1. NEON: Zygmunt Białas – Premier Słowacji Robert Fico zamierza rozliczyć aferę covidową; 2. KIP: BOMBA! Wśród 326 autopsji zaszczepionych zmarłych- 3 ZABITYCH na 4 przez szczepionki mRNA; 3. Andromeda: Żony zmobilizowanych o wojnie, Putinie i przyszłości Rosji

Premier Słowacji Robert Fico zamierza rozliczyć aferę covidową

Kalendarz szczepień dla amerykańskich dzieci poniżej pierwszego roku życia w 1986 i 2024 r.

Wszystko dla zdrowia … Bigfarms …

 1. Neon: Białas – Premier Słowacji Robert Fico zamierza rozliczyć aferę covidową: “Wyjaśnimy słowackiej opinii publicznej, co do cholery wydarzyło się podczas covidowego cyrku”.

Zygmunt Białas

“Wyjaśnimy słowackiej opinii publicznej, co do cholery wydarzyło się podczas covidowego cyrku”.

W swoim przemówieniu w parlamencie słowacki premier Robert Fico zapowiedział utworzenie komisji w celu wyjaśnienia, w jaki sposób i dlaczego mogła zdarzyć się covidowa hucpa, jak poważne są szkody spowodowane szczepionką i kto skorzystał na umowie pomiędzy firmą Pfizer a UE. Poniżej przedstawiam tłumaczenie powyższego przemówienia premiera:

Panie i panowie progresywnej Słowacji i opozycji, czy widzieliście statystyki mówiące, jak wzrosła liczba zgonów z różnych przyczyn sercowo-naczyniowych w wyniku szczepień?

Odrzucacie to?

Twierdzicie, że szczepienia są najlepsze na świecie?

Czy wiecie, ile przeterminowanych szczepionek nam zostało i ile pieniędzy zmarnowano w ten sposób? Co wiecie o zakupach sprzętu medycznego i testów?

Czy wiecie, że mamy bardzo jasne dowody na powiązanie firmy z Trnawy z covidowymi transakcjami?

– Zakupy na setki milionów, zupełnie niepotrzebne.

I wszyscy śmialiście się z innych krajów. Naśmiewaliście się z Rosji, która opierała się na zasadzie indywidualnych wizyt pacjentów w aptekach. I oni poradzili sobie z tym znacznie lepiej niż my na Słowacji.

Mieliśmy 21 tysięcy zgonów, które kojarzymy z tym, że rządy, które sprawowały władze od 2020 roku, nie potrafiły rządzić, a skupiały się jedynie na korzyściach ekonomicznych i oczywiście kłaniały się firmom farmaceutycznym, które dostarczały w ogromnych ilościach niepotrzebne środki medyczne i szczepionki.

O europejskich realiach nawet nie chcę mówić. Wiecie, byłem bardzo otwarty i powiedziałem przewodniczącej Komisji Europejskiej [Ursuli von der Leyen – przypis ZB], że jest oczywiste, iż jest podejrzana o powiązanie z największym zakupem szczepionek w historii Komisji Europejskiej, że wymieniała tajne SMS-y z dyrektorem firmy Pfizer i zadrwiła, przedstawiając posłom do Parlamentu Europejskiego raport, który został całkowicie zaciemniony po jego opublikowaniu.

Nigdy nie zrozumiemy prawdy o tym, jaką rolę odegrały firmy farmaceutyczne i kto tak naprawdę zorganizował cały cyrk covidowy.

W związku z tym, panie i panowie, rząd Republiki Słowackiej zdecydował się zawrzeć w deklaracjach rządowych obietnicę zajęcia się tą kwestią. Słowackie społeczeństwo po prostu potrzebuje odpowiedzi, co to właściwie było.

Dlaczego szczepiono ludzi różnymi eksperymentalnymi szczepionkami?

Dlaczego przeprowadzono powszechne testy?

Kto je kupił?

Dlaczego je zakupiono?

Jakie ilości zostały zakupione?

Ile pieniędzy to kosztowało?

– Wyjdą miliardy!

Możecie to przekręcać i obracać, bo nie wiecie nic poza tym, jak lekceważyć opinie innych ludzi. A demokracja oznacza czasami szanowanie innych opinii. Już trzeci tydzień rozmawiamy o prawie karnym: nikt was nie obraża, my słuchamy i wy mówicie.

