4 grudnia 2013 – Powiew Novego – flaga wszystkich słowiańskich plemion

Nadesłane przez Aletheia Nowy Eon

Flaga wszystkich słowiańskich plemion

Aletheia Nowy Eon Aletheia Nowy Eon·36 filmów

Opublikowano 4 gru 2013

Dziś, symbolicznie jeszcze przed zachodem słońca, zawisła (może pierwsza taka w Polsce) słowiańska flaga, znak Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata.

Raz jeszcze krótko tutaj co do jej głębokiej symboliki, metafizyki i teologii słowiańskiej:
Centralny punkt – symbol Boga Bogów – Swąta – Światła Świata [Świętowita, Światłowiłta, Światowida, Światowita]
Ten znak jest symbolem Jedności i Wszechwspólnoty, panslavizmu i jego otwartości na inne kultury.
Cztery złączone, przecinające się koła (koło, krąg – najdoskonalsza geometryczna figura, porównaj m. in. symbolikę enso w zen i w buddyzmie, gdzie jest symbolem oświecenia) są elementem wspólnoty. Wspólnota jednak nie pochłania nikogo całkowicie. Te cztery kręgi są samodzielnie istniejące.
Ich niedomknięcie się oznacza otwartość wspólnoty na przyjmowanie nowego. Otwartość oznacza drogę, a nie statycznie zamknięte struktury.
Kolor niebieski/granatowy jest kolorem zaufania, wiary, wierności, stałości, siły duchowej człowieka i wspólnoty.
Czerwony kolor symbolizuje energię kreacji, siły witalne, siłę i poświęcenie.
Biały kolor oznacza świat, czystość, niewinność, doskonałość, jest kolorem boskości
Element boski jest elementem tutaj wszystko otaczającym i przenikającym, w którym wszystko żyje i jest, jednostka i wspólnota.
8- pełnia i ∞ – nieskończoność, infinitum; elementy ziemi i ognia (czerwony) splatają się w swojej bezgraniczności z elementami wody i powietrza na tle białego, boskiego elementu, w którym wszystko istnieje.
symbol składa się ze swastyki prawoskrętnej – niebieskiej – prastary symbol słoneczny oznaczający – Niebo, Wela i ze swastyki lewoskrętnej, czerwonej, oznaczającej Ogień i Ziemię.
Niebo, ziemia, ogień i wiatr przeplatają i splatają się w świętym wirze, umożliwiając światu jego dalsze istnienie; cztery wejścia, bramy, niczym, oczy Świetovita, widzą i błogosławią na cztery strony świata……słowiański uniwersalizm,

Zjednoczeni w tym znaku Słowianie stawią udany opór NWO i odbudują ich wspaniały, magiczny świat.

Ta flaga jest w rozmiarach 1mx1m, plus dodatkowy otwór na drzewiec o średnicy fi22mm, na profesjonalnym płótnie flagowym u mnie dostępna i może być zamówiona pod adresem: aletheia@onet.eu
Tę flagę wysyłam tylko pocztą poleconą, ekonomiczną (koszt flagi + przesyłki 47.80zł) albo priorytetową (koszt flagi + przesyłki 48.55zł). Każda flaga jest zapakowana w foli i zawiera instrukcję pielęgnacji.
Na ważne święta, na święto flagi, zawieś właściwą flagę!!!

SSSSS s-1553
http://www.youtube.com/watch?v=FkWAVio-mTE&feature=c4-overview&list=UUPbM2aCUVaEZBmKma2BarLg

SSSSS s-1553

https://www.facebook.com/jacek.m.kwiatkowski

SSSSS s-1553Dodam tylko, że mamy tutaj także bardzo ważny równoramienny Krzyż Pogański, który obrazuje tzw Cztery Filary Zodiaku Ziemi – tworzą go cztery otwarcia w znakach S – Białe Bramy Boga Bogów  – wyznaczające kierunki północ-południe-wschód-zachód.

Jestem pewien, że niedługo będzie ich powiewać o wiele więcej, i to we wszystkich krajach świata!
Ta jest pierwsza, to bez wątpienia dziejowa chwila, więc ją po prostu tutaj odnotowujemy.
Myślę, że muzyka, hudba, jaką tutaj słyszymy wyraża w pełni nasze intencje dla Świata i Matki Ziemi, dopełniając to co mówią symbole wizualne.

