1. Polityka Zagraniczna: Jak pokonać Rosję?; 2. Mentzen grilluje: Nigeryjski przekręt; 3. Globalista: Oskar Bednarski – Coś złego dzieje się z polską gospodarką

Jak pokonać Rosję?

ad materiał nr 1: Czy liderem regionu może być Państwo rządzone przez takich ciemniaków jak ta pani, czy Tusk, który mówi że CPK, port Świnoujście, żeglowna Odra, Izera, elektrownie jądrowe są niepotrzebne?!

Swoją drogą młody człowiek, który prowadzi narrację nie pamięta że Polska nawet w czasach zależności od totalitarnego ZSRR była obiektem marzeń i tęsknot wszystkich mieszkańców krajów leżących pod zwierzchnictwem Moskwy, tak pod względem kultury i wolności społecznej i gospodarczej jaka tu panowała, jak i pod względem „różnorodności” politycznej.

Chociaż co do zasady ma on rację i oczywiście trzeba doskonalić Państwo i uwalniać od takich rządzących jak tutaj wymienieni i rozumiem ból młodych wykształconych,  których serwilizm Tuska wobec Niemiec i niszczenie Polski w dziedzinie gospodarki i polityki  przeraża to trzeba stwierdzić, że Moskwa już przegrała wojnę z Polską w sensie kulturowym i modelu społecznego i gospodarczego oraz, że właśnie z tego powodu przeszła do konfrontacji wojennej w roku 2014 i kontynuuje tę zbrodnię od 2022 na Ukrainie, czy w Syrii. 

Materiały 2 i 3 nawiązują do tego samego tematu: atrakcyjności modelu społecznego, politycznego, kulturowego i gospodarczego jakiego Polska jest wzorem dla społeczeństw krajów Wschodniej Europy – Białorusi, Ukrainy, Rosji, Kazachstanu, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, czy Czeczenii.

Sukces Polski jako państwa o strukturze wolnościowej jest i będzie tym bardziej złą wiadomością tak dla Rosji gdzie obowiązuje totalitaryzm w czystej postaci jak i dla Niemiec i całej Europy Zachodniej, gdzie obowiązuje model pseudodemokracji liberalnej. Poszerzanie pola wolności w Polsce umacnia nasz kraj, przeformatowanie go w kierunku modelu Niemiec i Francji (co robi obecnie Tusk i Tęczowa Koalicja) – demokracji pozornej, będzie miało złe skutki dla naszej przyszłości.

1. Polityka Zagraniczna: Jak pokonać Rosję?

https://www.youtube.com/watch?v=5aNuvRPzASY

2. Mentzen grilluje: Nigeryjski przekręt

https://www.youtube.com/watch?v=fL3T8D2D9Vw

3. Globalista: Oskar Bednarski – Coś złego dzieje się z polską gospodarką

https://www.youtube.com/watch?v=lStpbTLH3bg

Podziel się!