1. S&F: Wizyta w Białym Domu i Kroki eskalacyjne w Cieśninie Tajwańskiej; 2. Globalista: Ten REGION POLSKI odmieni NASZ KRAJ – COP 2.0; 3. GT-BT: Rosja bierze Avdiivkę. Ukraina atakuje RUS rafinerie.

Wizyta w Białym Domu i Kroki eskalacyjne w Cieśninie Tajwańskiej

 

20 marca ciąg dalszy i to na skalę jakiej jeszcze nie było – Generalny Strajk Rolników we wszystkich województwach i miastach wojewódzkich.

 

1. S&F: Wizyta w Białym Domu i Kroki eskalacyjne w Cieśninie Tajwańskiej

https://www.youtube.com/watch?v=BwIXgJu9zEA&t=270s

 

2. Globalista: Ten REGION POLSKI odmieni NASZ KRAJ – COP 2.0

https://www.youtube.com/watch?v=U9bNx_8d4p0

3. GT-BT: Rosja bierze Avdiivkę. Ukraina atakuje RUS rafinerie.

https://www.youtube.com/watch?v=olK1Se22Wu4

 

Podziel się!

14 komentarzy do “1. S&F: Wizyta w Białym Domu i Kroki eskalacyjne w Cieśninie Tajwańskiej; 2. Globalista: Ten REGION POLSKI odmieni NASZ KRAJ – COP 2.0; 3. GT-BT: Rosja bierze Avdiivkę. Ukraina atakuje RUS rafinerie.

 1. „Jolll”
  „Obecnie w Kanadzie zabrania się mówienia o korzyściach płynących z benzyny i gazu dla samochodów, ustawa C-372. Teraz możesz spędzić 2 lata więzienia lub dostać 500 tysięcy dolarów grzywny. Jeśli umieścisz na swoim samochodzie naklejkę I LOVE OIL, jest to znak, że jesteś terrorystą, ekstremistą i trafisz do więzienia. Zabrania się także w Internecie czy na portalach społecznościowych twierdzenia, że ​​zmiany klimatyczne to kłamstwo, od razu podlega to szeregowi przepisów i prowadzi do wieloletniego więzienia w więzieniu lub szpitalu psychiatrycznym w Kanadzie.
  Kocham silniki spalinowe, kocham benzyna, KOCHAM OLEJ, uwielbiam pojazdy, sprzęt i zabawki napędzane benzyną. Uwielbiam duże ciężarówki z 12-litrowymi silnikami diesla!
  Aha, i ZMIANA KLIMATU JEST KŁAMSTWEM!
  Pieprzyć Trudeau i jego głupie prawa! ”
  Taka ich kanadyjska demokracja.
  Do klimatu należy jednak dodać kilka słów wyjaśnienia. Po pierwsze – zmiana klimatu jest prawdą!. Od początku istnienia Ziemi klimat zawsze się zmieniał, samych epok zlodowaceń było ze sześć, w tym raz calutka Ziemia była skuta lodem. Kardynalnym kłamstwem jest natomiast twierdzenie, że klimat się zmienia na skutek działalności człowieka (i krowich beków). Ostatnio występująca epoka zlodowacenia rozpoczęła się ok. 1 miliona lat temu, a wtedy człowieka i jego fabryk ze świecą szukać, a nie znajdzie się. Były też epoki upalnie gorące – co je schłodziło? Mroźne spojrzenie tyranozaurusa?

  • Faszystowski zamordyzm w Kanadzie to nic nowego, oni tam tak mają od dawna. Co do protestów rolników to z jednej strony w pelni popieram wszelkie działania przeciwko czerwono-zielonym faszystom z Brukseli, ale z drugiej powiedzmy sobie szczerze, mimowolnie tez bronią chorego rolnictwa przemysłowego tylko w mniejszej skali, problemem jest globalizacja, bo na wolnym rynku gdzie rządzi cena prawdziwa gospodarka żywnościowa nie ma racji bytu, a przemysłowe rolnictwo prowadzi tylko do ekologicznej katastrofy i masowych chorób.

   • To jest wojna z korporacjami czy to farmaceutycznymi czy to rolniczymi, z wszelkiej maści korpo.
    Franc Maurer miał tylko jedną radę
    „…a pozabijać ich wszystkich”.
    NIE SPOCZNĄci korpofaszyści w tym „ucywilizowanym” ładzie, narzucanym w imię wydumanych idei wyssanych z palca, w celu rzekomej ochrony planety GNĘBIĆ LUDZKOŚCI. Nie cofną się przed rozlewem krwi, który nada im działaniom widowiskowości i zakręci im w nosach dostarczając krwawej podniety dla chorych umysłów.
    Nadal wycinają na potęgę lasy i nadal ropa leje się strumieniami.
    Nie przestaną póki nie znikną z przestrzeni publicznej a nie znikną dobrowolnie lub przestraszeni. Jedyne czego się boją, to fizycznej exterminacji, czyli brak ciągłości w uzyskaniu w realu chorych snów wariata.
    Nie można ich zdjąć ze stanowisk, bo nikt ich nie wybierał w wyborach, wybierają się sami pośród siebie.

 2. *Chciałem napisać „mrożące krew w żyłach spojrzenie tyranozaurusa”, ale byłem w tym momencie szybszy, niż ustawa przewiduje.

 3. „Eksperci Światowego Forum Ekonomicznego uznają ogrody obywatelskie i działki za odpowiedzialne za katastrofę klimatyczną.
  Czy ogrodnicy przydomowi stali się złoczyńcami zmian klimatycznych, siejącymi spustoszenie swoimi rzodkiewkami i sałatami? Jeśli wierzyć tak zwanym „ekspertom” ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), wydają się oni tak myśleć, twierdząc, że przydomowe ogródki są prawdziwym zagrożeniem dla naszej planety. A to tylko wierzchołek góry lodowej!
  Czy ogródki warzywne obywateli są nowymi winowajcami zmian klimatycznych? Według WEF, uprawa własnej żywności generuje alarmujący ślad węglowy. Według najnowszego badania WEF, prosta czynność uprawy własnej żywności w domu stała się bardziej niebezpieczna niż korzystanie z prywatnego samolotu przez Billa Gatesa, aby przelecieć tysiące mil, aby mówić bzdury w otoczeniu przygłupów.”

 4. Idealne kłamstwo oparte jest na prawdzie.
  Mówią np.że jakiś gatunek zanika,ale że inny się pojawia to już cisza.
  Modliszkę ,co mnie mocno zdumiało ,zobaczyłem w zeszłym roku
  u siebie na działce.
  Mieszkam niedaleko Bydgoszczy.
  Modliszka występowała tylko na południu Polski.
  Trochu to wkurza,bo myślisz mam domek,samochodzik i
  chciałbyś pośpiewać Nic mi więcej nie potrzeba,a tu zupa.
  Zgodnie z prawem czyli tak na siłę jak gąsce kluchę w gardło
  Masz chcieć bo ja chcę,żebyś ty chciał KUPOWAĆ:
  -zmywarkę
  -nowy samochód
  -panele
  -nowy piec
  -nową lodówkę bo AAAAAAAA+
  -styropian na dom
  -wiatrak
  I to wszystko dla dobra Przyrody

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.