1. Profesor Piotr Jaroszyński – Polska bez Polski – Smutna Prawda – Obudź się Narodzie!!!; 2. TV Trwam: Józef Białek – Geopolityka – System pieniądza dłużnego, czyli PLANDEMIA i WIELKI RESET – Uwaga Materiał dostępny tylko do g. 17.30 – 23 10 2023 r.)

Profesor Piotr Jaroszyński – Polska bez Polski

Cytat dnia z artykułu : „Na czyją korzyść PiS stracił najwięcej wyborców z 2019 r.? Szef IBRiSu pokazał wykres”.

„Marcin Duma, szef Fundacji IBRiS przedstawił na Twitterze wykres pokazujący przepływ elektoratów między wyborami parlamentarnymi w 2019 a 2023 r.

– Dla PiSu najbardziej bolesna okazała się konkurencja z Bezpartyjnymi Samorządowcami i PJJ (Polska Jest Jedna) – odnotował Duma.”

W cytowanym artykule widać jednak zupełny brak refleksji na temat odpływu tego elektoratu z powodu wzięcia przez PIS udziału w Plandemii Banksterki Światowej przeciwko narodowi polskiemu, jak i też w zlekceważeniu demokracji (także referendalnej, bezpośredniej) i bezprawnemu wprowadzeniu segregacji sanitarnej oraz spowodowaniu śmierci co najmniej 200 000 Polaków idiotycznymi zarządzeniami plandemicznymi!!!

To był PJJ 2021. Bardzo brakuje nam właśnie teraz, w tych wyborach i po nich, dr Zbigniewa Hałata. Gdzie jest dzisiaj Anna Maria Sierakowska, która startowała z list Konfederacji? Gdzie Janek Pospieszalski? Co się stało z Justyną Sochą, która zaczęła opluwać PJJ, co z Sebastianem Pitoniem i Góralskim Vetem? Gdzie jest Marcin Bustowski i inni? Czemu nie ma z PJJ Witolda Gadowskiego, Krzysztofa Tytko, Wojciecha Sumlińskiego, profesora Mirosława Matyji, Jerzego Zięby? Gdzie Grzegorz Płaczek to wiemy, ale gdzie pozostali? Gdzie Dobromir Sośnierz i Artur Dziambor i Jakub Kulesza? Polegli w Konfederacji i poza nią – tak się kończy odstępstwo od idei demokracji bezpośredniej. Zgadzam się, że PJJ to opcja katolicka demokracji bezpośredniej, ale…

 

…są przecież także inne opcje niekatolickie w DB jak E-P RWL, a nawet całkiem laickie (Antypartia, Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców).

Wiemy że PJJ tej demokracji nie eksponowała – trochę się jej wstydziła, ukrywała ją i mówiła o niej tylko niekiedy głośno. Miała ją w programie cały czas, na Konwencji Warszawskiej eksponowała ją na 3 miejscu, ale potem gdzieś na peryferiach, jakby obawiając się reakcji małych miast i miasteczek – NIESŁUSZNIE!

Przecież rzecz w tym że DB musi trafić do ludzi młodych, do ludzi „wykształconych z dużych miast”, do młodzieży młodszej – przyszłych wyborców (za 4 lata dziś 14-latków) z wielkich ośrodków krajowych i do Polonii Amerykańskiej, Brytyjskiej i Niemieckiej. To był błąd, który teraz kosztuje.

Ale jest tak jak mówi Rafał Piech: Przed nami wybory samorządowe i do europarlamentu, więc nie ma czasu na biadolenie i załamywanie rąk. Nie wiadomo też jak długo będzie mówić jednym głosem i współdziałać Koalicja Anty-PIS. Już widać spore rysy na tym projekcie. Oczywiście zrobią rząd bo to czego chcą  najbardziej teraz  to dorwać się do Propagandy (TVP, PR, Gazety Lokalne Orlenu) i zamurować ją swoim przekazem propagandowym. Ale potem? Potem będą schody zwłaszcza dla Lewicy i jej sztandarowych obietnic wyborczych: 800+ i innych socjalnych prezentów PISu (które ona bezwzględnie popiera) oraz aborcji na żądanie do 12 tygodnia ciąży (będącej sednem wiarygodności NL dla lewicowego elektoratu). Nie łatwo też jednak będzie między 2050 a PSL oraz między Trzecią Drogą a PO/KO. Jakieś obietnice wyborcze trzeba spełnić żeby się uwiarygodnić, i to szybko. Które i czyje obietnice, oto jest pytanie! Skąd brać kasę, to drugie pytanie bez odpowiedzi?

