1. ITV W rzeczy samej: Szokujące ustalenia Europosłów, lekarzy i prawników! Konferencja w Strasburgu; 2. Globalista (Oskar Bednarski): Polska ma wielkie zasoby metali ziem rzadkich; 3. Andromeda: Rosyjski deputowany, gen. Gurulow, nawołuje do wprowadzenia stalinizmu w Rosji; 4. B24.info / wR24: „To nie nasza wojna!” Antywojenny międzynarodowy protest na Trójstyku + Tysiące ludzi przeszły przez Warszawę w antywojennym marszu!

SZOKUJĄCE USTALENIA EUROPOSŁÓW, LEKARZY I PRAWNIKÓW! Konferencja w Strasburgu

Prezydent Rosji Władimir Putin na pamiątkach w Moskwie, Moskwa, listopad 2017 roku (do tematu nr 3 i 4  także to: Trzy rosyjskie okręty wojenne „widma” na Bałtyku. Zaraz potem – wybuchają gazociągi Nord Stream

Nagła śmierć mistrzyni olimpijskiej. Tori Bowie miała zaledwie 32 lata

To do materiału nr 1.

 

1. ITV W rzeczy samej: SZOKUJĄCE USTALENIA EUROPOSŁÓW, LEKARZY I PRAWNIKÓW! Konferencja w Strasburgu 19-04-2023

Dnia 19 kwietnia br., niecałe 10 dni temu, odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja na temat tzw. traktatu pandemicznego Światowej Organizacji Zdrowia. Została ona zorganizowana przez europejskich posłów Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO i którzy przedstawili ich własną zawodową ocenę sytuacji sanitarnej z ostatnich trzech lat na poziomie światowym, jak i obecne tendencje rozwojowe zarządzania epidemiami.
Nie ukrywają oni swojego niepokoju. Przypominając klimat polityczny roku powołania do życia WHO (1948) pragną, aby poszanowanie praw człowieka i zapobieganie ludobójstwu nadal wytyczały drogę europejskiej demokracji i ludzkiemu dobrobytowi.
Obawy te rosną wobec docierających informacji o aktualnie toczących się negocjacjach dotyczących przyszłej zmiany statusu WHO w stosunku do krajów członkowskich i wobec braku zaangażowania mediów głównego nurtu w informowanie społeczeństwa na ten temat. Mecenas Kruse nawiązuje także do sytuacji w szwajcarskim parlamencie, gdzie tamtejszym posłom nie udało się otrzymać odpowiedzi na postawione na ten temat pytania.

2. Globalista (Oskar Bednarski): Polska ma WIELKIE ZASOBY METALI ZIEM RZADKICH

https://www.youtube.com/watch?v=rq0nxMyrlH8

3. Andromeda: Rosyjski deputowany, gen. Gurulow, na łamach propagandy nawołuje do wprowadzenia stalinizmu w Rosji

https://www.youtube.com/watch?v=WKm4vpLfITA&t=295s

4. B24.info: „To nie nasza wojna!” Międzynarodowy protest antywojenny na Trójstyku + Tysiące ludzi przeszły przez Warszawę w antywojennym marszu!

„To nie nasza wojna!” Międzynarodowy protest antywojenny na Trójstyku

https://www.facebook.com/B24.info/videos/245820214603392

(pon. 1.05) na Trójstyku w Porajowie rozpoczęła się dwudniowa, antywojenna demonstracja międzynarodowa, wspierana przez Bractwo Kamrackie.
Protest reklamowany był hasłami „To nie nasza wojna!” i „Razem dla pokoju!”. Jak zapowiadali jego organizatorzy brać w nim udział mieli Polacy, Niemcy, Czesi, Słowacy i Austriacy.
Według ustaleń Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich zgromadzenie to jest zorganizowane i wspierane medialnie przez rosyjskie służby specjalne, w tym FSB i białoruskie KGB. – Na miejscu mają pojawić się polscy komuniści popierający reżim putinowski oraz prorosyjscy faszyści z „Kamractwa”. – przestrzegali przed protestem w swoim komunikacie działacze OMZKiR.
Wydarzenie, z uwagi na swój międzynarodowy charakter, jest zabezpieczane przez służby mundurowe z trzech państw – polską, niemiecką i czeską policję.
wR24: Tysiące ludzi przeszły przez Warszawę w antywojennym marszu!

https://banbye.com/watch/v_030rY3Z6AEah

Podziel się!