Prometej Wyzwolony (Bartłomiej Góralski): Lęki charakterystyczne dla znaków Zodiaku – Znaczenie Słów „ZODIAK” i „HOROSKOP” + MAGIA NASZYCH SŁÓW

Lęki charakterystyczne dla znaków Zodiaku – Znaczenie Słów „ZODIAK” i „HOROSKOP”

Lęki charakterystyczne dla znaków Zodiaku – Znaczenie Słów „ZODIAK” i „HOROSKOP”

https://www.youtube.com/watch?v=JLjTS2b640A

 

MAGIA NASZYCH SŁÓW

W ciągu trzech ostatnich lat nagrałem ponad 260 filmów, napisałem kilkaset tekstów, rozebrałem i przeanalizowałem ogromną ilość słów, wykazałem powtarzalność odkrytych przeze mnie praw wykluczoną przez rachunek prawdopodobieństwa jako „przypadkową”. Jednak póki co, sprawy dziejące się „na zewnątrz” skutecznie odciągają Polaków od tego, co mogłoby być niezwykle użyteczne w procesie kolektywnego przebudzenia i dalszej Drogi naszego Narodu. Wierzę jednak, że wszystko dzieje się we właściwym czasie. Skoro właśnie teraz czytasz te słowa – „Przebudzenie po Polsku” czas zacząć !

Bo „Przebudzenia” na świecie jest dziś pełno, aż strach otworzyć lodówkę – ale w zalewie informacji trudno odsiać zdrowe ziarna od ton plew. Z naszym językiem jest inaczej – tu wszystko jest weryfikowalne dla każdego – nie trzeba żadnych specjalistycznych urządzeń czy znawców „Bóg wie czego”. Potrzeba jedynie podstawowej umiejętności kojarzenia, umiejętności koncentracji i utrzymania Obecności oraz znajomości Języka Polskiego. To wystarczy !

Dzisiaj mam dla Was kilka kolejnych, niezwykle ciekawych słów. Jedynie w naszym języku, kryją one takie treści – co według mnie jednoznacznie wskazuje na to, że Źródłem tych słów jak i opisywanych przez nie zjawisk ( jak np. piramida czy poniższe – zodiak i horoskop a także niezliczona ilość innych słów i nazw ) jest ta sama nacja.

Choć po wojnie utraciliśmy „śpiewność” i melodyjność naszego języka ( którą „przechowały” inne języki z naszej „rodziny” np. rosyjski ) – to właśnie u nas, w Sercu Świata, został prawidłowy zapis. U nas, znajdujących się pomiędzy wschodem a zachodem, na styku potężnych „tektonicznych płyt”, które gdy ścierały się – na naszej ziemi iskrzyło. Trudne dzieje naszego Narodu ze wspaniałych genów „wyciągają” dziś niesamowity potencjał. Diamenty powstają na skutek działania ciśnienia i wysokiej temperatury. Diamenty powstają pod presją ! I faktycznie – DZIEJE SIĘ !

Za chwilę przyjrzymy się kilku kolejnym, arcyciekawym słowom, których głębokie zrozumienie prowadzi do nadzwyczajnych wniosków. Kim jesteśmy ? Skąd pochodzimy ? Skąd te „białe plamy” na kartach historii ?

Dlaczego – poza położeniem geopolitycznym – wszyscy chcą trzymać łapę na tych Ziemiach i żyjących tu ludziach ? Dlaczego o kawałek tego tortu wciąż walczą Chiny, Stany, Rosja, Niemcy i inne nieformalne ponadpaństwowe grupy i korpotwory ? Dlaczego, dlaczego, dlaczego ?

Proszę popatrzeć na nasze słowa i wyciągnąć samodzielne wnioski.

Jak to możliwe, że nasz Język powstał razem z pismem ?

Dlaczego w szkołach uczy się nas o ubogim „afabecie łacińskim” podczas gdy istnieje tak bogate, składające się z setek rozmaitych cząstek Abecadło. One łączą się w dziesiątki, setki tysięcy kombinacji. W naszym języku zapisana jest wiedza o świecie i o naturze otaczającej nas energii. Chiński ? To już inna liga.

Nasz język w ekstraklasie gra sam. O czym to świadczy ? Kto go stworzył ?

Oficjalnie na Ziemi nie było cywilizacji, która stała by na takim poziomie rozwoju.

Obecna historia ludzkości chyba powinna już stać się… historią.

Poniżej znajdziecie parę słów, które tak jak piramidy kojarzone są z Egiptem.

Już zaraz stanie się jasne, że podobnie jak wspomniane piramidy – pomniki przeszłości – „egipcjanie” i inne nacje dostali je „w spadku po Dziadku”.

A kim był ten „Dziadek” ? Jedno jest pewne, gdyby dziś stanął przed Tobą i przemówił – to właśnie Ty rozumiał byś go doskonale.

Nasz Język, dziedziczący w prostej linii po Języku Źródłowym – to najwspanialszy pomnik, który kryje w sobie ogrom Wiedzy. Przetrwał w prawie nienaruszonej formie, choć chwiał się i trzeszczał, mocno„seplenił” w czasach starosłowiańskiego i staropolskiego Jak to możliwe, że wrócił do ostrości i nieomalże „laserowej” precyzji ?

Jak to wszystko co z nim związane jest możliwe ? Przyszło nam żyć w ciekawych czasach, które – w co wierzę, przyniosą nam odpowiedzi.

Nasz język – fundament a zarazem pomost między teraźniejszością a skrytą w mrokach przeszłością.

więcej znajdziesz u źródła: https://prometej-wyzwolony.blogspot.com/2022/12/magia-naszych-sow.html?m=1

 

Podziel się!