1. Wolne Media: Farmaceutyk który zabija, powoduje niepełnosprawność i uzależnia; 2. Siewcy Prawdy: Bogdan Morkisz – Prasówka 21.03; 3. Marcin Strzyżewski: Atak terrorystyczny w Moskwie. 40 napastników z bronią i duży pożar

Prasówka 21.03.2024

Narzekania na Polaków niestety ciąg dalszy, w wykonaniu Bogdana Morkisza. Żadnej refleksji i próby zrozumienia powodów dla których tak dużo ludzi zagłosowało na PO/KO albo na Trzecią Drogę (2050+PSL) albo Lewicę. Niestety dla Polaków to było bardzo ważne żeby odsunąć od władzy PIS- partię zdrajców która stosowała faszystowskie metody w czasie stanu wojennego zwanego Pandemią w latach 2020-2023. To było najważniejsze – USUNĄĆ CIEMNIAKÓW – niszczycieli Praw Człowieka i Obywatela. To nie oznacza, że wybór „mniejszego” zła okazał się DOBREM – NIE! Ale czy była jakaś inna alternatywa, np. Demokracji Bezpośredniej poza Polska Jest Jedna????

Natomiast ciekawe dane u pana Bogdana o umieralności „zaszczepionych” mRNA w stosunku do „niezaszczepionych” w Wielkiej Brytanii.

Materiał nr 1 o zupełnie innym specyfiku Pfizera i jego cudownym działaniu.

1. Wolne Media: Farmaceutyk który zabija, uzależnia i powoduje niepełnosprawność

Po niepożądanych skutkach i zgonach spowodowanych przez „szczepionkę” COVID-19, kolejny lek firmy Pfizer wywołuje alarm. Jest to Pregabalin, lek przeciwpadaczkowy, który powoduje uzależnienie i działania niepożądane, także śmiertelne: mimo to wielu młodych ludzi używa go obecnie jako narkotyku.

„Jeśli zapomnę dawki, mam trudności z oddychaniem, depersonalizację, ataki paniki, skrajny niepokój ciała, uczucie omdlenia” – powiedziała Jade, 29 lat, regularna użytkowniczka Pregabalinu. Jest jedną z wielu osób, które obecnie przyznają się do poważnych skutków ubocznych tego leku wprowadzonego przez firmę Pfizer i sprzedawanego pod marką Lyrica, obecnego również pod markami Alzain, Axalid, zatwierdzonego przez Agencję Żywności i Leków (FDA) i Europejską Agencję Leków (Ema) w roku 2004. Jade i wiele innych osób złożyło swoje zeznania w artykule Euronews Health, który rzucił światło na to zjawisko.

Z założenia, Pregabalin ma przeciwdziałać drgawkom, bólowi nerwowemu, również w wyniku cukrzycy, przewlekłemu bólowi związanemu z półpaścem, nerwobólom po urazie rdzenia kręgowego, uogólnionym zaburzeniom lękowym, zespołowi niespokojnych nóg. Artykuł „Euronews” mówi o tym, że lek ten powoduje uzależnienie i zespół odstawienia.

Według dochodzenia przeprowadzonego przez „Sunday Times”, podjętego przez Patrizę Floder Reitter dla dziennika „La Verità”, na przestrzeni ostatnich pięciu lat w Wielkiej Brytanii odnotowano prawie 3400 zgonów związanych z tym lekiem, w tym 779 w samym 2022 r., w porównaniu z 9 zgonami odnotowanymi dziesięć lat wcześniej.

W sierpniu 2019 r. portal Pharmacovigilance.eu ostrzegł, że szwedzkie studium przeanalizowało 191 973 osoby i wykazało zwiększone ryzyko zachowań samobójczych, niezamierzonego przedawkowania oraz wypadków i wykroczeń drogowych podczas przyjmowania Pregabalinu. A obecnie ma miejsce nowy „przełom” w jego zastosowaniu, czyli używanie tegoż leku jako narkotyku.

Faktycznie, młodzi ludzie stosują Pregabalin jako środek pobudzający i potęgujący działanie narkotyków. W roku 2009 firma Pfizer zapłaciła ponad 1 miliard dolarów w ramach ugody w związku z zarzutami nielegalnego promowania czterech leków, w tym Lyrica, do stosowania poza wskazaniami. Reitter pisze: „Ugoda cywilna dotyczyła również zarzutów, twierdzących, że firma płaciła łapówki pracownikom służby zdrowia w celu nakłonienia ich do przepisywania tych, a także innych leków”.

Amy Ireland, administratorka grupy „Lyrica Survivors (Pregabalin and Gabapentin support)” na „Facebooku”, która liczy ponad 15 000 członków, powiedziała: „Ten lek zdewastował ludzkie istnienia, powodując utratę życia, utratę pracy, procesy sądowe z powodu zmienionego stanu psychicznego spowodowanego przez lek, a w wielu przypadkach trwałe kalectwo”.

Jak duży jest globalny rynek tego farmaceutyku? W roku 2022 oszacowano go na 799,08 mln USD.

Źródło zagraniczne: IlParagone.it
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

https://wolnemedia.net/farmaceutyk-ktory-zabija-uzaleznia-i-powoduje-niepelnosprawnosc/

2. Siewcy Prawdy: Bogdan Morkisz – Prasówka 21.03.2024

https://rumble.com/v4km4aq-praswka-21.03.2024.html

 

3. Marcin Strzyżewski: Atak terrorystyczny w Moskwie. 40 napastników z bronią i duży pożar

https://wpolityce.pl/swiat/686065-masakra-pod-moskwa-szturm-jednostek-specjalnych

Podziel się!