Księga Tanów – PRZEDSPRZEDAŻ – Kiedy dostaniemy ją do ręki?

Księga Tanów – PRZEDSPRZEDAŻ – Kiedy dostaniemy ją do ręki?

Jerzy Przybył – Leśne Sacrum – Borowiłowie

 

 

Szanowni Czytelnicy,

Najnowsze i zarazem ostateczne wiadomości na temat terminu dostarczenia do Waszych rąk „Księgi Tanów – Wiosna-Lato” są następujące:

 

Jerzy Przybył Topienie Marzanny

 

Po wszystkich zawirowaniach w kwestii papieru oraz płótna i kartonu na okładki, uzgodnieniach nowych cen w związku z kryzysem dostaw materiałów drukarskich z Ukrainy i Rosji, jak też po rozmowach w sprawie uzgodnienia cen i ostatecznego terminu ukończenia druku i oprawy w drukarni, mam przyjemność zawiadomić WAS, że
„Księga Tanów – Wiosna-Lato” znajdzie się w Wydawnictwie Slovianskie Slovo w OSTATECZNYM NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE – 24-29 października, czyli w ostatnim tygodniu tego miesiąca.

W związku z tym, że muszę w Przybyłówce w Soli pod Żywcem popisać Dedykacje Numerowane dla wszystkich, którzy wpłacili przedpłatę – co uczynię z olbrzymią przyjemnością między 29 października a 1 listopada – SUKCESYWNA WYSYŁKA książek rozpocznie się zaraz po 1 listopada i wszyscy Czytelnicy powinni otrzymać książki do rąk własnych najpóźniej do 15-20 listopada.

Niezmiernie mi przykro z powodu tego opóźnienia, ale po wszystkich ludzkich przypadkach i niespodziewanych zawirowaniach wojenno-ekonomicznych, jakie zdarzyły się po drodze, jesteśmy szczęśliwi, że udało się uniknąć większego poślizgu.

Dziękuję Wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość w imieniu własnym i Wydawcy. Przepraszamy też zaniepokojonych losami publikacji, że nie dawaliśmy wcześniej komunikatów na ten temat, ale zależało nam, aby podać ostateczny, niepodważalny termin dostarczenia książki do Waszych rąk.

Jednocześnie chcemy zawiadomić pozostałych Czytelników, że od 1 listopada książka będzie dostępna w ciągłej sprzedaży internetowej w Księgarni Slovianskie Slovo. Niestety już po cenie bez rabatu promocyjnego.

 

Podziel się!