1. GNN: W.H.O zaleca praktyczną naukę masturbacji już w przedszkolu; 2. Siewcy Prawdy: Chybiony cel? – Jerzy Zięba; 3. K.Wojczal: Cele: Ukraina w NATO, a Rosja trwale osłabiona; 4. Andromeda: Rosyjski ambasador w Polsce żali się rosyjskiej propagandzie na polski rząd i polskie społeczeństwo

Rosyjski ambasador w Polsce żali się rosyjskiej propagandzie na polski rząd i polskie społeczeństwo

Ilustracja dotyczy materiału numer 1, który pokazuje jak wielką krzywdę można wyrządzić dzieciom będąc totalnie zaślepionym skrajnym lewackim programem ideologicznym. W latach 70-80-tych XX wieku był w psychologii taki modny trend wychowawczy, którego wyrazem był podręcznik dla rodziców dr Benjamina Spocka. Zawarte tam zalecenia przerabialiśmy z żoną na własnych dzieciach. Musieliśmy od przedstawianych tam metod bardzo szybko odejść, ponieważ prowadziły one wprost do zerwania więzi między matką i ojcem a dzieckiem. Działo się to na tak wczesnym etapie rozwoju, że musiał powstawać u niemowlaka fatalny wdruk podświadomy powodujący utratę pewności siebie i oparcia w kimkolwiek na świecie. Zlecenie mówiło: „Kiedy niemowlę płacze, gdy powinno spać – zostaw je samemu sobie, niech się wypłacze aż nie zaśnie!” . Moja żona miała nawet zamiar zrobić doktorat na temacie  zaburzeń psychologicznych do jakich to prowadzi w dorosłym życiu i dysfunkcji społecznych jakie tego typu  postępowanie rodziców względem dziecka może spowodować. W jej wypadku nad doktoratem zwyciężyła potrzeba opieki nad dwójką  naszych małych córeczek, ale nasza najbliższa przyjaciółka zrobiła doktorat na temacie wczesnych zaburzeń relacji rodzicielskich wywołujących samobójstwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Była też o krok od profesury na rozwinięciu tej tematyki – habilitację miała gotową, ale nie przystąpiła do obrony. Urodziła synka (w wieku ponad czterdziestu lat)  i poświęciła się całkowicie opiece nad nim i jego dalszemu wychowaniu, jako samotna matka. Dzisiaj jest to czołowy olimpijczyk polski, międzynarodowy medalista  w dziedzinie matematyki i informatyki. Ona jest dla mnie absolutnym wzorem kobiecości walczącej i wolnej – prawdziwą bohaterką współczesności.

To pokazuje że hippiski nie miały nic wspólnego z feminizmem mimo, że były dziewczynami wolnymi, wolnymi ludźmi, wyzwolonymi kobietami bez ograniczeń w żadnej sferze. Mógłbym tu podać wiele więcej przykładów, choćby Kory Jackowskiej, czy Oli Ulatowskiej (Porter) i wiele wiele innych. Feminizm jaki obserwujemy obecnie i różne genderowe pomysły wprowadzane w dzisiejszą praktykę społeczną są całkowitym wypaczeniem tamtych idei, a nie ich kontynuacją.

Z przerażeniem stwierdzam, że ta książka Benjamina Spocka nadal cieszy się pozytywnymi recenzjami w polskich księgarniach i jest gorąco polecana rodzicom, jako NOWOCZESNA WIEDZA OPARTA NA PRAKTYCE – ładna mi nowoczesność sprzed PONAD pół wieku (https://tezeusz.pl/spock-benjamin-dziecko-pielegnacja-opieka-i-wychowanie-spock-benjamin-1124935).

Mniej więcej tym samym jest pomysł masowego nauczania przedszkolaków, że masturbacja jest właściwym mechanizmem zaspokojenia popędu seksualnego. Może to prowadzić do zamknięcia się we własnym świecie fantazji i zaspokajania potrzeb seksualnych bez poszukiwania jakichkolwiek partnerów na zewnątrz. Wszak partnerstwo jest trudne i „raniące”, może mieć skutki uboczne w postaci „niechcianej ciąży”. Czy nie lepiej pozostać w czterech własnych kątach w internecie i pomasturbować się przed ekranem??? Czy to nie jest przypadkiem jeszcze jeden sposób Depopulacyjnej Agendy na wprowadzenie w życie ich planu redukcji Ludzkości do 30% obecnego stanu?!

Psychologia to dziedzina, która może być używana nie tylko dla dobra ludzkości, sprawdza się też doskonale kiedy jest używana przeciw niej – widzieliśmy to w działaniach polityków, rządów i w masowych mediach okresu pandemii. Tak samo język – może służyć porozumiewaniu się lub manipulacji – oszukiwaniu społeczeństw.

1. Głos Niezłomnych Naukowców: W.H.O zaleca praktyczną naukę masturbacji już w przedszkolu. Kiedy te zalecenia zacznie wprowadzać się w Polsce?

„Schools must equip children to have sexual partners”- say the UN and WHO Dodatek o problemach psychicznych młodzieży zminiajacej płeć.
Pełne omówienie stosownych fragmentów dokumentu w linku poniżej

“Children should have sex partners” – The UN agenda to normalize pedophilia (stopworldcontrol.com) https://stopworldcontrol.com/children/?inf_contact_key=10be262350cf5fe087d388efac857c6fd18a532c4142cb79caf2b269de1401fa

„Schools must equip children
to have sexual partners”
– say the UN and WHO

This evidence report reveals how the World Health Organization and United Nations are sexualizing little children in primary education worldwide, for the purpose of normalizing pedophilia. This report consists of nothing but solid evidence, with many official documents, videos, books, archives, etc. All PDF documents may be downloaded from the references section at the end of this report.

„Little children are sexual beings who must have sexual partners and begin with sex as soon as possible. For this reason, kindergartens and elementary schools must teach children to develop lust and sexual desire, learn masturbation, build same-sex relationships, use online pornography, and learn different sexual techniques such as oral sex.”

The above is a paraphrased summary of the official guidelines issued by the World Health Organization and the United Nations to educational authorities worldwide. Meanwhile, judicial organizations are issuing statements that sex between little children and adults should be legalized, while media outlets and political parties are calling for the acceptance of pedophilia as a „normal sexual orientation”.

On page 71, educators are instructed to teach little kids from the age of 5 about kissing, hugging, touching and sexual behaviors.  9-year-old children are to be taught about masturbation, sexual attraction and sexual stimulation.

un document international sexuality guidelines

Dodatek:

Mental Healthcare Burden of Transgender Youth Before and After Gender-Affirming Treatment (substack.com)

https://petermcculloughmd.substack.com/p/mental-healthcare-burden-of-transgender?utm_source=post-email-title&publication_id=1119676&post_id=120116557&isFreemail=true&utm_medium=email

2. Siewcy prawdy: Chybiony cel? – Jerzy Zięba

https://rumble.com/v2n20p0-chybiony-cel-jerzy-ziba.html

3. K.Wojczal: Cele: Ukraina w NATO, a Rosja trwale osłabiona

https://www.youtube.com/watch?v=raDtN3B8VNk

4. Andromeda: Rosyjski ambasador w Polsce żali się rosyjskiej propagandzie na polski rząd i polskie społeczeństwo

https://www.youtube.com/watch?v=G0bXtDo-rhk

Podziel się!