Konfederacja obnaża działania rządu Tuska przeciw polskim żołnierzom Straży Granicznej (Bosak i Kamiński pod MON)

Konfederacja obnaża działania rządu Tuska przeciw polskim żołnierzom Straży Granicznej (Bosak i Kamiński pod MON)

 Widok magazynków amunicji zaklejonych taśmą to symbol państwa z dykty.

Wprost trudno mi czasami uwierzyć w jak bezczelny sposób Tusk i jego Tęczowa Koalicja 13 Grudnia (czy jak się tam ona ona teraz zwie!) okłamuje i manipuluje młodymi Polakami. Czy młodzi są aż tak naiwni, czy są aż tak zaślepieni, żeby brać za dobrą monetę PUSTOSŁOWIE ludzi, których wynieśli swoimi głosami do władzy w konfrontacji z brutalnością FAKTÓW – czyli czynów jakich oni się dopuszczają wobec Polski i Polaków?!!! 

Sądzę, że to niemożliwe żeby te wszystkie czyny przechodziły przez nich niezauważone, nie wywołując żadnej refleksji, chwili zastanowienia nad tym co zrobiłem / zrobiłam najlepszego głosując na tych ludzi w wyborach do Sejmu! 

Zorganizowane bojówki organizowane przez KGB Białorusi i Rosji atakują granicę, a ONI – RZĄD TUSKA każe żołnierzom używać w akcji magazynków z zaklejonymi taśmą nabojami!

Co prawda brałem udział w tylko jednym Obozie Przysposobienia Obronnego, a było to za PRLu, jakieś 50 lat temu, ale …

… nikomu z kadry dowódczej nie przyszło wtedy do głowy żeby wydawać nam zaklejoną amunicję do karabinów podczas zajęć na strzelnicy. Każdy dostawał paczkę nabojów i po prostu rozliczał się z nich po skończonym strzelaniu, a byliśmy bandą szczeniaków z liceów i techników, a nie regularnymi oddziałami Straży Granicznej w sytuacji zagrożenia życia.

Wartownicy naszego obozu także dysponowali karabinami z ostrą amunicją podczas nocnych wart i obchodów obiektów. Tak więc kiedy dochodziło do prób opuszczania obozu bez przepustek i  potem do nielegalnego powrotu nie były to żarty. Nawet za PRLu nie stosowano tak głupich przepisów i to w stosunku do jak widać obozów szkoleniowych młodzieży szkolnej – co prawda już pełnoletniej – ale jednak tylko zbieraniny łapserdaków i łobuzów a nie jakichś zawodowców.

Te przepisy o których informują społeczeństwo dzisiaj żołnierze Straży Granicznej trzeba uznać nie za jakąś próbę zapobiegania zgubieniu nabojów, a za zwykłą szykanę mającą uniemożliwić użycie broni na czas i z właściwym skutkiem w razie nagłego zagrożenia życia.

Swoją drogą już fakt, że żołnierze są tak zdesperowani żeby pokazywać publicznie to co dowództwo wyprawia na granicy za rządów TUSKA i jego ferajny, jest dowodem na panujące tam nienormalne stosunki wewnętrzne i na całkowitą patologię zdeprawowanego dowództwa, na jego zależność i strach przed politykami, którzy właśnie dorwali się do władzy i rozmontowują Wschodnią Flankę NATO zamiast ją uzbrajać i wzmacniać. Pierdoły Tuska o miliardach na wykopki i wilcze doły powtarzane przez Globalistę i innych młodych komentatorów wojskowości i polityki  możecie sobie Młodzi Polacy włożyć tam gdzie słońce nie dochodzi!

Wybraliście oszusta więc będzie pić nawarzone przez siebie piwo, albo… albo odsuniecie tych sukinkotów po prostu od władzy zanim wpuszczą tutaj ruską i inną hołotę, która będzie w Polsce – tak jak w Niemczech i Francji – gwałcić wasze dziewczyny, siostry i matki I SRAĆ NA WASZE ULICE I DO WASZYCH ODPICOWANYCH OGRÓDKÓW!

