1. James Corbett – Co to jest cyfrowa waluta CBDC i dlaczego musimy się jej sprzeciwić (lektor); 2. Siewcy Prawdy: J. Zięba – Trzeba ciągle tłumaczyć; 3. Jagiellonia: W. Iszczuk – Patruszew zdradził plany kremlowskiej kliki – marzą o podboju całej Europy; 4. Zamach w Petersburgu (na Wladlena Tatarskiego / Maksyma Fomina) – O co chodzi?

Patruszew zdradził plany kremlowskiej kliki – marzą o podboju całej Europy

„USA dominuje w Europie, ignorując fakt, że wiodącą rolę na kontynencie historycznie przypisywano Rosji. W XIX wieku – Imperium Rosyjskiemu, w XX wieku – Związkowi Radzieckiemu. Tak będzie i w XXI wieku” – Patruszew zdradził intencje kremlowskiej kliki.

Co do tematu nr 1 – Ja tam uważam że nie zatrzymamy cyfryzacji pieniądza, a jedyną troską naszą powinna być absolutna kontrola nad sprawującymi władzę – czyli DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA – która nie pozwoli im na manipulacje i stosowanie cyfrowego pieniądza jako systemu punktowego w chińskim stylu. O tejże Demokracji Bezpośredniej na której przedstawicieli (Wolnościowców, Kukiza i jego ludzi oraz Ruch Wolnych Ludzi) p0winniśmy głosować w wyborach do Sejmu w jesieni 2023 tłucze w materiale nr 2 do znudzenia już Jerzy Zięba – ale to bardzo ważne, więc publikujemy.

Tak – Demokracja Bezpośrednia = Wolna Polska! Dokładnie. DB-WP!!! WP-DB!!!

Wolna Polska będzie DeBest razem z Międzymorzem w Europie i na Świecie! Zobaczycie!

Kremlowskim mrzonkom faszystowsko-wiekomocarstwowym (raszystowskim) poświęcamy materiały nr 3 i 4, przy czym ten ostatni składa się z całej gamy opinii na temat wewnętrznych rosyjskich rozgrywek o schedę po praktycznie już nieżywym Putinie.

1. James Corbett – Co to jest cyfrowa waluta CBDC i dlaczego musimy się jej sprzeciwić (lektor)

https://www.bitchute.com/video/aCKinGjidT8H/

2. Siewcy Prawdy: J. Zięba – Trzeba ciągle tłumaczyć

https://rumble.com/v2fzrpi-trzeba-cigle-tumaczy-jerzy-ziba.html

3. Jagiellonia: W. Iszczuk – Patruszew zdradził plany kremlowskiej kliki – marzą o podboju całej Europy

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaj Patruszew, główny jastrząb i ideolog wojny Rosji przeciwko cywilizacji zachodniej w wywiadzie udzielonym „Rosyjskiej Gazecie” ujawnił plany Kremla, które przez dziesięciolecia były objęte tajemnicą. W trakcie rozmowy z dziennikarzem fanatyk z obłędem w oczach, dosłownie szaleje z nienawiści wobec wolnego świata i otwarcie przyznaje, że kremlowski reżim chce zniszczyć jedność euroatlantycką i wypchnąć USA z Europy, aby przejąć kontrolę nad całym Starym Kontynentem.

Lider rosyjskiej „partii wojny” szczerze przyznaje, że w jego chorej wyobraźni Rosja panowała w Europie przez ponad 200 lat. W maniakalnych fantazjach starego szaleńca Europa musi i w przyszłości być częścią rosyjskiej strefy wpływów.

Cytat dosłowny: „USA dominuje w Europie, ignorując fakt, że wiodącą rolę na kontynencie historycznie przypisywano Rosji. W XIX wieku – Imperium Rosyjskiemu, w XX wieku – Związkowi Radzieckiemu. Tak będzie i w XXI wieku” – zdradził intencje kremlowskiej kliki.

