1. Geopolitycznie: JAKUBIAK nie zostawia suchej nitki na TUSKU: Rozmontowują Polskę. Kombinują jak mogą, łamią prawo!; 2. GT-BT: Geopolityka AD 2024. Dlaczego świat jest w chaosie?

JAKUBIAK nie zostawia suchej nitki na TUSKU: Rozmontowują Polskę. Kombinują jak mogą, łamią prawo!

Radą na idiotyczny, niechlujny Rympał nr 1 Platformy Obywatelskiej sygnowany przez Nową Drogę (2050 Hołownia + PSL Kosiniaka Kamysza) i Nową Lewicę (stare SLD + nieliczące się przybudówki) jest RYMPAŁ nr 2 DO KWADRATU – Likwidacja TVP, Polskiego Radia i PAP przez komorników na polecenie tego samego Rympalisty – Pułkownika od Kultury Sienkiewicza, znanego jako prowokator i podpalacz budek pod Ambasadą Rosji w Święto Niepodległości.

Naprawdę na Rympał RYMPAŁEM??? Czy sądy polskie opowiedzą się jednoznacznie i otwarcie po stronie BEZPRAWIA ogłoszonego przez Koalicję 15 Października.

Tymczasem cicho sza o zgodzie Egzotycznej Koalicji 15 Października na relokację nielegalnych migrantów do Polski i to w sposób nieodwracalny. Warto posłuchać posła Jakubiaka.  Czekamy teraz na podpis Tuska pod nowymi propozycjami WHO i przyjęciu przez Polskę EURO oraz Nowej Konstytucji Unii Europejskiej która odbierze Polsce głos i ubezwłasnowolni Polaków.

1. Geopolitycznie: JAKUBIAK nie zostawia suchej nitki na TUSKU: Rozmontowują Polskę. Kombinują jak mogą, łamią prawo!

https://www.youtube.com/watch?v=ILDC-knhfVY

 

https://www.youtube.com/watch?v=_PewPtSriK4&t=109s

Podziel się!