1. TV Republika: Szokujące fakty na temat chemioterapii. Chemioterapia zabija połowę chorych na raka; 2. Kremlinka: Puste półki i kolejki w Rosji. Najnowsze dane gospodarcze; 3. Wydawnictwo 3Dom: Braun – Dlaczego należy gasić świece chanukowe?

Szokujące fakty na temat chemioterapii. Chemioterapia zabija połowę chorych na raka

Materiał nr 1 dzisiaj to znowu po raz kolejny już coś o czym Jerzy Zięba trąbi usiłując zaalarmować środowisko lekarskie w Polsce i pacjentów od 10 lat!!!

Komentarz jednak w całości będzie dotyczył materiału nr 3, czyli zastanowimy się co naprawdę zrobił Grzegorz Braun w Sejmie III RP.

 

Nie posądzam Grzegorza Brauna o brak inteligencji, wiedzy, wnikliwości, ani o działalność nieprzemyślaną, impulsywną, a więc bezmyślną. Jak zatem zinterpretować działanie jakiego dokonał w dniu sztandarowego przemówienia programowego Nowego-Starego Premiera Donalda Tuska z PO/KO (UD, KLD, KE, PRL BIS – i co tam jeszcze by nie było po drodze), który ogłosił  powstanie nowej siły zwanej KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA, czyli Post-PZPR.

Nie będę się skupiał tutaj na tym czemu służy kolejny marketingowy parasol pod nazwą Koalicja 15 Października bo już nazwaliśmy ten twór – Koalicja Egzotyczna – po to by jaskrawo pokazać jej wewnętrzną programową sprzeczność. Pan Tusk powiedział Polakom, że ta sprzeczność jest pozorna – czyli że programy tych ugrupowań były wielką pozoracją – a twór ten jest jednolity i spójny. Powiedział też co jest jego spoiwem – Powrót do Rzeczpospolitej PRL-BIS ufundowanej na systemie właścicielskim, w którym 95% majątku Polski skupia się w rękach 5% obywateli tego kraju, wywodzących się z Układu Post-PZPR, czyli Okrągłego Stołu. Ten system społeczny który tutaj chcą utrwalić to typowa sytuacja odzwierciedlająca System Bankstersko-Korporacyjny władający obecnie całym Światem.  Tyle o tym.

 

Wróćmy do Grzegorza Brauna i jego aktu Zgaszenia Menory Chanukowej w Sejmie w przeddzień Bożego Narodzenia, które według katolickiej tradycjonalistycznej partii Konfederacja Korony Polskiej powinno być wyrazem wyłącznej manifestacji religijności Polaków-Katolików. Partia której Grzegorz Braun jest szefem i ikoną głosi coś odwrotnego niż Polska Jest Jedna ikonicznego Rafała Piecha.

Myślę, że dzisiaj Demokracja Bezpośrednia powinna podziękować Konfederacji za to że została z jej szeregów wykluczona, ponieważ Grzegorz Braun jest także Twarzą Konfederacji i nie daj Bóg, aby był kiedykolwiek łączony z ideą Demokracji Bezpośredniej. 

W jednym z artykułów związanych bezpośrednio z dniami Szczodrych Godów, które będziemy publikować od 23 grudnia pokażemy też dokładnie czym jest w istocie MENORA i jakie ma prawdziwe znaczenie niezależne zupełnie od jej żydowskiej interpretacji. Każdy kto zrozumie ten tekst pojmie jak bezsensownym aktem jest atak na Menorę – Drzewo Świata, Światła i Życia.

Ale pomińmy tę głębię intelektualną jaka jest nieosiągalna dla lidera – czołowego intelektualisty – tzw tradycjonalnych-katolików. Pytanie czy oni są rzeczywiście w stanie zidentyfikować się teraz jako judeo-chrześcijanie z partią Konfederacja Korony, która ma się za ich reprezentanta. Jeżeli po tym akcie zostanie tam ktokolwiek to albo będą to osoby kompletnie zakłamane i nieświadome, albo z założenia i intencji świadomie Antypolskie. Gdzież bowiem w tradycji prawdziwie chrześcijańskiej – Chrystusowej – znajduje się miejsce na prowadzenie wojny religijnej?! Wojna religijna to wyłącznie domena Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykańskiej.

