1. Lega Artis: Japonia ogłasza stan nadzwyczajny w związku z „eksplozją nowotworów mRNA”; 2. wR24: Agnieszka Wolska – Słynni dziennikarze śledczy ujawniają nowe tajne protokoły ws. Covid-19!; 3. Radio Katowice: Urszula Pawlik – Nazistowscy miliarderzy Hitlera

Japonia ogłasza stan nadzwyczajny w związku z „eksplozją nowotworów mRNA”

1. Lega Artis: Japonia ogłasza stan nadzwyczajny w związku z „eksplozją nowotworów mRNA”

Japonia ogłosiła stan nadzwyczajny w związku z gwałtownym wzrostem liczby przypadków raka w całym kraju spowodowanych szczepionkami mRNA.

POLECAMY: Lekarka, która promowała szczepionki i wyśmiewała publicznie „odmieńców” zmarła nagle w wieku 43 lat

Według oficjalnego japońskiego badania, od czasu wprowadzenia szczepionek mRNA w latach 2020–2022 w tym kraju nastąpił „istotny statystycznie” wzrost liczby agresywnych postaci nowotworów turbo.

Do nowotworów turbo zalicza się raka jajnika, białaczkę, raka prostaty, raka trzustki i raka piersi.

POLECAMY: Potwierdzono nowe skutki uboczne u osób zaszczepionych przeciwko COVID-19

Infowars.com donosi: ABSTRAKT badania wyjaśnia motywację jego wykonania. Spowodował je fakt, że w drugim roku pandemii zaobserwowano znaczny wzrost liczby zgonów z powodu nowotworów.

„W pierwszym roku pandemii (2020) nie zaobserwowano istotnej nadmiernej śmiertelności. Jednakże w 2021 r. zaobserwowano pewną zwiększoną śmiertelność z powodu nowotworów po masowym szczepieniu pierwszą i drugą dawką szczepionki, a znaczny wzrost śmiertelności zaobserwowano w przypadku wszystkich nowotworów i niektórych określonych typów nowotworów (w tym raka jajnika, białaczki, raka prostaty, raka warg/usty/ rak gardła, rak trzustki i rak piersi) po masowym szczepieniu trzecią dawką w 2022 roku” – wyjaśnia abstrakt.

„AMR [wskaźniki umieralności skorygowane o wiek] w przypadku czterech nowotworów powodujących najwięcej zgonów (płuc, jelita grubego, żołądka i wątroby) wykazywały tendencję spadkową aż do pierwszego roku pandemii – 2020 r., ale tempo spadku spowolniło w 2021 r. i 2022.”

Profesor Angus Dalgleish, znany specjalista ds. nowotworów w Wielkiej Brytanii, ostrzegał w 2022 r., że szczepionki wydają się „wzmacniać” ryzyko nowotworu i wzbudzać u pacjentów z remisją powrót aktywnego nowotworu, w tym także u jego własnych pacjentów.

Pod koniec tego roku napisał list otwarty do British Medical Journal, w którym argumentował, że należy wstrzymać program masowych szczepień i rozważyć poważne negatywne skutki szczepionek mRNA.

„Związek ze skrzepami, zapaleniem mięśnia sercowego, zawałami serca i udarami jest obecnie dobrze udokumentowany i akceptowany, podobnie jak związek z zapaleniem rdzenia kręgowego i neuropatią…

„Jest jednak kolejny powód, aby wstrzymać wszystkie programy szczepień. Jako praktykujący onkolog obserwuję szybki postęp choroby u osób z remisją po zmuszeniu ich do wzięcia dawki przypominającej, zwykle w celu umożliwienia podróżowania.

„Nawet wśród moich osobistych kontaktów po dawkach przypominających widzę chorobę opartą na limfocytach B. Opisują one wyraźnie złe samopoczucie kilka dni lub tygodni po dawce przypominającej – u jednego rozwija się białaczka, dwóch kolegów z pracy cierpi na chłoniaka nieziarniczego, a u starego przyjaciela, który czuje się, jakby miał Long Covid od czasu otrzymania dawki przypominającej i który po poważnym urazie kości ma ataki bólu, zdiagnozowano liczne przerzuty wynikające z rzadkiej choroby limfocytów B”.

W zeszłym tygodniu profesor Dalgleish pochwalił nowe japońskie badanie w artykule opublikowanym w brytyjskiej publikacji  The Conservative Woman.

„Rezultaty są zdumiewające” –  napisał.

„To pokazuje, że w roku 2020, kiedy wystąpiła pierwsza i druga fala covidu, wystąpił deficyt wszystkich nowotworów. W 2021 r. odnotowano nadwyżkę zgonów o 2,2% i wzrost zachorowań na nowotwory o 1,1%. Jednak do 2022 r. liczba nadmiernych zgonów wzrosła o 9,6%, a liczba nowotworów o 2,1%. Artykuł ten ukończono i opublikowano przed publikacją danych za 2023 r., które prawie na pewno będą znacznie gorsze. Warto zauważyć, że mówimy o śmiertelności, czyli zgonach z powodu raka, a nie o zachorowalności na niego”.

źródło: https://legaartis.pl/blog/2024/04/25/japonia-oglasza-stan-nadzwyczajny-w-zwiazku-z-eksplozja-nowotworow-mrna/

https://thepeoplesvoice.tv/japan-declares-emergency-over-explosion-of-mrna-cancers/

2. wR24: Agnieszka Wolska – Słynni dziennikarze śledczy ujawniają nowe tajne protokoły ws. COVID-19! „CZAS ICH ROZLICZYĆ!”

https://banbye.com/watch/v_RqXCW8pynnSn

3. Radio Katowice: Urszula Pawlik – O czym milczy historia? Nazistowscy miliarderzy Hitlera

Przełomowe śledztwo dotyczące współpracy nazistów z niemieckimi potentatami biznesu, którzy zarobili miliardy na potwornościach popełnianych przez Trzecią Rzeszę w czasie drugiej wojny światowej. Dlaczego ci ludzie nie ponieśli żadnych konsekwencji? Potworne dziedzictwo dynastii, które dominowały w takich przedsiębiorstwach jak Daimler-Benz, Porsche, Volkswagen czy BMW długo ukrywano przed opinią publiczną… Omawiana książka: Autor: David de Jong Tytuł: „Nazistowscy miliarderzy. Mroczna historia najbogatszych przemysłowych dynastii Niemiec”

https://www.youtube.com/watch?v=rm07A-eU49g

 

Podziel się!

Jeden komentarz do “1. Lega Artis: Japonia ogłasza stan nadzwyczajny w związku z „eksplozją nowotworów mRNA”; 2. wR24: Agnieszka Wolska – Słynni dziennikarze śledczy ujawniają nowe tajne protokoły ws. Covid-19!; 3. Radio Katowice: Urszula Pawlik – Nazistowscy miliarderzy Hitlera

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    © Czesław Białczyński