1. Matka Kurka (Polska Chata Biskupin): STANOWSKI OŚMIESZA IMPERIUM MICHNIKA!; 2. Kanał Zero (Stanowski): DZIENNIKARSKIE ZERO: KŁAMSTWA, MANIPULACJE I OBRZYDLIWOŚCI GAZETY WYBORCZEJ; 3. Konfederacja + Bezpartyjni: K. BERKOWICZ KRÓTKO O TUSKU

STANOWSKI OŚMIESZA IMPERIUM MICHNIKA!

Niestety ten tekst miał się opublikować automatycznie 24.03. o godzinie 8.00 ale nie doszło do tego – automat go zablokował. Idzie więc teraz.

Nr 3 – O Starym-Nowym Premierze PINOKIU, to już trochę nudne opowiadanie o Tusku-Kłamcusku oraz o PISku i jego Krzywym Pysku (z długim, długim nosem).

Materiał nr 1 i 2 O tym jak rozpada się dotychczas Jednolity Mur  Masowych Mediów Banksterskich opartych na zaangażowaniu gigantycznych środków finansowych, których narrację  burzy całkowicie i ośmiesza Internet Indywidualnych Dziennikarzy – niekoniecznie wcale niezależnych, ale opierających swoją siłę na niezależności finansowej od Banksterskich KORPORACJI. Te media Internetowe do wykonywania swojej misji przekazu  informacji nie potrzebują wielkich pieniędzy ani…

 

 

 

…całej wielkiej machiny produkcyjnej zatrudniającej tabuny pracowników, działają przy minimalnych nakładach  środków i „karmią się” skacząc niczym stado hien, albo sępów na każdy ochłap „sprzedawany” przez Media Masowe będący ich Kłamstwem. To naturalny pokarm dla Internetu Społecznikowskiego / Obywatelskiego / Prywatnego/ Inicjatywy Osobistej-Indywidualnej, który obnażając kłamstwa zbija na tym procederze swój kapitał i buduje rozwój.

Opisana tutaj sytuacja nie jest wcale błaha choć na taką z pozoru wygląda. Media Masowe od jakiegoś już czasu usiłują „ratować” swoje tyłki pakując się ze swoją narracją do Internetu, tyle że nikt tutaj nie chce oglądać ani słuchać tych samych kłamliwych wyszczekanych mordeczek.  Stąd widzialne od kilku lat (zwłaszcza w polityce), ale szczególnie od czasu pandemii „podkupywanie” (przez dawanie zleceń za pieniądze) kanałów i twarzy, które zbudowały swój autorytet niezależnych od banksterki i prawdomównych, działając od początku swego istnienia wyłącznie w Internecie. Stąd też rozpaczliwe cenzurowanie Internetu przez korporacyjnych właścicieli platform społecznościowych.

Oczywiście Stanowskiego można wyłączyć z YouTube, ale przecież może on przejść po takim zabiegu tak jak NTV, Zięba, w Realu24, Choinski, Siewcy Prawdy, PL1tv i inni na własny kanał albo na konkurencyjne platformy. Stąd też USA próbują w tej chwili zamknąć Tik Toka – konkurencyjną platformę. Czy dalej cenzura obejmie Rumble i inne? Jeśli tak, będziemy już bardzo blisko totalitaryzmu na skalę całego świata: Zachodu, Wschodu i Południa.

Zaczęła się moi kochani prawdziwa WOJNA o WOLNOŚĆ LUDZI. Tę możliwość wolności przyniosła nowa technologia komunikowania się – i proces jaki obserwujemy jest nie do zatrzymania – Bo to jest Fragment WIELKIEJ ZMIANY. Nie do zatrzymania!!!

Narracja Banksterskich Wielkonakładowych Mediów wali się na całym Świecie. A obala ją Wolny Internet i jego małe rozproszone, ale idące w tysiące kanałów media społeczników, publicystów obywatelskich, niezależnych przedsiębiorców. Można im odebrać monetyzację, zamknąć kanał na YouTube / FB / X, ale to nic nie daje.

Wielkie satrapie banksterskie NWO2, takie jak Chiny, Iran czy Rosja zamykają więc całościowo swój Internet odcinając go od świata i cenzurując, a każdego kto wyraża niezależną opinię wsadzając do więzień, na zsyłkę na Sybir lub w innym podobnym miejscu, i tam ich mordując. Tak jak to robili dawniej w czasach Totalitarnych – i to jest Nowy/Stary Faszyzm właśnie. Tym samym TWORZĄ NOWY MUR „BERLIŃSKI” i Zimną Wojnę oraz III Wojnę Światową.

Dlatego, że Postępu Technologii, która daje coraz więcej wolności ludziom nie da się zatrzymać bądźmy pewni, że plan wprowadzenia przez Banksterkę  Nowego Faszyzmu (czy to w NWO1 czy NWO2) jest nierealny.

Jest nierealny, ale tylko pod warunkiem, że utrzymamy swoją aktywność obywatelską, swoje pragnienie dotarcia do prawdy i pragnienie Wolności Poglądów na Rzeczywistość i jej Osądów przez WOLNYCH LUDZI – WOLNYCH POLAKÓW.

To będzie ciężka i prawdziwa wojna, będzie się lała krew w przenośni i dosłownie na ulicach. To się dzieje. Banksterka wytoczyła już przeciw Wolnej Ludzkości najcięższe działa jakimi dysponuje – EPIDEMIĘ (Pandemię) i III Wojnę Światową. Po zgraniu tych dwóch kart nie zostaje im już w ręku nic – tylko same blotki.

 

1. Matka Kurka (Polska Chata Biskupin): STANOWSKI OŚMIESZA IMPERIUM MICHNIKA!

https://www.youtube.com/watch?v=QG9P0XP1VPE

 

2. Kanał Zero (Stanowski): DZIENNIKARSKIE ZERO: KŁAMSTWA, MANIPULACJE I OBRZYDLIWOŚCI GAZETY WYBORCZEJ

https://www.youtube.com/watch?v=Tv6ShztZZLc

 

3. Konfederacja+Bezpartyjni: K. BERKOWICZ KRÓTKO O TUSKU

https://www.youtube.com/watch?v=LbraH4WhlNo

Podziel się!