 

Więcej szczegółów na temat symboliki tutaj: https://bialczynski.pl/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/

CB
Podziel się!

21 komentarzy do “4 grudnia 2013 – Powiew Novego – flaga wszystkich słowiańskich plemion

 1. O właśnie takiej fladze myślałem od pół roku. Chciałem ją powiesić na naszej działce w Niczonowie. Jednak nie mogłem znaleźć drukarni, która potrafiłaby wydrukować ją farbami wodoodpornymi. A tu proszę, jest. To jest potwierdzenie jedności Nadświadomości.
  A.S.

 2. To mój ukochany symbol. W ubiegłym roku namalowałam go (i inne) na „plasterkach” drewna i kładłam na jodłowych gałązkach jako świąteczną dekorację. Teraz ten symbol leży w u mnie miejscu, gdzie niebawem stanie rzeźba Świętowita.

  Flaga jest piękna.

 3. Będę zły – ciekawe komu pierwszemu się ten znak nie spodoba?
  Życzę powodzenia z tym projektem! Dołożymy i my tu swoją cegiełkę!

  P.S.
  Tak swoją drogą ładne i proste logo! Ukłony dla projektanta.

  • Oto jest już Pierwszy, któremu się nie spodobał. Tak jakbyśmy nie wiedzieli o Drzewie Świata – drzewo jest symbolem Wiary Przyrodzoney. A to „intelektualne” prostactwo ma 10.000 lat – trochę głębiej, głębiej – trzeba wejść, we wschodniosłowiańską, perską i hinduską symbolikę, pod linki w artykule, do zenu itd, itp.

   • Najpierw trzeba chcieć wejść… a po co? Dla niektórych wszystko jest oczywiste, bo takie proste, bo tak ich nauczono myśleć, że tak jest. Niektóre „ryby” pływają tylko w płytkich i mętnych wodach..

  • A niech Ci tam, zawsze można sobie wypalić na czole szubienicę rzymską i pokazywać, jaki jestem świnty, intelektualnie nieprostacki. A przywalić głową w mur, jaka przyjemność?
   Na zdrowie!
   A.S.

  • Na pewno można sobie wyszyć. Własnoręcznie wyszywane symbole mają o wiele większą moc; już sam proces tworzenia jest magiczny. I wcale nie trzeba do tego jakiegoś wielkiego talentu – co sprawdziłam na sobie. Haft może nie wyszedł mi perfekcyjnie, wprawne oko pewnie zmrużyłoby się na jego widok, ale najgorzej nie jest. Wypił też trochę krwi z pokłutych palców, więc i ofiara została spełniona 😉

 4. Może nie mam racji – nie muszę mieć… Lecz pierwsze, co pomyślałem na widok tego symbolu, to to, że jedna swastyka/świaszczyca (a nie żadne tam „niedomknięte okręgi”) blokuje ruch drugiej… To „zakleszczenie” przeciwnie skierowanych znaków sugeruje akcję i równą jej reakcję. Każdemu ruchowi w jedną stronę przeciwdziała ruch przeciwnie skierowany, choć charakterem (kolorem) różny. Graficznie daje to suma summarum równowagę, stabilność ale z drugiej strony sugeruje stagnację. Nie doszukujcie się w moich uwagach, szanowni czytelnicy, podtekstów czy złych intencji… Ale tak to intuicyjnie odbieram. Może gdyby zrobić to w hologramie – tak, żeby patrząc pod kątem (z ukosa) jeden symbol (np. niebieski) był widoczny, a drugi (czerwony) wtedy mniej. Zaś spod innego kąta drugi, czerwony „wyłaziłby” na wierzch a tamten niebieski skrywał – o ileż bardziej dynamiczny stałby się ten sam symbol… Byłaby to też pierwsza flaga z założenia holograficzna (przestrzenna, trójwymiarowa). Ta jej cecha sugerowałaby w ogóle nie tyle trójwymiarowość, ale wręcz wielowymiarowość użytej symboliki…

  • Ależ to jest trójwymiarowe, prawie figura niemóżliwa. Wystarczy zmrużyć oczy i wysilić wyobraźnię. Chociaż spróbować.
   A.S.