Nie zgadzamy się z tym i zdecydowaliśmy, że powinniśmy powołać komisarza rządowego, który zajmie się tymi kwestiami. Dziś nie tylko powołaliśmy komisarza rządu, ale także upoważniliśmy go do zbierania informacji w różnych instytucjach. W szczególności będziemy zwracać się o informacje do Głównego Inspektora Sanitarnego. Skontaktujemy się też z Narodowym Centrum Informacji Zdrowotnej.

Na podstawie tego, co mamy do dyspozycji, chcemy wiedzieć, co się właściwie wydarzyło. Uważam, że poseł Rady Narodowej, doktor Kotlár, jest dostatecznie wyposażony w informacje. Widzę, że jest przygotowany, także jeśli chodzi o skompletowanie zespołu.

Poprosiłem go, aby omówił wszystko w rządzie, zanim złożymy jakiekolwiek publiczne oświadczenia. I jestem absolutnie, powtarzam, absolutnie przekonany, że jego praca przyniesie rezultaty, które opublikujemy i poinformujemy o wszystkim słowacką opinię publiczną.

Dziś wiemy jedno: poprzednie rządy absolutnie nie poradziły sobie z pandemią i mają na sumieniu 21 tysięcy zmarłych osób. I z tego, co wiemy, zarobili mnóstwo pieniędzy na niepotrzebnych zakupach różnych środków medycznych i szczepionek. Dziękuję.

Slowakischer Premierminister will Wahrheit über Covid, Impfschäden und Pfizer-Deals aufdecken!

Opracował: Zygmunt Białas

A u nas? – Cisza. Może doczekamy w Polsce podobnych prób rozliczeń, gdy premierem będzie Grzegorz Braun, który powoła dr. Zbigniewa Martykę na szefa komisji do zbadania przekrętów covidowych. Głównym sprawozdawcą byłby Jan Pospieszalski albo Grzegorz Płaczek.

Pesymista i sceptyk powiedzą, że to nierealne, ale też różne nieoczekiwane zdarzenia miały już miejsce. I gdyby tak się stało, mógłbym już spokojnie przejść na blogerską emeryturę (ZB).

Wybrane komentarze

ikulalibal95sobota, 27 stycznia 2024, 02:00:21

Kiedy wczoraj z rana w tv pokazywali

miting w Bratysławie żądający wsadzenia do ciupy premiera Fico,od razu przyszło mi do głowy że pewnie to skutek jakiś jego działań które nie spodobały się w Brukseli lub Waszyngtonie choć to na dobrą sprawę to samo.
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-fico-do-wiezienia-45-tys-osob-protestowalo-na-slowacji,nId,7291760#crp_state=1

zygmuntbialas85sobota, 27 stycznia 2024, 02:10:29

“… pewnie to skutek jakiś jego działań które nie spodobały się w Brukseli lub Waszyngtonie choć to na dobrą sprawę to samo”. –

— Przytoczę (z pamięci) słowa Fidela Castro, które są Panu zapewne znane: ‘Następną wojną w Europie będzie wojna Rosji z faszystami, którzy będą siebie nazywali demokratami’. – I te demokraty stwarzają teraz piekło tam, gdzie się pojawią.

Cocodrilo115sobota, 27 stycznia 2024, 02:44:12

miting w Bratysławie żądający wsadzenia do ciupy premiera Fico. Czyli, niech Fico nie Fica bo może się zdarzyć jakaś kolorowa rewolucja.

Monaco73sobota, 27 stycznia 2024, 05:47:36

Jak nie kowid to wymyślą srovid a jak nie wojna na upadlinie to zbrodniarze z SZATAN AMERYKI wymyśli wojny gdzieś na świecie.
Szatan Ameryki z norą w Waszyngtonie bez rozprzestrzeniania zarazy, bakterii, virussen i krwawych wojen nie może istnieć, USA to prawdziwy wampir krwiopijca. Zbrodniarz nr. 1.

zygmuntbialas43sobota, 27 stycznia 2024, 09:55:24

“Jak nie kowid to wymyślą srovid a jak nie wojna na upadlinie to…”.

— Myślę, że ten arsenał środków zastraszających będzie miał (powoli) coraz mniejsze oddziaływanie i znaczenie. Potrzeba czasu. Już ewentualny nowy covid nie wystraszy całej planety. Podobnie z wojnami: w pewnym momencie musi zabraknąć Amerykanom środków do prowadzenia swej rozbójniczej polityki.

