1. PZ: Porażka Polski (TUSKA!) ws. paktu migracyjnego i dalszy ciąg wojny handlowej USA-Chiny; 2. Jagiellonia tv: Międzymorze bastionem Europy. Strategia wygrania w konfrontacji geopolitycznej z Rosją

Międzymorze bastionem Europy. Strategia wygrania w konfrontacji geopolitycznej z Rosją

Oto i cała Lewica i Lwica Lewicy, która daje d…. w sprawie Zielonego Ładu!!!!!! Inna twarz Tęczowej Koalicji musi spojrzeć w lustro i zastanowić się nad tym kim jest – Mówię o premierze Tusku, który dał d…. w sprawie Paktu Migracyjnego zapewniając Polaków, że będzie on polskim sukcesem! Czy zrobił to z premedytacją, wiedząc, że opinia Polaków na jego temat nie ma znaczenia dla celów jakim on służy???

Warto w tym całym kontekście przypomnieć po raz kolejny istotę POLSKIEJ RACJI STANU, bo jest ona RACJĄ ISTNIENIA NASZEJ MACIERZY i OJCZYZNY – Kto rządzi w Sercu Świata ten rządzi ŚWIATEM.

Czyż w Polsce nie powinni rządzić POLACY, a w Międzymorzu obywatele MIĘDZYMORZA tworzący OŚ-RODek skonfederowanych  suwerennych, wolnych państw o zachowanej i respektowanej w pełni kulturowej tożsamości, rządzonych przez ich mieszkańców demokratycznie, bezpośrednio? Czyż nie był to i nie jest nadal wciąż ten ideał i wzorzec który realizowaliśmy przez tysiąclecia jako Lechici i Polacy i który możemy zrealizować TERAZ dając go do naśladowania całemu Światu?

OTO JEST CEL ISTNIENIA MŁODEGO POKOLENIA, CEL DZIAŁANIA I DĄŻEŃ MŁODYCH POLEK I POLAKÓW – TO WIELKA, BARDZO WIELKA ZMIANA SYSTEMOWA I JAKOŚCIOWA DLA LUDZKOŚCI – MOŻLIWA DZISIAJ DO SPEŁNIENIA DZIĘKI PRAGNIENIU WOLNOŚCI I POCZUCIU DUMY POLAKÓW W SERCU ŚWIATA, A TAKŻE DZIĘKI ROZWOJOWI GOSPODARCZEMU I TECHNOLOGICZNEMU MIĘDZYMORZA, KTÓRE JEST LOKOMOTYWĄ ROZWOJU EUROPY.

1. Polityka Zagraniczna: Porażka Polski ws. paktu migracyjnego i dalszy ciąg wojny handlowej USA-Chiny

https://www.youtube.com/watch?v=l0aFjT9-vLI

2. Jagiellonia tv: Międzymorze bastionem Europy. Strategia wygrania w konfrontacji geopolitycznej z Rosją

https://www.youtube.com/watch?v=Dp__qFNzabY

Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. Dodaj odnośnik do ulubionych.