1. Anita Gargas: Ziemkiewicz o unijnych elitach, bezkarności władzy i prezydenturze Trzaskowskiego; 2. WP.pl: Nie żyje Wiktoria Sieczka. Miała zaledwie 20 lat; 3. Andromeda: Pułkownik GRU Kwaczkow komentuje zamach pod Moskwą, wybory i ataki dronów na rafinerie;

Pułkownik Kwaczkow komentuje zamach pod Moskwą, wybory i ataki na rafinerie

CB: A więc kolejna młoda zawodniczka zmarła na nową jednostkę chorobową „nagle”. Nie podano oficjalnie przyczyny, ale… skoro brała udział w Mistrzostwach Europy w roku 2021, to….?

1. Anita Gargas: Ziemkiewicz o unijnych elitach, bezkarności władzy i prezydenturze Trzaskowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=KgsVaAdhCv0

2. WP.pl: Nie żyje Wiktoria Sieczka. Miała zaledwie 20 lat

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Wiktoria Sieczka / Wiktoria Sieczka
Facebook / Wiktoria Sieczka / Wiktoria Sieczka

Polskie środowisko sportowe pogrążone w żałobie. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej poinformował o śmierci Wiktorii Sieczki, mistrzyni świata w trójboju siłowym.

„Z ogromnym żalem informujemy, że 26 marca 2024 roku zmarła Wiktoria Sieczka, ubiegłoroczna absolwentka klasy o profilu technik reklamy – wybitna sportsmenka, mistrzyni świata w trójboju siłowym, sympatyczna uczennica i powszechnie lubiana koleżanka. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom” – czytamy na Facebooku Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej.

Do informacji publicznej nie została podana przyczyna śmierci. Wiadomo jedynie tyle, że 20-letnia kobieta zmarła nagle. Wiktoria Sieczka trójbój trenowała od 2020 roku. Szybko zrobiło się o niej głośno.

Z biegiem czasu zaczęła zdobywać medale na zawodach rangi mistrzostw Polski. Później stawała na najwyższym stopniu podium mistrzostw Europy, a następnie zdobyła mistrzostwo świata juniorek w 2021 roku.

– Jak na rok trenowania zrobiłam bardzo dobry wynik, mam tytuł mistrzyni Europy i świata. Jestem bardzo szczęśliwa. Ważne, że cały czas idę do przodu i nie zatrzymuje się – mówiła swego czasu w rozmowie z portalem skarzyski.eu.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się we wtorek 2 kwietnia o godzinie 12:30 w Kościele pw. Świętego Brata Alberta. Urna z prochami zostanie złożona na cmentarzu parafialnym w Mirowie.

źródło: https://sportowefakty.wp.pl/trojboj-silowy/1114281/nie-zyje-wiktoria-sieczka-miala-zaledwie-20-lat

3. Andromeda: Pułkownik GRU Kwaczkow komentuje zamach pod Moskwą, wybory i ataki dronów na rafinerie

https://www.youtube.com/watch?v=Dq0uiE6eiF8

Podziel się!

8 komentarzy do “1. Anita Gargas: Ziemkiewicz o unijnych elitach, bezkarności władzy i prezydenturze Trzaskowskiego; 2. WP.pl: Nie żyje Wiktoria Sieczka. Miała zaledwie 20 lat; 3. Andromeda: Pułkownik GRU Kwaczkow komentuje zamach pod Moskwą, wybory i ataki dronów na rafinerie;

 1. Oczywiście,że nikt nie widzi problemu,bo telewizja o tym nie mówi.
  Ja od lat zwracałam na to uwagę i wielu ludzi,pukając się w czoło, mówiło,mi z ironią: kochana, to smugi kondensacyjne…
  Niektórych to tylko mogiła przerobi…

 2. „Do informacji publicznej nie została podana przyczyna śmierci. Wiadomo jedynie tyle, że 20-letnia kobieta zmarła nagle. Wiktoria Sieczka trójbój trenowała od 2020 roku. Szybko zrobiło się o niej głośno.”
  J stem w gościach w Reichu. Wzięłam do ręki lokalna gazetę. Weekendową. 1/2 zawartości to nekrologi…
  Policzyłam i jest ich ponad 100. 3 razy ktoś odszedł po długiej chorobie, 2 osoby odeszły tragicznie, 5 osób było około 100 lat, więc odeszły że starości zakładam, bo nie było bliższej wzmianki, 10 razy nie napisano nic o zgonie, jaki był, nie podano też wieku… W pozostałych wypadkach było,że zmarli, którym zamieszczono nekrolog lub kondolencje, odeszli, cytuję : nagle, niespodziewanie, nieoczekiwanie, za wcześnie, jak grom z jasnego nieba itp w ten deseń. Wiek: od dwudziestu kilku do
  osiemdziesięciu.
  W tygodniu jest mniej nekrologów i kondolencji w gazecie tej lokalnej. Kiedyś to w tygodniu w ogóle nie było prawie takich ogłoszeń. Tylko w wydaniu weekendowym ale nie było ich tyle , mówią mi znajomi…
  A ile jest takich lokalnych gazet w Niemczech?
  Widać skalę śmiertelności ,która nagle się raptownie zwiększyła, tak zauważalnie,że ludziom w oczy włazi…

  • za to ostatnio trafiłem na piękny propagandowy artykuł o szkodliwości suplementacji na własną rękę. Otóż artykuł u panu co zmarł bo był przedawkował witaminę D… Tyle że ten pan miał uwaga uwaga, 89 lat 😀 ale jak 20-letni sportowcy padają jak muchy to już wszystko jest cacy.

  • Nie na temat C.B.?
   Wszystko jest na temat. Cokolwiek ktokolwiek powie, napisze to nic innego tylko Maja Ki.
   Każdy produkuje, tworzy własne. Potem to wszystko sie miesza. Nie jest to, nigdy nie było, nigdy nie bedzie PRAWDĄ BEZWZGLĘDNĄ.
   Jak widać nie jest tez Prawdą względną, a manipulacją w kazdej dziedzinie.
   O jakich rewelacjach które są Mają jeszcze sie dowiemy?

   • Zamkykasz oczy i PSTRYK! Wiktoria Sieczka lat 20 żyje! Co, nie????
    Po cholerę pisać o Mayaczeniu banksterki i ratować ludzkie życie…..

    Fe Bogu Fe i Apage….

    • Mayaczysz o jakiejś banksterce i o śmierci. W jakim celu nadaleś temu w Mayi znamię prawdy. To zywi się tobą. Pożera.
     A, pozywiasz sie kapkę tymi co tu wnimanije i swiet swoj dają. To nie wystarczy cb.

     • „Mayaczysz o jakiejś banksterce i o śmierci.”

      Bog – dzięki – więcej dowodów na to co Ty Tutaj Mayaczysz i po co to rzeczywiście robisz – już nie trzeba. The End.

      Już dzięki Bogu! Dosyć!

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.