KST21sobota, 27 stycznia 2024, 11:11:28

Nadal ślepiec pogania głuchego …

… a te wszystkie “komisje do zbadania cyrku covidowego” to świetna zasłona dymna dla tego co naprawdę i dlaczego się stało.
Proszę zauważyć, że próby rozliczenia tej “afery” sprowadzają się tylko i wyłącznie do znalezienia tych co na tej hucpie nakradli się po same uszy, a nie podzielili zagrabioną kasą z kim trzeba.
Idę o zakład, że NIKT nie ruszy ani “ekspertów srowidowych”, ani “bohaterskich funkcjonariuszy służby srowidowej” oraz tych wszystkich co wydawali “jedynie słuszne nakazy i zakazy bohatersko walcząc ze straszliwą srandemią”.
Tak będzie dlatego ponieważ NADAL NIKT nie kwestionuje samego istnienia “wirusów”, ani fundamentu współczesnej “medycyny” opartej na fałszywej teorii zarazków oraz równie fałszywym micie rzekomej skuteczności “szczepionek”.
Czarci pomiot inwestując przez ponad 100 lat w “medycynę rockefellerną” opartą na KŁAMSTWIE osiągnął swój ponadczasowy cel jakim było TOTALNE OGŁUPIENIE LUDZKOŚCI oraz wyprodukowanie gigantycznej armii zbrodniarzy ubranych w białe kitle zwanych “lekarzami” i “medykami”, którzy wprost doskonale wywiązaji się ze swojego zbrodniczego działania nawet samemu tego nie wiedząc, gdyż sami są już tak doszczętnie ogłupieni i zmanipulowani, że są zbrodniarzami uchodząc za “dobrodziejów” i “ratując zdrowie i życie” !
Czy Wy ludzie rozumiecie jak DOSKONAŁE JEST TO KŁAMSTWO ?!
Tak więc te wszystkie “komisje do zbadania afery srowidowej” znajdą oczywiście ileś tam “kozłów ofiarnych”, których publicznie się obrabuje z tego co oni najpierw nakradli, ale faktycznych łajdaków w białych kitlach NIKT nie ruszy, bo najpierw musiano by całkowicie zaorać współczesną “medycynę”, a w zasadzie tę ją część, która była zaangażowana w ten srowidowy cyrk.
Trzeba byłoby wsadzić na długoletnie odsiadki do więzień prawie połowę tzw “służby śmierci i chorobie” włącznie z aptekarzami, laborantami przeprowadzającymi fałszywe testy, a nawet klechów trzeba byłoby wsadzić do pierdla za to , że zmuszali wiernych do zakładania masoneczek.
Po prostu do pierdla musian by posłać “pół światu”.
Dlatego poza szumem i histerią NIC kompletnie się nie stanie i podstawy “naukowe” współczesnej zakłamanej i oszukańczej a także przede wszystkim ZBRODNICZEJ medycyny nie zostaną nawet dotknięte.
A lud głupi jak wierzy w wirusy i morowe powietrze tak nadal będzie w to wierzyć i trząś d..pą na każade oszukańcze info z TV o tym, że gdzieś tam ktoś tam zdechł na kolejnego srowida.
I o to właśnie chodzi czarciemu pomiotowi żeby nadal ta “religia wirusowo-śmiercionkowa” była POWSZECHNA i niczym nie zachwiana.
Reszta dokona się już dosłownie sama ….

Alfax00sobota, 27 stycznia 2024, 15:00:08

“Robert Fico, zamierza rozliczyć. ….”

Miejmy nadzieje że tym razem spełni oczekiwania.

Bo w kwestii pomocy dla kraju z ideologią bandery o nazwie studnia bez dna dochodzą słuchy, że Fico już nie jest przeciwko by Unia Europejska darowała miliardy euro z budżetu UE dla kijowskiego reżimu.

zygmuntbialas

“… dochodzą słuchy, że Fico już nie jest przeciwko by Unia Europejska darowała miliardy euro z budżetu UE dla kijowskiego reżimu”. –

— Bo też trzyma się brukselski reżim. Trudno się od nich uwolnić tak, by nie ponieść ogromnych strat.