Kreml wściekle nienawidzi Ameryki, która po II wojnie światowej nie pozwoliła stalinowcom podbić całej Europy, stała się lokomotywą NATO i nadal jest gwarantem wolności i suwerenności narodów europejskich. Zaraz po II wojnie światowej Kreml opracowywał plan zajęcia całej Europy. Stalinowcy mieli nadzieję, że wkrótce będą mogli obmyć buty w wodach Atlantyku. Lecz NATO na czele z USA nie pozwoliły Moskwie opanować bezbronnej powojennej Europy.

To wciąż budzi bezsilny gniew zbrodniarza wojennego Nikołaja Patruszewa.

„Od co najmniej 1945 r. źródłem wszelkiej eskalacji napięć w skali globalnej jest nieokiełznane pragnienie władz USA do utrzymania wiodącej roli w świecie” – wrzasnął histerycznie lider rosyjskiej „partii wojny”.

W drugiej połowie XX wieku Rosja dążyła do przejęcia kontroli nad całym kontynentem eurazjatyckim. Innymi słowy parła ku światowej dominacji. Konflikty na peryferiach Eurazji (Wietnam, Korea, Afganistan) świadczą o tym, że gdyby nie starania Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników w rejonach Oceanu Atlantyckiego i Spokojnego, Moskwa mogłaby ten cel osiągnąć. Jeśliby udało jej się ten ponury scenariusz zrealizować, świat byłby zupełnie inny.

O takim ponurym świecie wciąż marzy psychopatyczny starzec – zgrzybiały generał KGB Nikołaj Patruszew.

Klęska w zimnej wojnie zahamowała rosyjską ekspansję na Zachód. Właśnie dlatego pułkownik KGB Władimir Putin uważa rozpad Związku Sowieckiego za „największą katastrofę geopolityczną XX wieku”. Przez 25 lat od upadku komunistycznego imperium spadkobiercy KGB w Rosji przygotowywali się do zemsty na znienawidzonych Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego Rosja nienawidzi Polski?
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE NASZ FILM: „ANTYPOLONIZM. ZWYCZAJNY ROSYJSKI FASZYZM”

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Nikołaj Patruszew, który ma niezaprzeczalny autorytet wśród wszystkich rosyjskich służb specjalnych, marzy o o rozpadzie UE i USA oraz upadku całej cywilizacji euroatlantyckiej.

Oszalały z nienawiści starzec ujawnił rosyjską strategię, którą Kreml ukrywał od dziesięcioleci. Teraz stało się jasne, że Rosja chce wciągnąć Chiny w niezwykle destrukcyjną globalną konfrontację z kolektywnym Zachodem i krajami G7. Moskwa marzy o stworzeniu globalnej antyzachodniej osi zła, obejmującej Rosję, Chiny, Iran, Koreę Północną, Białoruś i część Syrii, która jest pod kontrolą krwawego dyktatora Baszara al-Asada. Właśnie dlatego Rosjanie tak namiętnie wspierają nastroje antyamerykańskie na całej kuli ziemskiej.

Szalony maniak Patruszew opowiedział o kremlowskich nadziejach na upadek Europy, która według kremlowsko-łubiańskich strategów rozpadnie się w wyniku wywrotowych działań rosyjskich służb specjalnych i ich agentury na Zachodzie.

„Upadek Unii Europejskiej nie jest odległy. Oczywiście Europejczycy nie będą tolerować tej ponadnarodowej nadbudowy, która nie znajduje racji bytu, ale też popycha Stary Świat w otwarty konflikt z naszym krajem” – zdradził tajemne plany Kremla Nikołaj Patruszew.

Agresja wobec Ukrainy to przede wszystkim wojna barbarzyńskiego, eurazjatyckiego despotyzmu przeciwko całej cywilizacji europejskiej. Putin walczy nie przeciwko Ukrainie, lecz przeciwko całej Europie. To wojna cywilizacyjna. Wojna egzystencjalna. Wojna z europejskimi, w tym również polskimi wartościami. Wojna przeciwko godności i wolności. Jeśli światowa społeczność nie potrafi powstrzymać Putina na Ukrainie, to w perspektywie krótkoterminowej wojna hybrydowa zapuka do drzwi wszystkich Europejczyków. W pierwszej kolejności dotyczy to Polaków i narodów bałtyckich. Dziś jest to oczywiste, jak nigdy dotąd.

