1. Władzę oddaj Narodowi! Antypartia zmieni polską rzeczywistość – wywiad z przew. M. Ciesielczykiem; 2. WM / NCzas: Czarnek i Niedzielski stworzyli listę zaszczepionych; 3. Andromeda: Tragiczne historie Rosjan, którzy uwierzyli Putinowi i poszli walczyć na Ukrainę

Władzę Oddaj Narodowi ! Antypartia zmieni polską rzeczywistość

Pan Prezydent III RP ogłosił datę wyborów do Sejmu i Senatu Polski oraz Referendum w sprawie nielegalnych migrantów na 15 października 2023 roku. Zatem drodzy moi pozostało 2 dwa miesiące i jeden tydzień. Mógł ogłosić termin 5 listopada i mielibyśmy jeszcze 3 miesiące czasu, ale widać nie chciał iść na rękę wciąż podzielonej wewnętrznie, zdezorientowanej nieodpowiedzialnymi pomysłami swoich tenorów i skłóconej Demokracji Bezpośredniej oraz Konfederacji, która z demokracją bezpośrednią nie ma nic wspólnego nie mniej jest jedyną siłą Antysystemową – znajdującą się naprawdę poza Układem Okrągłego Stołu jaka jest w Sejmie obecnie i jaka ma wielkie szanse znaleźć się tam znowu z bardzo dobrym wynikiem. Życzę Demokracji Bezpośredniej ostatecznego opamiętania i sukcesu! Konfederacji tylko sukcesu i odporności na korupcję polityczną.

Poniżej przedstawiamy Antypartię, w której programie Demokracja Bezpośrednia jest programowo na najważniejszym miejscu  w przeciwieństwie do Polska Jest Jedna – która demokrację bezpośrednią ukrywa gdzieś – jako „ELEMENTY do wprowadzenia” na 10-tym miejscu programu.

Niedzielski odwołany

1. Władzę Oddaj Narodowi ! Antypartia zmieni polską rzeczywistość – telewizyjny wywiad z jej Przewodniczącym dr. Markiem Ciesielczykiem

https://www.antypartia.org/aktualnosci/wladze-oddaj-narodowi-antypartia-zmieni-polska-rzeczywistosc-telewizyjny-wywiad-z-jej-przewodniczacym-dr-markiem-ciesielczykiem/

lub to samo na Youtube:

https://youtu.be/nGT1FlYpU-o

Program Antypartii: https://www.antypartia.org/program/

2. Wolne Media / NCzas: Czarnek i Niedzielski stworzyli listę zaszczepionych

Ministrowie Adam Niedzielski i Przemysław Czarnek stworzyli listę pracowników naukowych, doktorantów i studentów zaszczepionych i niezaszczepionych na COVID-19 – informuje „Gazeta Wyborcza”. Ciekawe jest to, że sprawą interesują się media, które w czasie pandemii niespecjalnie zwracały uwagę na podobne szokujące działania władzy. Cóż, lepiej późno niż wcale.

„Gazeta Wyborcza” podaje, że minister Przemysław Czarnek miał w czasie pandemii być w posiadaniu listy zaszczepionych pracowników naukowych na uczelniach. Medium dodaje, że nie były to jedynie statystyki, lecz spersonalizowane dane, które udostępnił resort Adama Niedzielskiego.

Sprawą zainteresował się RPO oraz Urząd Ochrony Danych Osobowych. UODO rozpoczyna postępowanie administracyjne ws. przetwarzania danych przez oba ministerstwa.

Rzecznik Praw Obywatelski Marcin Wiącek przyznaje z kolei, że minister edukacji i nauki nie ma ustawowo określonego zadania, w ramach którego można by usprawiedliwić udostępnianie mu danych medycznych pracowników uczelni i studentów.

„Gazeta Wyborcza” pisze, że jest prawdopodobne, iż udostępniając Czarnkowi dane wrażliwe, złamano Konstytucję RP.

Autorstwo: SG
Na podstawie: „Gazeta Wyborcza”
Źródło: NCzas.com

https://wolnemedia.net/czarnek-i-niedzielski-stworzyli-liste-zaszczepionych/

3. Andromeda: Tragiczne historie Rosjan, którzy uwierzyli Putinowi i poszli walczyć na Ukrainie

https://www.youtube.com/watch?v=KnuDNcqGQdM&t=6s

Podziel się!