Opublikowano za: https://zygumntbialas.neon24.net/post/175004,27-01-2024-robert-fico-zamierza-rozliczyc-afere-covidowa

2. KIP: BOMBA! Wśród 326 autopsji zaszczepionych zmarłych: 3 ZABITYCH na 4 przez szczepionki mRNA

Badanie Uniwersytetu Michigan w Archiwum Naukowym UE

Autor: Fabio G. C. Carisio -18 styczeń 2024 r


VT potępia czystki etniczne Palestyńczyków przez USA/Izrael280 MILIARDÓW DOLARÓW AMERYKAŃSKICH PODATNIKÓW ZAINWESTOWANYCH od 1948 roku w amerykańsko-izraelską operację czystek etnicznych i okupacji; 150 mld USD bezpośredniej “pomocy” i 130 mld USD w kontraktach
“ofensywnych” Źródło: Ambasada Izraela w Waszyngtonie i Departament Stanu USA.


Na zdjęciu tytułowym europejski ośrodek badawczy Zenodo zarządzany przez CERN w imieniu OpenAIRE oraz młody badacz naukowy Nicolas Hulsher prezentujący badania autoryzowane przez University of Michigan School of Medicine i przeprowadzone wspólnie ze światowej sławy lekarzami, takimi jak kardiolog McCullough i onkolog Makis.

Autor: Fabio Giuseppe Carlo Carisio

VERSIONE IN ITALIANO

Zapisz się do newslettera Gospa News, aby przeczytać wiadomości, gdy tylko zostaną opublikowane

Spośród 326 autopsji zaszczepionych zmarłych “łącznie 240 zgonów (73,9%) zostało niezależnie orzeczonych jako bezpośrednio spowodowane lub znacząco przyczynione przez szczepienie CO VID-19“.

Jest to napisane czarno na białym przez badania opublikowane w pre-print (tj. wciąż oczekujące na recenzję, która może pojawić się za miesiąc lub dwa lata) przez stronę internetową Zenodo, której nie można uznać za niewiarygodną platformę, ponieważ jest zarządzana przez CERN dla OpenAIRE.

Badania opublikowane na stronie Zenodo zarządzanej przez CERN – link na dole artykułu wśród źródeł

Zenodo to ogólnodostępne archiwum publikacji i danych naukowców. Jej nazwa pochodzi od Zenodotosa z Efezów, pierwszego dyrektora wielkiej biblioteki aleksandryjskiej, który położył podwaliny pod budowę bibliotekarstwa.

Europejska Organizacja Badań Jądrowych, powszechnie znana pod akronimem CERN, to największe laboratorium fizyki cząstek elementarnych na świecie, położone na granicy Francji i Szwajcarii, na zachodnich obrzeżach Genewy, w gminie Meyrin. Konwencja, która ją ustanowiła, została podpisana 29 września 1954 r. przez 12 państw członkowskich, podczas gdy obecnie należą do niej 23 plus niektórzy obserwatorzy, w tym państwa pozaeuropejskie.

OpenAIRE to partnerstwo non-profit zrzeszające 50 organizacji, założone w 2018 r. jako grecki podmiot prawny, OpenAIRE A.M.K.E., w celu zapewnienia otwartej i stałej infrastruktury komunikacji akademickiej w celu wspierania europejskich badań.

Badanie zostało zaprezentowane przez absolwenta nauk ścisłych Nicolasa Hulschera na Wydziale Epidemiologii Uniwersytetu Michigan w zeszły piątek, 17 listopada 2023 r. podczas “sesji plakatowej”. W środowisku akademickim prezentacja “plakatu”, na kongresie lub konferencji o charakterze akademickim lub zawodowym, polega na przedstawieniu informacji badawczych w formie papierowego plakatu, który uczestnicy konferencji mogą obejrzeć.

Nicolas Hulscher, absolwent nauk ścisłych, prezentuje PLAKAT o swoich badaniach w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Michigan

Nicolas Hulscher, absolwent nauk ścisłych, prezentuje PLAKAT o swoich badaniach w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Michigan

Młodszemu Hulsherowi przypisuje się zatwierdzony projekt o nazwie “Systematyczny przegląd wyników autopsji zgonów po szczepieniu CO VID-19”, w którym mógł skorzystać ze starszych mentorów światowej sławy, zwłaszcza w dziedzinie badań nad uszkodzeniami spowodowanymi przez mRNA lub surowice genowe mDNA.