Czy w prawdziwie głęboko rozumianej chrystusowej filozofii leży odpowiedź na Podpalanie Kościołów poprzez Podpalanie Synagog i Gaszenie Menor?!

W czasach w których Lewica wykazała się istnym bestialstwem podpalając kościoły, plując na obrzędy, rzucając często oskarżenia bez pokrycia na księży i kościół jako całość, na sam katolicyzm i religijność, rzeczywiście Chrześcijanin Chrystusowy Koronowany powinien odpowiadać opluciem Menory???

Dla mnie ten akt wykonany przez Grzegorza Brauna jest jaskrawym pokazaniem, że miejsce chrześcijanina, Polaka, katolika jest zupełnie po drugiej stronie – w Partii i z Partią POLSKA JEST JEDNA – Ruch Demokracji Bezpośredniej.

W czasie kiedy ponad 14% młodych Polaków naiwnie zagłosowało na tzw Trzecią Drogę (PSL 2050) domagając się od tej formacji w całej swojej niewiedzy i zbałamuceniu – powrotu na drogę normalności polityki i jedności narodu, skupienia się na rozwoju gospodarczym i dobrobycie a nie na wojnach religijnych Grzegorz Barun idzie na wojnę z wyznawcami judaizmu na świecie.

Idzie zatem tą samą drogą którą wiele wiele lat temu poszła część radykalna Rodzimowierców na Ślęży, gdzie skończyło się na podpaleniu kościoła w Sobótce i likwidacji w drodze dewastacji Drogi Krzyżowej na Ślężę. Ostatecznie Wolni Ludzie wystosowali wtedy List Zbiorowy Polaków do Papieża i to był akt mądrości, a także doprowadzili do tego że Świętowit – symbol rodzimowierstwa i Wiary Przyrodzonej Słowian wrócił w obręb Ślęży na terenie nietykalnym bo prywatnym, co było i jest przykładem kolejnej mądrości! Nie zaprzestali też protestów na Ślęży w 1050 rocznicę tzw Państwa Polskiego i Kościoła Polskiego zmuszając prezydenta A. Dudę do zaniechania obecności na Ślęży w czasie hucpy urządzonej tam przez radykalnych katolików zgromadzonych wokół Kurii Wrocławskiej i księdza Staszaka z Sobótki. Ultrakatolik tradycyjny Robert Winnicki który zbezcześcił w tamtych latach Niedźwiadka Ślężańskiego dosiadając  go jak wierzchowca przeprosił potem publicznie Rodzimowierców za swój akt bestialstwa i wydawało się, że Konfederacja z Narodowcami Winnickiego i Bosaka w składzie zrozumiała w czym rzecz. 

Nie tędy droga w obecnych czasach. Grzegorz Braun swoim postępkiem z dnia 12. 12. 2023 roku legitymizuje w istocie Wojnę Polsko-Polską, którą Ogłosił Okrągły Stół jako temat zastępczy dla Polaków w roku 1989.

Grzegorz Braun sądzi, że aktami radykalnej desperacji przyciągnie do Konfederacji utracone procenty wyborcze! Nic bardziej mylnego. Grzegorz Braun zmarginalizował właśnie tą jedną akcją całą Konfederację – dokładnie tak samo jak przez lata Liberalnych Demokratów marginalizował Korwin Mikke.  

Rodzimowiercy wyciągnęli naukę z wydarzeń roku 2013 na Ślęży, ale wszystko wskazuje że na naukę dla Konfederacji jest za późno, bo przez 10 lat Narodowcy Katoliccy nie potrafili wyciągnąć żadnych wniosków z tamtych wydarzeń.

Ataki fizyczne w imię religii – popalanie kościołów, niszczenie symboli religijnych jakiejkolwiek religii, podpalanie synagog, wrzucanie granatów pomiędzy odprawiających obrzędy –  to są dzisiaj wyłącznie akty bestialstwa. Odstręczające młode pokolenie, marginalizujące wyznawców takich metod, stawiające ich człowieczeństwo pod znakiem zapytania. Nic nie usprawiedliwia Grzegorza Brauna! Zaszkodził on swoim działaniem także idei Sprawiedliwości za Kłamstwo i Politykę Covidową PIS+Opozycja i doprowadzenie do Ruiny Gospodarki Polski i śmierci wielu Polaków w latach 2020-2023, bo był w dużym stopniu twarzą także tych działań.

