1. Jerzy Zięba: Nadchodzi Tsunami!; 2. Gadowski tv: Prawdziwy poseł forsie się nie oprze; 3. Wolne Media: BBC zignorowała wielki protest poszkodowanych przez preparaty; 4. Dr Morse o wielkim układzie limfatycznym (napisy PL)

Prawdziwy poseł forsie się nie oprze

1. Jerzy Zięba: Nadchodzi Tsunami!

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/4z6DOjkp73/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

2. Gadowski tv: Prawdziwy poseł forsie się nie oprze

https://www.youtube.com/watch?v=d0aoS-gHB_M

3. Wolne Media: BBC zignorowała wielki protest poszkodowanych przez preparaty

W Wielkiej Brytanii odbył się 21 stycznia Truth Be Told — wielki protest osób poszkodowanych przez eksperymentalne preparaty terapii genowej nazywane „szczepionkami COVID-19”. Państwowa telewizja BBC zignorowała go, chociaż odbył się przed jej siedzibą!

Andrew Bridgen, niezależny poseł North West Leicestershire, powiedział na wiecu dotyczącym szkodliwości „szczepionek COVID-19”, że „prawda zwycięży”. Wygłosił przemówienie, ponieważ wciąż uważa, że opinia publiczna była i jest okłamana na temat bezpieczeństwa tych preparatów, a ostrzeżenia przed nimi były rutynowo potępiane i wyciszane. Dodał, że ma „dość kłamstw” i będzie kontynuował walkę o prawdę. Bridgen był jednym z głównych mówców wydarzenia, a jego przemówienie było jego pierwszym publicznym wystąpieniem od czasu powrotu do Parlamentu po zawieszeniu za naruszenia zasad lobbingowych.

Pan Bridgen stracił stanowisko bata torysów z powodu wcześniejszych opinii, w których porównał wprowadzenie szczepionek do Holokaustu, oraz odmówił wycofania się ze swoich komentarzy na temat szkód wyrządzonych przez szczepionki. „Jako młody człowiek studiowałem naukę, a w nauce uczy się nas jednej rzeczy ponad wszystko — dążyć do prawdy, dokądkolwiek ona prowadzi. Muszę zadawać pytania, na które nikt u władzy lub na wysokich stanowiskach nie chce odpowiedzieć. Powiedziano nam, że są skuteczne w 100 procentach. To było kłamstwo. Powiedziano nam, że nie ma dalszej transmisji. To było kłamstwo. Powiedziano nam »bezpieczne«. To było kłamstwo” — dodał polityk.

Weryfikatorzy faktów z organizacji „Charity Full Fact”, wspieranej przez NHS (brytyjską służbę zdrowia) i rząd, oczywiście rutynowo zaprzeczyli argumentacjom Andrewa Bridgena na temat bezpieczeństwa szczepionek. Napisali, że nigdy nie twierdzono, że preparaty są skuteczne w 100% (mówiono o 97-99% – niewielka różnica i doskonały pretekst, by ometkować poglądy Bridgena napisem „fake news”), ale „spełniały wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności” oraz wciąż „zapewniają ochronę przed hospitalizacją i śmiercią z powodu COVID-19”.

Wiec Truth Be Told przyciągnął setki protestujących, a na scenie do Bridgena dołączył były napastnik Southampton i ekspert telewizyjny Matt Le Tissier. Pomimo powszechnego potępienia opinii posła, spotkał się z wielkim poparciem w Internecie. Powstała petycja o nazwie „Justice for Andrew Bridgen” („Sprawiedliwość dla Andrew Bridgena”), której celem jest przywrócenie mu stanowiska bata torysów. Do dziś zebrano już 33 398 podpisów z 35 000 zbieranych.

Polityk, który sam jest podwójnie zaszczepiony, obiecał nadal kwestionować skuteczność szczepionek. „Musimy odważnie zadawać te pytania i zadawać je ludziom, którzy uważają się za waszych reprezentantów. Mam dość gróźb, mam dość oszczerstw, mam dość kłamstw. Prawda zwycięży” – powiedział.

Tłumaczenie i uzupełnienia: Maurycy Hawranek
Źródło zagraniczne: LeicesterMercury.co.uk
Źródło polskie: WolneMedia.net

4. Dr Morse o wielkim układzie limfatycznym (napisy PL)

https://www.youtube.com/watch?v=oOsTJJSaArY

Podziel się!