1. Globalista: Wzmocnienie granicy Polski – Największy projekt w historii; 2. Karaganow i wizja przyszłości świata według rosyjskich elit – prof. A. Wielomski; 3. TVN w obronie Tęczowej Koalicji kolegującej się z niemieckimi politykami skorumpowanymi przez Gazprom

Wzmocnienie granicy Polski – Największy projekt w historii

Czy możemy naprawdę wierzyć Tęczowej Koalicji w jej działania obronne i rozwijające naszą gospodarkę- szerzej w jej dobre intencje względem naszej ojczyzny – Polski???

Wbrew materiałowi Oskara Bednarskiego (Globalista) – Nic na to nie wskazuje poza ICH pustymi tęczowymi i zielonymi obietnicami oraz pustym gadaniem – Korzenie mają takie jak na obrazku.

Droga Młoda Polko, Kochany Młody Polaku!

Czy w życiu prywatnym zaufałbyś człowiekowi, który okradł Twoją Mamę i Twojego Tatę ze wszystkich oszczędności życia i to niejeden raz!

Który wyrzucił ich z pracy na bruk nie troszcząc się o ich los, zaproponował im pracę na zmywaku na Zachodzie, lub zasiłek dla bezrobotnych i zbieranie dzikich śliwek (mirabelek) TUTAJ żeby mogli przeżyć, a ich Przedsiębiorstwo (Firmę, Gospodarstwo), jakie rozwijali latami własną pracą i oszczędnościami oddał w cudze – Wrogie Ręce, lub po prostu SPALIŁ i ROZKRADŁ z niezbędnych do pracy maszyn?!!!

A przecież tak postępowała dzisiejsza Tęczowa Koalicja ukryta pod różnymi przejściowymi szyldami (tzw PO/KO, tzw PSL, tzw 2050) od 1989 roku. A jej część robiła to od roku 1945 (tzw Lewica)!!!

Kochana Młoda Polko, Drogi Młody Polaku!

Czy zaufałbyś w życiu prywatnym człowiekowi, który przyjaźni się z Wrogiem Twojej Rodziny, z Twoim Wrogiem, Wrogiem który napadł z bronią w ręku na Gospodarstwo Twojej Rodziny – Babci i Dziadka – zrujnował je, zburzył zabudowania gospodarskie, a na koniec spalił Twój Rodzinny Dom i zamordował z zimną krwią i najwyższym okrucieństwem Twoją Babcię i Dziadka i wymordował bogu ducha winnych Twoich Sąsiadów?!!!

A przecież dzisiejsza Tęczowa Koalicja nie tylko przyjaźni się z Twoim Wrogiem, ale też wykonuje jego rozkazy odkąd zaistniała na scenie politycznej w Polsce!!! Czyniła to i czyni jej część rzekomo lewicowa od 1945 roku (Lewica + PSL), a część rzekomo centrowa i demokratyczna czyni to od 1989 roku pod różnymi fałszywymi szyldami (np Unia Demokratyczna, Kongres Liberalno-Demokratyczny, Unia Wolności, PO / KO, Polska 2050 i inne).

Młoda Kochana Polko i Młody Drogi Polaku!

Czy zaufałbyś, że Ciebie i Twoich Bliskich, Twoją Rodzinę , Twoje Dzieci będzie bronić skutecznie przed napastnikami i złodziejami człowiek, który z rozkazu OBCYCH Władców (PANÓW) Twojej Ojcowizny (Gospodarstwa i Domu), jako ich Namiestnik i Zarządca zafundował ci Stan Wojenny w latach 2020-2023, podczas którego zamknął cię BEZPRAWNIE w izolacji od rodziny i sąsiadów, zamknął twoją firmę, pobił cię kiedy protestowałeś przeciw jego działaniom, wtrącił cię do więzienia, a Twoje Gospodarstwo (Firmę) doprowadził do bankructwa?! 

A przecież tak zrobił PIS, który rujnował Polskę podpisując wpierw Traktaty Lizbońskie odbierające władzę Polakom nad Polską, a potem tak zrobili wspólnie PIS i dzisiejsi członkowie tej Tęczowej Koalicji która teraz rządzi, wprowadzając Stan Wojennej Pandemii w latach 2020-2023. Tak robili też członkowie Tęczowej Koalicji błagając swoich namiestników w Berlinie i Brukseli, aby opluwali Polskę na arenie międzynarodowej za rządów PIS i pozbawili ją należnych jej Praw w Unii Europejskiej!!!

Kochana Młoda Polko i Najukochańszy mój synu i wnuku Młody Polaku!

Podejmując jakiekolwiek działania społeczne czy polityczne w Polsce i osobiste decyzje – Pamiętajcie o tym co się stało w najbliższej wam przecież przeszłości za życia Waszych Babć i Dziadków, za życia Waszej Mamy i Taty i też w końcu za Waszego Własnego Życia!

Czy w życiu prywatnym Młody Polaku i Młoda Polko zaufałabyś komukolwiek kto powiedziałby ci, że najlepszym wyborem twojego Życia jest pójście na Śmierć w imię Wojny Właścicieli Tego ŚWIATA, Właścicieli  odebranego ci przez zadłużenie Twojego Gospodarstwa i Domu będącego w rękach banku i komornika?!

A przecież tak mówi ci ten Człowiek Któremu TU i TERAZ UFASZ?! Bo Właścicielami Polski są dzisiaj Obce Banki, a Człowiekiem który namawia Cię do wojny jest Ich Zarządcą w Twoim Domu, w Twoim Gospodarstwie z którego cię OKRADZIONO!

Młoda Polko i Młody Polaku!

Czy wiesz, że w najbliższej przyszłości zostaniesz pozbawiona/y resztek jakiejkolwiek prywatnej własności którą jeszcze posiadasz i staniesz się całkowitym niewolnikiem?!!! – TAK! Będziesz miał(a) tyle samo praw co Niewolnicy w starożytnym Rzymie, tyle samo co miałeś/aś ich w Stanie Wojennej Pandemii 2020-2023!!!

Czy wiesz, że planują by okraść cię nie tylko z Domu w Którym Mieszkasz z Rodziną, ale też z Samochodu, a nawet z własnego Zegarka i Portfela z resztką Pieniędzy, które wydajesz na chleb, wodę i prąd?!!!!

Naprawdę godzisz się na  to WSZYSTKO???

1. Globalista: Wzmocnienie granicy Polski – Największy projekt w historii

https://www.youtube.com/watch?v=kz0hXcRjsiA

https://www.youtube.com/watch?v=N2ernYtIA94

3. TVN w obronie Tęczowej Koalicji kolegującej się z niemieckimi politykami skorumpowanymi przez Gazprom

https://jbzd.com.pl/obr/3640338/jak-nie-trudno-sie-domyslic-nie-wyemitowali

Podziel się!