Myślę, że sytuacja ta dobitnie pokazała Polakom:

po pierwsze, że zbliżamy się do Punktu Wrzenia, za którym radykalizm rozlewa się na ulice i prowadzi do aktów desperacji podobnych do tego i jeszcze gorszych, jak zamachy na osoby, instytucje i zupełna rewolta społeczna;

po drugie, że pogrążamy się takimi aktami w takich podziałach społecznych, które są bliskie całkowitego zatomizowania i rozkładu społeczeństwa polskiego;

po trzecie, że te działania odciągają uwagę publiczną od faktycznych problemów jakie stawia przed nami Teraźniejszość Polityczna i Społeczna, a które zawierały w sobie obydwa wystąpienia zarządców Polski – Morawieckiego i Tuska, które były niczym innym jak mydleniem Polakom oczu i zapowiedzią użycia demokracji bezpośredniej do ich partyjniackich celów antypolskich;

po czwarte, że nie tędy droga, bo droga właściwa to droga tolerancji dla wszystkich wyznań głoszona przez PJJ, droga do Jedności Polaków – bo Polska Jest Jedna – nie ma i nie będzie 1050 Polsk, dla każdego podług jego spaczonych wyobrażeń o Wspólnocie Narodowej.

Usunięcie Świętowita ze Ślęży, Masakra 330 Drzew, Tęcza i Krzyż, Ubój Rytualny – zeitgeist/signum temporis?!

1. Republika tv: Szokujące fakty na temat chemioterapii. Chemioterapia zabija połowę chorych na raka

Prestiżowe czasopismo medyczne The Lancet Oncolog, opublikował szokujące badania z których wynika, że nie sam nowotwór ale chemioterapia zabija połowę chorych na raka.

Badania przeprowadzili naukowcy z Public Health England Cancer Research w Wielkiej Brytanii, którzy zebrali dane dotyczące chorych na na nowotwory, którzy zmarli zaledwie w ciągu 30 dni od rozpoczęcia chemioterapii. Z badań jasno wynika, że nawet 50% osób poddanych chemioterapii umiera nie z powodu raka ale samej terapii.

Okazuje się, że chemioterapia (inwazyjna i toksyczna metoda uśmiercania komórek nowotworowych) nie rozróżnia zmutowanych komórek od zdrowych. Co za tym idzie, zabija i jedne i drugie, przy czym w stadiach zaawansowanych tylko te zdrowe. Dojrzałe komórki rakowe zmieniają swój szlak metaboliczny, przestawiając się na pozyskiwanie energii z aerobowego na beztlenowe w procesie fermentacji.

Badania wykazały, że w czasie chemioterapii uśmiercane są komórki czerpiące energie ze spalania, a nie te w których zachodzi fermentacja, tak więc agresywne komórki mają dostęp do dodatkowej glukozy, z którą nie muszą już się dzielić się z innymi.

Badania  opublikowane w The Lancet Oncology dotyczą  ponad 23.000 kobiet z rakiem piersi i prawie 10000 mężczyzn z rakiem płuc, którzy byli poddani chemioterapii w 2014, z czego 1383 zmarło w ciągu pierwszych 30 dni do podania chemii. Śmiertelność w Lancashire Teaching Hospitals w przypadku pacjentów poddawanych leczeniu z powodu raka płuc wynosiła 28%,z kolei w Milton Keynes aż 50,9 %. – Myślę, że to ważne, by pacjenci byli świadomi, że istnieje realne zagrożenia życia przy poddaniu się chemioterapii. A lekarze powinni być bardziej ostrożni , przy jej stosowaniu – mówi prof. David Dodwell, Instytut Onkologii, St James Hospital w Leeds, Wielka Brytania.

Źródło: http://sekrety-zdrowia.org/

źródło: https://tvrepublika.pl/Szokujace-fakty-na-temat-chemioterapii-Chemioterapia-zabija-polowe-chorych-na-raka,40165.html

2. Kremlinka: Puste półki i kolejki w Rosji. Najnowsze dane gospodarcze. Top 10 Wieści z Rosji

https://www.youtube.com/watch?v=MIBClXJo1dE&t=6s

3. Wydawnictwo 3Dom: Braun – Dlaczego należy gasić świece chanukowe?

https://banbye.com/watch/v_Ut5ad_f-8NWc

Podziel się!