Życzenia świąteczne od SSŚŚŚ – nowy dział na naszych stronach


Przyjęło się nie przywiązywać wagi do świątecznych życzeń, traktować je ulotnie – jak świąteczno-noworoczne kartki, które przesyłamy znajomym, a oni też przesyłają je nam. W tych kartkach mówimy sobie nawzajem coś miłego – czasem jest to sztampowe, czasem bez wyrazu, sztywne, oficjalne, czasami dowcipne. A potem?… potem i my i oni wyrzucamy sterty tych kolorowych, mniej lub bardziej pomysłowych, mniej lub bardziej kiczowatych kartoników, po prostu do śmieci.

My w Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata traktujemy świąteczne życzenia niezwykle poważnie, bo to są Nasze Życzenia dla WAS, płynące z głębi serca. Mają WAS pokrzepić, mają wspomóc, rozjaśnić – na kilka choćby ulotnych chwil.

Doszliśmy do wniosku, że te ulotne miłe chwile związane ze świętami i z życzeniami warto utrwalić, zatrzymać, żeby każdy z nas w każdej chwili mógł do nich ponownie sięgnąć – żeby każdy z nas mógł się nimi w każdej chwili pokrzepić, żeby każdy mógł sobie przypomnieć – zwłaszcza w gorszych momentach życia – że są w życiu także momenty piękne i że

Kliknij i powiększ a znajdziesz się w Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata

zawsze

w każdej sekundzie

jest ktoś kto WAM NAPRAWDĘ, BEZINTERESOWNIE, I Z GŁĘBI SERCA,

ŻYCZY SAMEGO DOBREGO, NAJLEPSZEGO, SAMEJ NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ POMYŚLNOŚCI i CHWIL SZCZĘŚCIA

 

 

Podziel się!