NTV: Janusz Zagórski rozmawia z autorem scenariusza filmu inspirowanego twórczością Stanisława Szukalskiego „Rogate Serce – Kochaj i Walcz”

Janusz Zagórski rozmawia z autorem scenariusza filmu o Stanisławie Szukalskim „Rogate Serce – Kochaj i Walcz”

 

Janusz Zagórski rozmawia z autorem scenariusza filmu o Stanisławie Szukalskim „Rogate Serce – Kochaj i Walcz”

 

https://www.facebook.com/watch/?v=1542443812961611

 

Profil filmu „Rogate Serce-Kochaj i walcz” inspirowanego życiem i twórczością wybitnego rzeźbiarza i grafika Stanisława „Stacha z Warty” Szukalskiego.

„Stach-geniusz rzeźby i grafiki, wojujący słowianofil, przedwojenny polski celebryta-skandalista, mieszkający od 50 lat w Hollywood, otrzymuje intratną propozycję powrotu do wychodzącej właśnie z systemu komunistycznego Polski. Moc propozycji indukuje w życiu Stacha serię mistyczno-magicznych spotkań i wydarzeń, w efekcie których zostaje przez „Siły wyższe” postawiony przed wyborem nie z tej ziemii: pójścia na wieczną emeryturę do Biblijnego Raju lub zostania na ziemii, przyjęcia boskiego eliksiru długowieczności pod warunkiem powrotu do współczesnej Polski, w celu dołączenia i wsparcia ekipy tworzącej ten film.”

Witam, nazywam się Przemysław Głowacz, jestem niezależnym twórcą filmowym W trakcie mojej filmowej drogi  zajmowałem się właściwie chyba wszystkimi profesjami filmowymi lecz ukierunkowując się na pisanie scenariuszy, reżyserię i montaż cyfrowy. Obecnie kluczowymi dla mnie jest praca scenariuszowa oraz produkcyjna.

Do tej pory jako scenarzysta i reżyser zrealizowałem trzy filmy fabularne oraz kilkadziesiąt teledysków, trailerów, reklam i makingoff. Napisałem też kilka niezrealizowanych scenariuszy oraz projektów fabularnych i dokumentalnych. Poniżej film „Iluminacje miłości”, mój ostatni zrealizowany film fabularny jako reżyser i scenarzysta

https://patronite.pl/filmogatesercekochajiwalcz?fbclid=IwAR2t4aFBECOif-D95XbaR3ZJscR3xW1dHa80OpOyXJjzW-36rzltPPkF7G8

 

Podziel się!