Jan Piński: Przestępcy z PiS muszą iść siedzieć! Płk Piotr Wroński o tym co oznacza wynik wyborów do PE + Gorzka prawda o zwycięstwie (KO)

Tu wreszcie z sensem ktoś mówi o 60% Polaków, którzy nie poszli do Eurowyborów i o ich roli w procesie rządzenia oraz o Cyrku na Wiejskiej, który udaje że sądzi przestępców . Ci którzy to mówią to nie są ludzie z mojej bajki. Widać, że po tych wyborach ciężki strach padł na Tęczową Koalicję, a raczej na ludzi myślących w kategoriach politycznych o przyszłości dalszych rządów w Polsce tejże Koalicji.

A w samej Tęczowej Koalicji zaczyna się w wyniku ich klęski (pyrrusowego zwycięstwa KO) jej prawdziwy, realny rozpad. I to wszystko ma miejsce już po 8 miesiącach ich rządów. Polska 2050 Hołowni znalazła się już obecnie w sytuacji Nowoczesnej z poprzedniego „ubeckiego” wyborczego rozdania, a PSL w sytuacji Kukiza (o tym jest mowa w materiale nr 2). O roli Petru i Nowoczesnej w tamtych wyborach mówi się tutaj szczerym otwartym tekstem. O dziwo usłyszycie tutaj też kilka słów prawdy o roku 1920 i roli generała Rozwadowskiego w Cudzie nad Wisłą.

Tak, dzisiaj mówi do was z naszego portalu LEWICA! Posłuchajcie, warto.

 

Przestępcy z PiS muszą iść siedzieć! Płk Piotr Wroński o tym co oznacza wynik wyborów do PE

https://www.youtube.com/watch?v=OcZWYh5KUUg

 

+ Gorzka prawda o zwycięstwie. Gdyby to były wybory do Sejmu, rządziłaby koalicja PiS – Konfederacja

https://www.youtube.com/watch?v=KcsNo_-Qdqg

Podziel się!