Nowa książka Czcibora z Gniezna: Ja, Lach oraz Lach do Lacha

Nowa książka Czcibora z Gniezna: Ja, Lach

Polecam te książki z całego serca. CB!

Nowa książka Czcibora z Gniezna: Ja, Lach

KUP:

https://ridero.eu/pl/books/ja_lach/?fbclid=IwAR3itO2dadhhg3DFM6c4R8MaSbPlmdEurEzNeNHJJwGLDlEVQFBgGuf9rP8

„Ja, Lach” to i książka, i ładunek Mocy dla potencjałów Rodaków i ich pracy dla zjednoczenia, wolności i dobrostanu. Treść książki to przyłożenie świata wolnych Słowian, jako oddanych prawom Życia Istot Źródłowych, do Matrixa z jego diabolicznymi ustawieniami, instalacjami i skrytymi w Mroku władcami.

Czcibor z Gniezna
Tomasz Czcibor Semik jest założycielem bloga Lechickie Odrodzenie, na którym publikuje od roku 2017. Czcibor i jego żona Dobromiła są założycielami Stowarzyszenia Lechistan Gniezno — Serce Rodu i prekursorami słowiańskiego porodu lotosowego w kraju. Mają dwóch synów urodzonych po wedyjsku, w energii rodowej, w jednym z gnieźnieńskich bloków. Oboje publikują przekazy w ramach Kampanii Lechickich albo Samoochrony Przeciw Siłom Ciemności.

Lach do Lacha

„Lach do Lacha” to uzupełnienie książki „Ja, Lach”, zawierające kolejne projekty w ramach uzdrowienia kraju i przywrócenia Mocy i dobrostanu narodu Lechitów.
Intencją nośną książki jest mentalne przygotowanie Rodaków na sunącą do bram ojczyzny i świata potężną lawinę ujawnień, zawaleń i przeobrażeń.

Podziel się!