: flickr.com/photos/kgbputin/2330237389

– Doceniamy szczególną pozytywną rolę Pana prezydenta Władimira Putina. Zaniepokojeni sytuacją polityczną, gospodarczą i finansową w świecie, a w szczególności na Ukrainie zwracamy się do władz Federacji Rosyjskiej o nieustępliwość – tak brzmi fragment listu do władz Rosji, który podpisało 12 narodowców, w tym profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego Anna Raźny, były poseł LPR Zygmunt Wrzodak i były poseł Samoobrony Zdzisław Jankowski.

– Tylko wielka Chrześcijańska Rosja może zatrzymać marsz „szatana Zachodu” na słowiańskie ziemie. Tysiące Polaków solidaryzują się z władzami Federacji Rosyjskiej w podejmowanych działaniach na Ukrainie – twierdzą autorzy listu, a dokładnie 12 osób, które na prorosyjskiej stronie konserwatyzm.pl zamieściło swój apel do prezydenta Rosji, Władimira Putina.

Sygnatariusze proponują:
– powołać Światową Radę Słowian, jako platformę kontaktu i porozumienia miedzy naszymi plemionami, która składałaby się z przedstawicieli wszystkich krajów słowiańskich wyłonionych w poszczególnych krajach słowiańskich spośród osób zaangażowanych w działalność w organizacjach opozycyjnych w stosunku do posłusznych obcym, zainstalowanych marionetkowych reżimów

– ustanowić siedzibę Światowej Rady Słowian z któryś stolic krajów słowiańskich

– głównym zadaniem ŚRS wraz ze swym zapleczem w swoich krajach byłoby opracowywanie i upowszechnianie wspólnych działań obronnych przed zniszczeniem naszej chrześcijańskiej wspólnoty słowiańszczyzny oraz stworzenie możliwości rozpowszechniania informacji dla wszystkich narodów słowiańskich.

Jak piszą autorzy listu „ostatnie wydarzenia na Ukrainie wzmogły nasze obawy o los całej Słowiańszczyzny, Polski, Europy i świata”, a „już wcześniej zachodnia mafia kosmopolityczna dokonywała prób zawładnięcia Białorusi, tylko dzięki wyjątkowo silnej pozycji, sprawnemu prezydentowi Aleksandrowi Łukaszence, ich niecne zamiary spaliły na panewce”.

– Nasza propozycja wynika z przyspieszenia destrukcyjnych działań obozu bardzo wrogiego wobec Słowian, a zarazem z niedostatecznych możliwości swobodnych działań w rodzimych krajach – czytamy w dokumencie. Pod listem podpisali się:
prof. Anna Raźny, prof. Jan Szarliński, Zygmunt Wrzodak, mec. Ryszard Parulski, mec. Marian Barański, Tadeusz Bednarski, Adam Śmiech, „blog jednodniówka.pl”, Andrzej Skorski, Zdzisław Jankowski, Jerzy Truchlewski, Paweł Ziemiński i Dariusz Kosiór

 

Mój komentarz do tego listu? Myślę, że trudno wymyślić bardziej wyrafinowany strzał prosto we własne czoło niż wynalazł Ruch Katolicko-Narodowy. To skuteczny strzał i gwarantowany odstrzał!

 

 

Podziel się!