  • Odczucie w pewnym sensie słuszne, ale tylko jeśli się przyjmuje ideę przeciwieństw. Przeciwieństwa przeciwdziałają i mamy 0 – bezruch. Jednakże w Nowej Koncepcji Świadomości i w Wierze Przyrodzony Słowian coś takiego nie istnieje, podobnie jak u Chińczyków. Nie ma przeciwieństw są tylko dopełnienia. A dopełnienie powoduje co najwyżej przekształcenie – czyli wznosi Ruch na jeszcze wyższy poziom – na zasadzie : Teza (np. Woda – niebieski) – antyteza (Ogień – czerwone) – razem Synteza (Powietrze – Białe). Bo woda jest dopełnieniem ognia a nie jego przeciwieństwem, a z akcji między tymi dwoma powstaje para czyli powietrze. A z powietrza i ognia powstaje jasność-niebo. Ten znak nie dla każdego znaczy to samo. Jest niesamowicie dynamiczny i zrównoważony jednocześnie. ja na przykład automatycznie widzę tylko jedną ze świastyk, to znaczy wyróżniam automatycznie patrząc jedną z nich, tę z którą w danej chwili wiążą się czy harmonizują się moje osobiste emocje. W ogóle mimo prostoty ten znak jest jednocześnie kontemplacyjną mandalą. Czasami w pierwszym odruchu spostrzegam cztery płatki centralnego kwiatu, a czasami równoramienny krzyż Czterech Filarów Kosmicznych, czyli podstawowego Zodiaku – ten biały krzyż.

   • „W ogóle mimo prostoty ten znak jest jednocześnie kontemplacyjną mandalą.” – dokładnie.

    Ja potrafię się na nim „zawiesić” na długo, a im dłużej patrzę, tym bardziej się on przed moimi oczami porusza, pulsuje, zmienia znaczenia. Kiedy odczuwam go jako Swadziebnik, widzę splecione, wręcz splątane ze sobą ramiona kochanków – zjednoczenie w uniesieniu na poziomie cielesnym i duchowym; i można wtedy mówić o tym wiele, ale akurat nie to, że sprawia wrażenie bezruchu. I jeszcze kolorystyka – uspakajający błękit i ożywiająca, wręcz pulsująca jak krew czerwień znowu mieszają się przed oczami tworząc złudzenie ruchu. Kiedy myślę o symbolu jako o kwiecie paproci, ramiona przestają wirować, ale zaczynają się jakby mienić, błyszczeć, myślę że to również wpływ tych przeplecionych ze sobą kolorów.

  • Każdy widzi co umie lub chce zobaczyć. 🙂
   Mogę się założyć, że jeszcze znajdą się tacy, co zobaczą w tym logo znak końca czasu, czy innego antychrysta itp, czyli kontynuację przerażającej „antycokolwiek” roboty niespełnionego austriackiego malarza z haplo E… Zwłaszcza jego różnym kumplom, to się oczywiście nie spodoba… 🙂

   P.S.
   Czekamy z niecierpliwością na gromkie protesty, bo darmowa reklama zawsze się przyda!
   Jak mówił Salvador Dali, niech mówią źle, ważne żeby mówili… hehehe

 5. A ja już kupiłem, dutki wysłałem. Kto następny?
  Śniegiem u mnie wali i Piorun się odzywa. Epoka lodowcowa, czy co?
  A.S.

  • Witaj Adamie

   Tu też był potężny piorun i błyskawica, ale tylko wiatr, ani grama śniegu i mróz. Pozdrowienia ciepłe, bo zimno.

   • Witaj Czesławie
    Przeczytałem dopiero teraz, byłem u mojego Słoneczka.
    U nas orkan już ucichł, poszedł w Waszym kierunku. Pozostał tylko mały śnieg i malutkie zimno +3°C.
    Dla mnie prawdziwy mróz zaczyna się od -10.
    Rozmawiałem też z Markiem, rano. U Niego to już zaspy były rano.
    Pozdrawiam ciepło.
    A.S.

 6. Jest! Właśnie ją dostałem. Flaga jest super, nadruk bardzo profesjonalny. Nic dodać, nic ująć.
  Polecam wszystkim zainteresowanym.
  Pozdrawiam
  SŁAWA
  A.S.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.