1. PRZEkanał: Cała prawda o protestach rolników; 2. WM: Przejścia graniczne będą wpisane na listę infrastruktury krytycznej; 3. wPolityce: Paskudny spot PO! Była marszałek od fake newsów o rtęci w Odrze oskarża PiS o śmierć Polaków. Chce rozliczeń za pandemię koronawirusa

CAŁA PRAWDA O PROTESTACH ROLNIKÓW

PIS i PO Jedno ZŁO! Lewica – PSL – 2050 Drugie Zło! – Bardzo dokładnie wysłuchajcie materiału nr 1!

Tusk idzie na wojnę z Polskimi Rolnikami, Górnikami, Transportowcami i Pszczelarzami! Czy do tej wojny po stronie ludowej przyłączą się Przedsiębiorcy??? Czy też oni zaczną swoje dopiero po podwyżkach cen prądu, albo kiedy benzyna przekroczy próg 7,50 zł?

Zjednoczymy się wreszcie – TU i TERAZ!!!

Materiał nr 3 to szczególna hipokryzja zarówno PISu jak i PO.

1. PRZEkanał: CAŁA PRAWDA O PROTESTACH ROLNIKÓW

https://www.youtube.com/watch?v=RJ1XGHgCnXA

2. Wolne Media: Przejścia graniczne będą wpisane na listę infrastruktury krytycznej

Blokowanie przejść granicznych w czasie protestów nie będzie już legalnie możliwe.

O planach rządu poinformował na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu premier RP Donald Tusk. „Dla zapewnienia 100 procent gwarancji, że pomoc wojskowa – sprzęt, amunicja, pomoc humanitarna, medyczna, będą docierały bez żadnych opóźnień na stronę ukraińską, wprowadzimy na listę infrastruktury krytycznej przejścia graniczne z Ukrainą i wskazane odcinki dróg i torów kolejowych. To jest kwestia najbliższych godzin” – poinformował premier.

Na listę zostaną wpisane najprawdopodobniej wszystkie przejścia graniczne, oraz wybrane odcinki dróg krajowych, autostrad i linii kolejowych, które prowadzą do granicy z Ukrainą.

Tusk odniósł się również do części transparentów używanych podczas protestów. „Na jedną rzecz nigdy się nie zgodzę i to nie jest tylko moja osobista opinia. Nie możemy pozwolić na to, aby przy granicy polsko-ukraińskiej, korzystając z protestu rolników, aktywni byli ci, którzy jawnie i bezwstydnie wspierają Putina” – powiedział szef polskiego rządu.

20 lutego miała miejsce blokada kilku przejść granicznych m.in. w Medyce, Rawie Ruskiej i Dorohusku. W Medyce przejście zostało odblokowane w nocy z 20 na 21 lutego 2024 r. przez oddziały Policji (nie wiadomo czy to prawda, czy ukraiński fejk, bo w polskich mediach nie znalazłem o tym ani słowa, jedynie można znaleźć poniższy film z próby pacyfikacji — przypis admin WM).

 

Na podstawie: Polon.pl, Gov.pl
Źródło: PolUkr.net

źródło: https://wolnemedia.net/przejscia-graniczne-beda-wpisane-na-liste-infrastruktury-krytycznej/

3. wPolityce: Paskudny spot PO! Była marszałek od fake newsów o rtęci w Odrze oskarża PiS o śmierć Polaków. Chce rozliczeń za pandemię koronawirusa

 

Podziel się!