1. Kontrowersje – Matka Kurka: Nie ośmieszajcie się, oddajcie władzę!; 2. Gadowski tv: Wracajmy do siebie; 3. wR24: Piotr Szlachtowicz – PiS zapłacił niską cenę za swoje zbrodnie! Kto winny porażki Konfederacji?

Kontrowersje – Matka Kurka: Nie ośmieszajcie się, oddajcie władzę!

 

Po artykule Rafała Kopko Orlickiego „JEST BARDZO DOBRZE! BĘDZIE PAT? Demokracja Bezpośrednia ma niepowtarzalną szansę na zwycięstwo!”, z ciekawym pomysłem rozwiązania obecnego dylematu władzy i kryzysu politycznego jaki się w Polsce szykuje (inna sprawa czy rzeczywiście realnym) zamieszczonym tutaj wczoraj, przedstawiamy wizję najbliższej przyszłości i rozgrywek politycznych jakich będziemy  świadkami publicystów prawicowych: Piotra Wielguckiego, Witolda Gadowskiego i Piotra Szlachtowicza.

Cytat dnia: „Tym momentem był kryzys covidowy. Szczególnie dotkliwy okazał się dla młodzieży, zamkniętej w domach, z lekcjami czy zajęciami akademickimi prowadzonymi zdalnie, bez możliwości interakcji społecznej poza domem. Na jesieni 2020 r. doszło do wybuchu społecznego, który spowodował tąpnięcie w poparciu dla PiS, którego już nie odbudowano. To był pierwszy moment gniewu, ale jeszcze nie zagospodarowanego.” (Na taki finał elekcji parlamentarnej wpłynęła przegrana prawicy w sieci. To ważna lekcja).

Zwróćcie uwagę, że pierwsze ruchy Koalicji Opozycyjnej kierują się żeby odebrać PISowi TVP i Polskie Radio oraz Orlen, który zarządza lokalnymi gazetami. Nie bez powodu jest tam taki nacisk na opanowanie źródeł PROPAGANDY i przejęcie ich żeby uprawiać swoją PROPAGANDĘ.

Opozycja chce przejąć media publiczne. Jaki ma plan na to?

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zwolnienia-tvp-polskie-radio-koniec-rada-mediow-narodowych

Jak opozycja może przejąć TVP? Profesor wskazuje kruczek prawny

Jak zlikwidować TVP? To będzie trudna operacja

WOLNE MEDIA TO PODSTAWA DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ. PARTIE I RUCHY SPOŁECZNE DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ POWINNY SIĘ SKUPIĆ NA KWESTIACH ZJEDNOCZENIOWYCH TO RAZ, ALE DWA – ZADBAĆ O PORZĄDNE ŹRÓDŁO WOLNEGO NIEZALEŻNEGO PRZEKAZU MEDIALNEGO – TAK JAK TO KIEDYŚ ZROBIŁ PIS USTANAWIAJĄC SWOJE PORTALE INTERNETOWE I SWOJE TELEWIZJE ORAZ SWOJĄ PRASĘ. TAK JAK PRÓBUJE TO ROBIĆ KONFEDERACJA I RUCH NARODOWY.

1. Kontrowersje – Matka Kurka: Piotr Wielgucki – Nie ośmieszajcie się, oddajcie władzę!

https://www.youtube.com/watch?v=WJqABj5fG5c

2. Gadowski tv: Wracajmy do siebie

https://www.youtube.com/watch?v=nFIQLQxEnd0

3. wR24: Piotr Szlachtowicz – PiS zapłacił niską cenę za swoje zbrodnie! Kto winny porażki Konfederacji? Agenda 2030 nadchodzi!

https://banbye.com/watch/v_8aJVzQfJgOGN

Podziel się!