1. Sasha Latypova: Akcja szczepionek covid była jednym wielkim teatrzykiem globalistycznym i globalnym; 2. Dwie firmy które kontrolują cały „Zachodni” Świat; 3. Puls Medycyny: RPP wydał kolejne decyzje o niezgodnym z wiedzą medyczną stosowaniu wlewów

Akcja szczepionek covid była jednym wielkim teatrzykiem globalnym

Warto zdać sobie sprawę że Vanguard i Blackrock nie rządzą całym światem tylko „Światem Zachodnim”,bo nie rządzą ani Chinami ani Rosją ani Indiami ani krajami Arabskimi. Rządzą tymi którzy im sobą pozwalają rządzić.

Materiał nr 3 – Tzw Rzecznik Praw Pacjenta w Polsce potwierdził po raz kolejny z całą otwartością, że jest Rzecznikiem Big Pharmy, który uznaje za niezgodne za nauką te praktyki lekarskie dotyczące wlewów dożylnych, które w USA są objęte ubezpieczeniem zdrowotnym i dostępne w każdej placówce medycznej leczącej ludzi ubezpieczonych! Po zabronieniu leczenia covid-19 amantadyną jest to kolejny wymierzony własną PISowską ręką strzał PIS i jego urzędników medycznych nie tyle w przedwyborcze kolano co prosto w ten głupi sflaczały i ociemniały PISowski łeb! Spuścili po brzytwie Niedzielskiego i jego rzecznika prasowego i myślą, że wszystkie ich afery związane z Big Pharmą przyschną. Wasze covidowe szaleństwo i tango jakie sobie zafundowaliście z amerykańskimi służbami i Big Pharmą będzie waszym tańcem śmierci.  Materiał numer 1 i 2 dotyczy tej samej sprawy, tej samej zdrady narodu. Komu służycie? Gadacie że Polakom, ale tak naprawdę Blackrock i Vanguard! Jak wam zagrają tak tańczycie, ale to jest już wasz taniec ostatni – Wybory 2023.

1. Sasha Latypova: Akcja szczepionek covid była jednym wielkim teatrzykiem globalistycznym i globalnym

2. Dwie firmy które kontrolują cały „Zachodni” Świat

3. Puls Medycyny: RPP wydał kolejne decyzje o niezgodnym z wiedzą medyczną stosowaniu wlewów

 

https://pulsmedycyny.pl/rpp-wydal-kolejne-decyzje-o-niezgodnym-z-wiedza-medyczna-stosowaniu-wlewow-witaminowych-1192597

Podziel się!