Ślęża – komu zależy na konflikcie religijnym w Polsce?

flaga_polska

Ten reportaż wyjaśnia dlaczego usunięto Świętowita ze Ślęży, i skąd „wypromieniowała” intencja jego usunięcia.Nie ma naszej zgody i nigdy nie będzie na zawłaszczenie Ślęży przez katolicki kler. W planach księdza Staszaka jest postawienie teraz 20 krzyży – stacji różańcowych na Raduni – górze która pozostała dotąd „czysta”, niezawłaszczona, i nie była pokryta symbolami Jedynej Słusznej Wiary.

Druga święta góra Pogan Polskich – Rodzimowierców ma być im odebrana bezprawnie przez katolicki kler! Czy władze Gminy przerwą ten proceder?! Komu zależy na konflikcie religijnym w Polsce?

Odpowiednie fragmenty reportażu Niezależnej Telewizji 1 z Wrocławia obnażają mechanizm działania kleru przeciw Rodzimowierstwu i symbolom Wiary Przyrodzonej Słowian, które są przecież jednocześnie symbolami kultury przedchrześcijańskiej wszystkich Polaków i wszystkich Słowian. Działanie to odbywa się w całej Polsce, a nie tylko na Ślęży. Ma ono przyzwolenie najwyższych władz kościoła. Dlatego konieczne jest skierowanie petycji nie tylko do władz Kurii Wrocławskiej, nie tylko do władz lokalnych i centralnych władz państwowych w Polsce, ale także do Papieża Franciszka, czyli do Stolicy Apostolskiej. Czy Watykan popiera tę Nową Krucjatę przeciw polskim Rodzimowiercom, przeciw oficjalnie działającej w Polsce odmiennej od katolicyzmu religii?

Zobacz od 09.35 do 17.00 minuty – mówi pani sołtys Sulistrowic

Kupując (TERAZ – TUTAJ!)
Budujesz Wolne Media Wolnych Ludzi
slowianic nr 2 przod
Podziel się!