Jest też tak jak napisał mk: „PJJ bodajże największy procent głosów osiągnęła w gm. Poronin, prawie 8%, co w sumie nie jest żadnym zaskoczeniem, w samym powiecie tatrzańskim ponad 5%, w mojej dzielnicy prawie 300 głosów i największy procent w Wwie.”

To jest dopiero początek i to dobry początek jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości organizacyjne BS, E-P RWL, PLSP, PJJ i Antypartii. Do tego dochodzą inni. Myślę, że dr Włodzimierz Bodnar chętnie przyłączy się do tej inicjatywy – był w Przemyślu trzeci w wyścigu do Senatu (prawie 16% głosów). Powinno się też rozmawiać z Bezpartyjnymi Samorządowcami – warunkiem jest wprowadzenie przez nich postulatu demokracji bezpośredniej do ich programu – co akurat nie wydaje się sprzeczne z ideą samorządności i lokalizmu oraz JOWów. Pamiętajmy, że PJJ i BS to było razem, nawet w tych warunkach bezprawia, jakie opisaliśmy w materiałach wczorajszych, 3,5%. Potrzeba nam znanych postaci medialnych, potrzeba ich aktywności na własnych kanałach i we wspólnym portalu medialnym, który objąłby nie tylko różne telewizje, radia internetowe i partie czy ruchy społeczne wolnościowe z ich mediami, ale także merytoryczną publicystykę i wiadomości, czyli bieżącą informację itp. To musi być zrealizowane profesjonalnie choćby na tyle co BanBay, ale lepiej, żeby miała ta platforma wyraz portalu  jak Niezależna.pl czy wPolityce.pl. Czy BanBay nie powinien stać się jednak jedynym wspólnym medium społecznościowym Wolnych Polaków? Może on sobie wyrobi taką pozycję z czasem, ale na pewno nie dotąd dokąd J. Zięba czy B. Morkisz, Andy Choinski i inni będą publikować po Rumblach i innych tego typu platformach, a profesor Matyja przez Instytut Demokracji Bezpośredniej na Youtube. Przecież wR24 z Banbayem zadeklarował swoją otwartość dla wszystkich i tak początkowo było. Teraz ta różnorodność jakoś stamtąd wyparowała, ale sytuacja się zmieniła.

Także, ponieważ tylko głupcy nie wyciągają wniosków i nie wprowadzają  zmian  nie przekreślajmy też Konfederacji, która może przecież „zmądrzeć” pozbywając się stereotypów dotyczących DB i snów o wodzostwie w stylu Sławomira Mentzena i Krzysztofa Bosaka. W końcu frakcja Wolnościowców była tam obecna i może być obecna tym razem jako bardzo ważny filar i gwarant wysokiego wyniku wyborczego. Konfederaci są na tyle inteligentni i otwarci żeby zrozumieć swój błąd polegający na odrzuceniu Wolnościowców i DB – to ich kosztowało 3,5% uwidocznione w wynikach (dla BS i PJJ), a dodatkowe 3% to fatalna hucpiarska kampania odżegnująca się od ANTYSYSTEMOWOŚCI.

 

1. Profesor Piotr Jaroszyński – Polska bez Polski – Smutna Prawda – Obudź się Narodzie!!!

https://www.facebook.com/alfred.skrobot/videos/536252171189071/?sfnsn=mo

 

2. TV Trwam: Józef Białek – Geopolityka – System pieniądza dłużnego, czyli PLANDEMIA i WIELKI RESET – Uwaga Materiał dostępny na TV Trwam tylko do 23 10 2023 r.

Całość tylko tutaj:

https://tv-trwam.pl/epg/audycja/prg.138323-tv-trwam-171270379

Tutaj tylko zajawka:

https://www.youtube.com/watch?v=Bzv3i3ZsfDg

Podziel się!