Badania autoryzowane przez amerykański uniwersytet U-M i opublikowane na Zenodo zostały również podpisane przez dr Paula E. Alexandra, dr Richarda Amerlinga, dr Heather Gessling, dr Rogera Hodkinsona, dr Marka Trozzi, lekarza medycyny (The Wellness Company), Williama Makisa, lekarza medycyny (Cross Cancer Institute), dr Harveya A. Rischa (Yale University School of Public Health), Petera A. McCullougha, MD, MPH (Fundacja Prawda dla Zdrowia).

https://www.gospanews.net/en/2023/10/07/wuhan-gates-72-the-summary-who-intrigues-on-the-sars-cov-2-bioweapon-vaccine-plots-mccullough-reveals/embed/#?secret=1ytKFC5rvI#?secret=2XlVqkpPMY

McCullough, który zwrócił również uwagę na badania nad SARS-Cov-2 zbudowane w laboratorium biologicznym, jest znanym amerykańskim kardiologiem, który jako pierwszy potępił niebezpieczeństwa śmiertelnego zapalenia mięśnia sercowego, potwierdzone przez FDA, CDCi wreszcie także badania EMA, podczas gdy Makis jest kanadyjskim onkologiem, który odkrył zjawisko turboraka.

W ostatnich miesiącach badanie opublikowało także znany brytyjski magazyn “The Lancet”, który jednak wycofał je po 24 godzinach, bo – słusznie – wywołało burzę w mediach, w mediach społecznościowych, a w konsekwencji w międzynarodowym środowisku naukowym.

https://www.gospanews.net/en/2023/10/10/turbo-cancer-2-many-lethal-serious-cases-and-new-researches-on-covid-mrna-vaccines-risks-melatonin-hope/embed/#?secret=aQnZV6PbCD#?secret=gtRXfQuHxq

Ale teraz jest ponownie akredytowany przez oficjalną prezentację na Uniwersytecie Michigan i publikację na stronie internetowej Zenodo zarządzanej przez CERN.

Z drugiej strony, tylko paranoiczne pragnienie cenzury mogło ją przesłonić, ponieważ opiera się na prostej analizie dokumentów opublikowanych w najważniejszym archiwum medycznym na świecie: bibliotece PUBMED zarządzanej przez NIH, czy Narodowym Instytucie Zdrowia rządu USA.

“Szybki rozwój i powszechne stosowanie szczepionek przeciwko COVID-19, w połączeniu z dużą liczbą zgłoszeń zdarzeń niepożądanych, doprowadziło do obaw dotyczących możliwych mechanizmów urazu, w tym ogólnoustrojowych nanocząstek lipidowych (LNP) i dystrybucji mRNAuszkodzeń tkanek związanych z białkiem kolca, trombogenności, dysfunkcji układu odpornościowego i rakotwórczości. Celem niniejszego przeglądu systematycznego jest zbadanie możliwych związków przyczynowo-skutkowych między podaniem szczepionki CO VID-19 a zgonem za pomocą sekcji zwłok i analizy pośmiertnej”.

https://www.gospanews.net/en/2023/10/27/european-medicines-agency-knew-toxicity-of-covid-vaccine-pfizer-bombshell-study-published-in-us-by-an-italian-biochemist-on-dangers-mrna-lnps/embed/#?secret=byMEOwTkZV#?secret=WcFTL6chVd

W streszczeniu badań czytamy, że odnosi się ono do problemów, które zostały już potwierdzone oddzielnie przez dziesiątki innych badań, często zapowiadanych przez Gospa News, takich jak badanie włoskiego biochemika Gabriele Segalli na temat toksycznych nanoform i substancji pomocniczych surowicy genetycznej Comirnaty firmy Pfizer-Biontech, autoryzowanej przez “Europejską Agencję Leków”, chociaż nie mogła ona “nie wiedzieć o toksyczności szczepionek”.