W rozmowie z „Rossijską Gazietą” Patruszew mówił też o urojonych marzeniach psychopatycznej kliki kremlowskiej, która absolutnie poważnie omawia scenariusze upadku Stanów Zjednoczonych.

„Stany Zjednoczone uzyskały status wielkiego mocarstwa dzięki osiągnięciom gospodarczym opartym na cynicznych działaniach w celu przejmowania terytoriów, zasobów, eksploatacji ludów i czerpania korzyści z militarnych nieszczęść innych państw. Jednocześnie pozostały patchworkową kołdrą, która łatwo rozchodzi się w szwach. Powiedzmy, że tak jak było pierwotnie, zostaną podzielone na Północ i Południe. Co więcej, nikt nie może wykluczyć, że Południe przesunie się w stronę Meksyku, którego ziemie zagarnęli Amerykanie w 1848 roku. […] Nie ma wątpliwości, że prędzej czy później południowi sąsiedzi Stanów Zjednoczonych odzyskają skradzione im terytoria” – powiedział stary czekistowski maniak w wywiadzie udzielonym „Rosyjskiej Gazecie”.

Co więcej, na tle druzgocących klęsk armii rosyjskiej na Ukrainie i mrożącego krew w żyłach strachu przed zbliżającą się kontrofensywą Sił Zbrojnych Ukrainy, Patruszew odważył się zagrozić Stanom Zjednoczonym w nadziei, że Waszyngton przestraszy się i zacznie wywierać presję na Kijów, aby Zełenski zgodził się na negocjacje z reżimem kremlowskich zbrodniarzy wojennych.

„Rosja jest cierpliwa i nikogo nie straszy swoją przewagą militarną. Ale ma nowoczesną, unikalną broń zdolną zniszczyć każdego wroga, w tym Stany Zjednoczone, w przypadku, gdyby zagrożone było jej istnienie” – próbował blefować Patruszew.

Wszystko to dowodzi, że zdrowy rozsądek stracił nie tylko Putin, ale i reszta zaślepionych nienawiścią przedstawicieli kremlowskiej elity. Nawet w obliczu nieuchronnej klęski na polu walki ludzie ci nie potrafią pogodzić się z rzeczywistością, co stawia pod znakiem zapytania ich sprawność umysłową. Dalsze istnienie reżimu kremlowskiego jest poważnym zagrożeniem dla globalnego bezpieczeństwa ludzkości.

Włodzimierz Iszczuk
Source: https://jagiellonia.org/patruszew-zdradzil-plany-kremlowskiej-kliki-marza-o-podboju-calej-europy

4. Zamach w Petersburgu (na Wladlena Tatarskiego / Maksyma Fomina) – O co chodzi?

M. Strzyżewski: Kto chciał się pozbyć Wladlena Tatarskiego (Maksyma Fomina)?

https://www.youtube.com/watch?v=eNKn-O22BQU

https://www.youtube.com/watch?v=NA1oIf7uBFg

 

Rzeczpospolita: Rosja oskarża ukraińskie służby i organizację Nawalnego o zamach w Petersburgu

Rosyjski Narodowy Komitet Antyterrorystyczny oskarżył służby specjalne Ukrainy i członków Fundacji Walki z Korupcją stworzonej przez Aleksieja Nawalnego, o zaplanowanie zamachu bombowego, do którego doszło w kawiarni w Petersburgu.

więcej u źródła: https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art38264241-rosja-oskarza-ukrainskie-sluzby-i-organizacje-nawalnego-o-zamach-w-petersburgu

czytaj też:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-04-03/rosja-zabojstwo-wladlena-tatarskiego-kim-jest-daria-trepowa/

Podziel się!