1. G. Płaczek: Konferencja w Parlamencie Europejskim nie pozostawia suchej nitki na rządzących!; 2. Jerzy Zięba: Zdamy egzamin czy nie? + Egzamin z Konfederacji; 3. wR24: Kto stanie się liderem prawicy? DEBATA 1na1 – Grzegorz Braun vs. Rafał Piech; 4. Rafał Ziemkiewicz – Czas Wielkiej Polski

Konferencja w Parlamencie Europejskim nie pozostawia suchej nitki na rządzących!

Przepraszam co wrażliwszych za ten dosadny mem, ale oddaje on po prostu PRAWDĘ w sposób w 100% celny. 

Relacja przedstawiona przez Grzegorza Płaczka pokazuje potężny problem kłamstwa naukowego, które wykorzystują rządy państw tzw demokracji parlamentarnej do obchodzenia prawa i  odchodzenia od zasad demokracji oraz do ograniczania lub wręcz odbierania społeczeństwom wolności obywatelskich, w tym wolności informacji i komunikacji społecznej, co zmierza do systemu brutalnej dyktatury pseudonaukowej. Zamordyzm / faszyzm/ nazizm oparty był w przeszłości i jest oparty obecnie  na kłamstwie naukowym oraz na propagandzie a nie na prawdziwych podstawach naukowych. Ten problem grup manipulujących prawdą naukową w środowiskach naukowych rozciąga się na wiele dyscyplin nauki – o czym tutaj wspomniano – ale w związku z tzw pandemią koronawirusa obnażył nazistowskie / faszystowskie postawy tzw Banksterki Światowej (Właścicieli Większości Majątku Światowego) i Koncernów Big Pharmy oraz Sektora Cyfrowo-Informatycznego w ścisłym porozumieniu z rządami i politykami parlamentów ponad 200 państw świata, uważanych za demokratyczne. Wszystkie te państwa jak w przeszłości hitlerowskie Niemcy wprowadziły decyzjami politycznymi w życie faszystowskie bezprawie, w wielu wypadkach nadal kontynuują te bezprawne pseudo-normy pozakonstytucyjne w celu medialnego udowodnienia istnienia pandemii, która od samego początku jest farsą i plandemią korupcji a zastosowane przez nich metody obciążają ich winą za kryzys prawa, kryzys ekonomiczny i kryzys zaufania do nauki oraz do państwa i jego instytucji. Teraz  muszą za to odpowiedzieć przez sądem.

Jeśli to się nie stanie – jeśli POLITYCY i BANKSTERZY-OSZUŚCI nie odpowiedzą – świat stoczy się NIEUCHRONNIE w przepaść jawnego niewolnictwa, w CAŁKOWITĄ CIEMNOŚĆ, w obszar  jawnego braku kontroli nad politykami i ich decyzjami, w stronę nieuchronnego sformalizowanego faszyzmu i nazizmu identycznego z tym który obserwujemy w Rosji czy Chinach, a wcześniej obserwowaliśmy w Niemczech czy Kambodży! Australia, czy Nowa Zelandia z ich obozami koncentracyjnymi dla „niezaszczepionych” i „chorych” oraz zamykaniem ludzi (całych społeczeństw – jak obecnie w Chinach)  w areszcie domowym na długie tygodnie z powodu wyimaginowanych kilku przypadków chorobowych w całym kraju były już bliskie tego!    

1. G. Płaczek: Konferencja w Parlamencie Europejskim nie pozostawia suchej nitki na rządzących!

https://www.youtube.com/watch?v=x207rbZxF98

2. Jerzy Zięba: Zdamy egzamin czy nie? + Egzamin z Konfederacji

Zdamy egzamin czy nie?

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/nRXpWwGpQ0/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

Egzamin z Konfederacji

https://tv.jerzyzieba.com/filmy/8KyreEjr0l/ZWmnwxeq30k5l8gj1DrJNMgaPoB2vK

3. wR24: Kto stanie się liderem prawicy? DEBATA 1na1 – Grzegorz Braun vs. Rafał Piech

https://banbye.com/watch/v_3jSxNvcIiixq

4. Rafał Ziemkiewicz – Czas Wielkiej Polski

https://www.youtube.com/watch?v=YcKFKD8iZvM

Podziel się!