To wszystko co pokazuje Nowa-Stara TĘCZOWA WŁADZA w ciągu półrocza od wyborów w Polsce, jest tysięczną już wskazówką, że ci ludzie są poza społeczną kontrolą i gdy tylko dorwą się do foteli to robią po prostu co chcą, a raczej to co chcą ich mocodawcy. A ci mocodawcy na pewno nie chcą dobrze dla Polaków, nie działają w interesie naszego kraju, ani z niego nie pochodzą.  Za chwilę zza zachodniej granicy TUSKOWCY wwiozą nam tu tabuny „doktorów” i „inżynierów” z Afryki, którzy szlifują od długiego już czasu bruki w brudnych namiotach pod Berlinem – i oni również będą TUTAJ robić to samo co ci „doktorzy” którzy wczoraj i dzisiaj rozjuszeni forsowali wschodnią granicę i zabili z premedytacją, pewni swojej bezkarności,  polskiego żołnierza. Zrobili to wiedząc, że do władzy w Polsce doszli CI KTÓRZY PLUJĄ POLKOM W TWARZ i BEZCZESZCZĄ POLSKIE MUNDURY.

Czy Młodzi Polacy z Wielkich Miast wyciągną naukę z tej historycznej dla siebie lekcji powyborczej? Czy zrozumieją, że tylko BEZPOŚREDNIA KONTROLA WŁADZY a więc DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA DAJE GWARANCJE ŻE RZĄDZĄCY BĘDĄ ROBIĆ DOKŁADNIE TO CO PRZYRZEKLI PRZED WYBORAMI I TYLKO TO CO CHCĄ ZROBIĆ ICH WYBORCY BO W PRZECIWNYM RAZIE ZOSTANĄ PO PROSTU ODWOŁANI PRZEZ SUWERENA???

Konfederacja obnaża działania rządu Tuska przeciw polskim żołnierzom Straży Granicznej (Bosak i Kamiński pod MON)

https://www.youtube.com/watch?v=DZLTaue5Tqo

Media Narodowe: Szokujące zdjęcia od żołnierzy strzegących granicy!

Dostaliśmy szokujące zdjęcia od naszych żołnierzy na granicy! Widok magazynków amunicji zaklejonych taśmą to symbol państwa z dykty.

Taśma, która miała zapobiegać zgubieniu amunicji, w rzeczywistości naraża naszych obrońców na niebezpieczeństwo. Żołnierze zmuszeni są do odklejania taśmy w trakcie akcji, co może prowadzić do zacięć broni i stwarza realne zagrożenie ich życia.

Sytuacja ta jest nie do przyjęcia bo jak możemy wymagać od żołnierzy skutecznej obrony granic? Nieodpowiednie warunki służby i brak wsparcia ze strony dowództwa obniżają morale.

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała trzech żołnierzy, którzy oddali strzały ostrzegawcze w kierunku napierających migrantów. Dwóch z nich oskarżono o przekroczenie uprawnień i narażenie życia innych osób. To skandal! Ci żołnierze zasługują na naszą ochronę i wsparcie, a nie na prześladowania.

Konfederacja stanowczo wspiera polskich żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej. Zamiast ścigać aktywistów utrudniających pracę Straży Granicznej, prokuratura prowadzi śledztwa przeciw tym, którzy skutecznie bronią naszych granic. To absurdalne i niedopuszczalne!

Polacy doceniają wysiłki służb, które z poświęceniem bronią naszej ojczyzny. Konfederacja stoi murem za polskim mundurem i będzie walczyć o prawa oraz odpowiednie warunki służby dla wszystkich obrońców naszych granic.

https://medianarodowe.com/2024/06/06/szokujace-zdjecia-od-zolnierzy-strzegacych-granicy/

Podziel się!