1. IDB: Profesor Matyja podsumowuje wizytę w Polsce; 2. wR24: WHO z PiS i KO planują zamach na zdrowie Polaków?! 1 grudnia Protest pod Ministerstwem Zdrowia! Kania u Roli!; 3. Andromeda: Największy dom komunalny Rosji w centrum Petersburga – Jak żyją jego mieszkańcy?

IDB: Profesor Matyja podsumowuje wizytę w Polsce

Nic się nie stało! Polacy, nic się nie stało! Nic się nie stało! Polacy, nic się niestałoooo! 

Tak dzisiaj  śpiewają Polakom posłowie na Sejm i te dziadygi z Senatu, powołując komisje śledcze do spraw tematów zastępczych:

– jakiegoś Pegasusa, bo podobno PIS inwigilował opozycję „demokratyczną”, podczas gdy inwigilowanych jest setki tysięcy obywateli przez różne aplikacje smartfonowe, przez różne rządowe biura kryzysowe i sanepidy i przez własne laptopy osobiste, a poczta elektroniczna np. do mnie jest regularnie zatrzymywana i opóźnienia w jej dostarczaniu sięgają czasem 24 godzin. Czy ja jestem jakąś ważną personą opozycji, albo inni szarzy obywatele PRL BIS byli OPOZYCJĄ, kiedy ich zamykano nielegalnymi rozporządzeniami na kwarantanny i straszono sanepidowymi komunikatami telefonicznymi, albo kiedy ujawniano ich dane wrażliwe Poczcie Polskiej przed kopertowymi „wyborami”?

– jakichś tam niedoszłych wyborów kopertowych,  na które wydano jakieś tam drobniaki z kasy Państwa Polskiego (76 mln) podczas gdy wiemy, że na lockdowny i szpitale covidowe oraz na tzw „szczepionki”, które okazały się nieprzebadane, nieskuteczne albo wręcz szkodliwe zaciągnięto kredytów ma niebosiężne sumy w miliardach złotych.

– jakiejś tam „afery” wizowej wyssanej z palca przez niemieckie służby specjalne, podczas kiedy wpuszczono do Polski setki tysięcy, miliony uchodźców oraz dziesiątki tysięcy pracowników z różnych krajów Azji i Afryki.

Tylko jedna komisja nie powstała – Ta Właściwa – do spraw strat gospodarczych spowodowanych niewłaściwym zarządzaniem anty-covidowym w latach 2020-2023, do sprawy 250 000 nadmiarowych zgonów Polaków w wyniku błędnej polityki szpitalnej w tym czasie oraz do zbadania sprawy podania Polakom co najmniej 117 000 wadliwych zastrzyków mRNA.

Życie i zdrowie Polaków tak naprawdę mają tam głęboko w d…. i ani im się śni powoływać komisję do zbadania tych spraw, nawet jeśli takie wyniki uzyskała i potwierdziła Najwyższa Izba Kontroli. Podobno Konfederacja złożyła wniosek w sprawie powołania właściwej komisji śledczej do tychże spraw, ale czy ona powstanie i kiedy, nie wiadomo.

Nic się nie stało, panowie posłowie i senatorowie?! Naprawdę?!

Tylko PJJ jako jedyna partia realnie konkurująca w wyborach parlamentarnych 2023 z Układem Okrągłego Stołu deklarowała rozliczenie tej bandy ze zbrodni i kradzieży naszego majątku dokonanych przez te trzy lata horroru, jaki cała ta tzw klasa polityczna zafundowała Polakom. Nawet Konfederacja schowała ten temat w trakcie kampanii pod dywan wraz z osobą Grzegorza Brauna. Teraz dobrze przetrenowanymi przez System metodami usiłują z tej partii zrobić zbiorowego wroga numer 1 – Ultraprawicową Siłę, złożoną z nowej Szurii Antyszczepionkowej. 

W Sejmie ani słowa o możliwych poważnych powikłaniach (NOPach) powodowanych przez „szczepionki” mRNA na covid-19 stwierdzonych przez PRODUCENTÓW w nowych badaniach. Banksterskie polskojęzyczne media nadal nie informują swoich czytelników, widzów i słuchaczy o Apelu Rzecznika Praw Pacjenta w Polsce by zgłaszać w celu uzyskania odszkodowania zakrzepowe zapalenia żył, albo poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego po strzałach preparatem Astra Zeneca, czy zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia po preparatach Pfizer i Johnson&Johnson. Za to rozwija się w nich kolejne kampanie szczepionkowe, kolejne akcje „straszące” covidem i nadal kłamliwie zachwala działanie tychże preparatów na covid-19.

Jeżeli podano faktycznie 117 000 wadliwych „szczepionek” to co najmniej tylu ludzi powinno otrzymać odszkodowania od producenta. My Polacy mamy wypłacać te odszkodowania z naszych podatków?!

A czy ktoś wypłaci odszkodowania tym którzy zmarli, albo ich rodzinom? Jest  w ogóle taka możliwość? 

Nic się nie stało? Dobre sobie Wysoka Izbo!

 

1. IDB: Profesor Matyja podsumowuje wizytę w Polsce

https://www.youtube.com/watch?v=YVyt-z4L0dI

2. wR24: WHO z PiS i KO planują zamach na zdrowie Polaków?! 1 grudnia MEGA protest pod Ministerstwem Zdrowia! Kania u Roli!

https://banbye.com/watch/v_6c3JsVH3lNZd

3. Andromeda: Największy dom komunalny Rosji. Jak żyją mieszkańcy ogromnego domu komunalnego w centrum Petersburga

https://www.youtube.com/watch?v=ibeWJbRLpZ4

 

 

 

 

Podziel się!