1. S&F: J. Bartosiak analizuje matrycę przyszłości. (cz.1); 2. wR24: S. Pitoń – Kryzys w Konfederacji. Wykluczani ludzie Brauna i on sam; 3. Andromeda: Dyskusja propagandysty Sołowjowa z amerykańskim popularyzatorem teorii spiskowych, Alexem Jonesem

Kryzys w Konfederacji. Wykluczani ludzie Brauna i sam lider Korony.

„98% ludzi którzy idą do polityki idzie tam nie po to żeby robić dobrze dla społeczeństwa, Polski i Polaków tylko po to żeby robić własny interes. Nawet jeśli jest to tylko 60% to tak jest” – mówi Sebastian Pitoń i ma RACJĘ!!!  (Cytuję tutaj z pamięci więc nie dosłownie ale sens jest idealnie taki – materiał nr 2)

Tylko Demokracja Bezpośrednia może przerwać ten kołowrót – nie KONFEDERACJA!

wPolityce: Postulaty Kukiza wpisane do programu PiS!

Oczywiście grubo okrojone. No i zobaczymy jak będzie z ich realizacją. Czy tak jak z sędziami pokoju do tej pory? Na sędziów pokoju 8 lat było PISowi za mało!

Tylko Demokracja Bezpośrednia może przerwać ten kołowrót, ale KONFEDERACJA może obalić Układ Okrągłego Stołu i doprowadzić do ponownych Wyborów Parlamentarnych w roku 2024. To, że obóz DB nie potrafił się zjednoczyć jest jedynym powodem dla którego pozostało nam głosować na Konfederację. Może to jest i jakaś bardziej naturalna droga – tylko czy mamy do stracenia jeszcze wiele czasu? Moim zdaniem ani miesiąca, ale najbliższa szansa dla DB to wiosenne wybory do Parlamentu 2024, pod warunkiem że Konfederacja będzie mieć wystarczającą moc żeby rozwalić Układ Okrągłego Stołu w Sejmie.

 

1. S&F: Jacek Bartosiak analizuje matrycę przyszłości. Część 1

https://www.youtube.com/watch?v=R-RJc8AxHT4

2. wR24: S. Pitoń – Kryzys w Konfederacji. Wykluczani ludzie Brauna i sam lider Korony. Czy Bosak i Mentzen dogadali się z PiS?!

https://banbye.com/watch/v_XD5_GiJIw8Fv

3. Andromeda: Dyskusja propagandysty Sołowjowa z amerykańskim popularyzatorem teorii spiskowych, Alexem Jonesem

https://www.youtube.com/watch?v=3HH2LbtAzMk

 

Podziel się!