1. WiN tv: Bosak i AWANTURA o TVP i veto prezydenta: Przedkładanie siły nad prawo, nie praworządność; 2. Radiowcy bez cenzury: Nie było Wiadomości w TVP, ale jest nowa Danuta Holecka! (TVP INFO i pakt migracyjny) Puls PLUS; 3. Kremlinka: Trzon aktywnych zwolenników wojny spadł do 12%

Bosak i AWANTURA o TVP i veto prezydenta: Przedkładanie siły nad prawo, nie praworządność

Powtórka z Rozrywki a’la 13 Grudzień 1981?! Ależ skąd, gdzie im tam do Generała Jaruzelskiego którego tak sobie cenią i chwalą, a który przynajmniej był fachowcem w robieniu Puczu. Nie potrafili nawet zająć dwóch budynków TVP, udało się szturmem wziąć tylko jeden, zablokować nadawanie przez TVP wystrzałowych rozrywek i filmów dla Ludu Bożego na Święte Święta Polaków. 

Komiczny a przede wszystkim NIEUDOLNY do -entej potęgi Pucz Medialny Egzotycznej Koalicji spowodował że cała Prowincja Polska została pozbawiona normalnego świątecznego Programu Telewizyjnego, który tak uwielbia, a na dodatek nie wiadomo jak długo jeszcze będą na wszystkich kanałach TVP szły powtórki i materiały zastępcze, czyniąc z tej nowej propagandowej Sztandarówki Tuska światowe pośmiewisko. Ciekaw jestem też, jak długo np Lewica będzie żyrować taką katastrofę wizerunkową i faktyczną w olbrzymiej Spółce Skarbu Państwa, jak długo będzie dawać swoją TWARZ temu śmiesznemu PUCZOWI, poświęcając powagę całego swojego społecznego programu jaki głosiła, na rzecz knajackich bezprawnych akcji Nieudacznika jakim okazuje się TUSK i jego Towarzysze: krajowi, niemieccy i europejscy!

Bardzo to w sumie gorzko-śmieszne (bo dwie polityczne faszyzujące bandy ośmieszają na arenie międzynarodowej Państwo Polskie), ale z punktu widzenia Wielkiej Zmiany i Demokracji Bezpośredniej i PJJ (Polska Jest Jedna) – trudno było sobie wymarzyć taki wspaniały świąteczny prezent jaki NAM byli i nowi Zarządcy Polski z ramienia Światowej Banksterki podarowali. Zaiste Szczodre to Podarunki na nasze Szczodre Gody i Nowy Rok! 

1. WiN tv: Bosak i AWANTURA o TVP i veto prezydenta: Przedkładanie siły nad prawo, nie praworządność

https://www.youtube.com/watch?v=ERUmyBLdw8Q

2. Radiowcy bez cenzury: Nie było Wiadomości w TVP, ale jest nowa Danuta Holecka! (TVP INFO i pakt migracyjny) Puls PLUS

https://www.facebook.com/RadiowcyBezCenzury/videos/387224800390978

https://www.youtube.com/watch?v=UX8OqzLyWsg&list=PLn9CmkB1f096hYci-5kwH3EQT6QKDJDFX&index=2

3. Kremlinka: Trzon aktywnych zwolenników wojny spadł do 12%

https://www.youtube.com/watch?v=AoRQiIyn9RE

Podziel się!