1. Polska wRealu24: Wstrząsająca relacja – Po nagraniu Apelu odwiedzili ją „silni panowie” od Kołodziejczaka; 2. Wojciech Sumliński: Brudne otoczenie Donalda Tuska; 3. Andromeda: Mariupol – handel opuszczonymi mieszkaniami i zasiedlanie miasta Rosjanami

Po nagraniu Apelu odwiedzili ją „silni panowie” od Kołodziejczaka

Jak to dobrze, że poprzednich właścicieli rozstrzelano.

Dzisiaj naprawdę najważniejszym materiałem dla Młodych Polaków, którzy urodzili się w latach 90-tych i później a obecnie zadecydowali w wyborach kto doszedł w Polsce do władzy na fali ich BUNTU – a są TUTAJ i śledzą wymianę myśli oraz informacji –  jest info nr 2.

Młodzi ludzie – wiem to z bliskiej autopsji – którzy nie przeszli osobiście doświadczeń politycznych i społecznych PRLu  mają niestety braki wiedzy historycznej dotyczącej niedawnej i współczesnej historii Polski i są zbyt ufni w stosunku do mediów masowych. Media te perfidnie sterują zasobem ich wiedzy i świadomości dając im fałszywy lub niepełny obraz RZECZYWISTOŚCI.

Stąd ich wybory są jakie są. Miała w Polsce decydować Trzecia Droga jako siła postępu i jednocześnie hamulec dla Zdrajców i Złodziei, ale Młodzi nie wyciągnęli nauki z lekcji zwanej Nowoczesna Ryszarda Petru, a opowieści Sumlińskiego o PO / KO, Polska 2050, Tusku, Grasiu, Komorowskim mieli za opowieści oszołoma jakim go zrobiła Agentura PRL w TVNie, Onecie, GW itp.

Nie jestem wielbicielem Sumlińskiego i jestem sceptycznie ostrożny wobec ROP w takim kształcie jaki obecnie został zaproponowany, ale przecież Młodzi Polacy zdajecie sobie sprawę (zwłaszcza w kontekście info nr 1 – dzisiaj), że gdyby Sumliński nie był w stanie każdego swojego wypowiadanego publicznie słowa udowodnić przed sądem to już dawno by siedział , albo gryzł piach i wąchał kwiatki od drugiej strony.

1. Polska wRealu24: Wstrząsająca relacja PO NAGRANIU APELU DO ROLNIKÓW ODWIEDZILI JĄ „silni panowie” od Kołodziejczaka

https://www.youtube.com/watch?v=Lq-OpOL1cG8

https://www.youtube.com/watch?v=T9TXilbQ-M8

3. Andromeda: Rynek nieruchomości w Mariupolu – handel opuszczonymi mieszkaniami i zasiedlanie miasta Rosjanami

https://www.youtube.com/watch?v=Ab1Gmpk_b4c

Podziel się!