“Przeszukaliśmy wszystkie opublikowane raporty z sekcji zwłok i sekcji zwłok dotyczące szczepień przeciwko COVID-19 do 18 majaTh, 2023 r. – raport Hulsher i in. – Początkowo zidentyfikowaliśmy 678 badań, a po przeprowadzeniu badań przesiewowych pod kątem naszych kryteriów włączenia uwzględniliśmy 44 prace, które zawierały 325 przypadków autopsji i jeden przypadek sekcji zwłokTrzech lekarzy niezależnie przeanalizowało wszystkie zgony i ustaliło, czy szczepienie CO VID-19 było bezpośrednią przyczyną, czy też znacząco przyczyniło się do śmierci“.

https://www.gospanews.net/en/2023/11/19/spike-demic-among-vaccinated-83-hit-by-pcvs-syndrome-indian-study-confirmed-gates-big-pharmas-health-disaster/embed/#?secret=54c0vXrrcz#?secret=lnCE3U9sFm

“Układem narządów najbardziej zaangażowanym w zgon związany ze szczepionką CO VID-19 był układ sercowo-naczyniowy (53%), a następnie układ hematologiczny (17%), układ oddechowy (8%) i układ wielonarządowy (7%). W 21 przypadkach zajęto trzy lub więcej układów narządów. Średni czas od szczepienia do zgonu wynosił 14,3 dnia. Większość zgonów nastąpiła w ciągu tygodnia od ostatniego podania szczepionki. Łącznie 240 zgonów (73,9%) zostało niezależnie orzeczonych jako bezpośrednio spowodowane lub znacząco przyczynione przez szczepienie przeciwko COVID-19“.

Oto końcowe rozważania naukowców i badaczy medycznych:

“Spójność zaobserwowana między przypadkami w tym przeglądzie ze znanymi zdarzeniami niepożądanymi szczepionki CO VID-19, ich mechanizmami i powiązanymi nadmiarowymi zgonami, w połączeniu z potwierdzeniem autopsji i orzeczeniem zgonu przez lekarza, sugeruje, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo związku przyczynowego między szczepionkami CO VID-19 a śmiercią w większości przypadków. Konieczne jest dalsze pilne dochodzenie w celu wyjaśnienia naszych ustaleń”.

https://www.gospanews.net/en/2023/11/05/european-regulator-pfizer-hid-dangerous-cancer-gene-it-kept-secret-the-sv40-dna-sequence-in-covid-19-vaccine/embed/#?secret=LpxBnUiTSC#?secret=ZEzBtYcGPp

Ostrożny wniosek z badania jest zrozumiały, ponieważ tylko poprzez wykrycie mikroskopijnych śladów zapalenia mięśnia sercowego w sercu, zmian w mózgu, a przede wszystkim możliwej obecności toksycznego białka Spike, które może pozostawać we krwi i narządach ludzkich do dwóch lat, ale można je zweryfikować tylko poprzez specyficzne badanie histologiczne tkanek, Korelację można określić z całą pewnością.

Dlatego, jakkolwiek paradoksalnie może się to wydawać władzom służby zdrowia, każda osoba, która umiera z powodu nagłej choroby, zawału serca lub udaru niedokrwiennego mózgu, powinna zostać poddana starannej sekcji zwłok, której celem nie jest POTWIERDZENIE. raczej WYKLUCZYĆ a priori, że zabójcze szczepionki nie były jedną z przyczyn przyczyniających się do śmierci.

https://www.gospanews.net/en/2023/10/30/stroke-risks-with-combination-of-covid-mrna-vaccine-and-flu-one-fda-study-confirmed-gospa-news-scoop-big-pharma-lies-child-dies/embed/#?secret=UEd9KhU8N4#?secret=4RQEa2u2kq

Zwłaszcza w świetle potwierdzenia przez Europejską Agencję Leków śmiertelnego zapalenia mięśnia sercowego związanego z surowicami genowymi mRNA firm Pfizer-Biontech i Moderna.

Ale także do badań FDA dotyczących bardzo wysokiego ryzyka udaru mózgu w przypadku skojarzonego podawania szczepionki przeciw grypie i szczepionek Covid, nie przetestowanych pod kątem jednoczesnego zaszczepienia innymi lekami, jak określili sami producenci.

Pomimo braku jakichkolwiek danych dotyczących bezpieczeństwa, amerykańskie CDC (Centers for Diseases Control and Prevention) stale zaleca skojarzone zastrzyki nawet dzieciom.

Fabio Giuseppe Carlo Carisio COPYRIGHT GOSPA NEWS

źródło: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/bomba-wsrod-326-autopsji-zaszczepionych-zmarlych-3-na-4-zabitych-przez-szczepionki-mrna/

3. Andromeda: Żony zmobilizowanych o wojnie, Putinie i przyszłości Rosji. Narastające protesty w Rosji

https://www.youtube.com/watch?v=4yoWi2OmxWo

 

Podziel się!