1. PL1tv: Ujawnienie przez USA rosyjskich agentów w Polsce wywoła polityczne tsunami; 2. Interia: Joe Biden – Nadal mamy problemy, ale pandemia się skończyła! ; 3. Głos Niezłomnych Naukowców: Dlaczego Lekarze nie stają w Twojej obronie – a czy Ty bronisz niezależnych lekarzy?; 4. Grzegorz Płaczek: Cenzura prewencyjna? Policja wchodzi do patriotycznego wydawnictwa i rekwiruje sprzęt.

Ujawnienie przez USA rosyjskich agentów w Polsce wywoła polityczne tsunami

 

Wiwat! Wiwat! – Cieszmy się! O Radość O wesoło!  Murzynek Bambo jest wdzięczny Joe Bidenowi i Cześ Białczyński tyż!!! – Joe Biden ogłosił koniec PLANDEMII!!!

Znaczy to tylko tyle, że cele jakie przed tym instrumentem politycznym stawiano zostały z punktu widzenia USA lub całej Banksterki Światowej osiągnięte. Drobny zgrzyt: Czy ktoś odpowiedział lub odpowie w procesie karnym  za 230 000  Polaków zamordowanych w latach 2020 – 2022 zarządzeniami Zarządu Namiestników Polski?

Przyczyną skrócenia długości życia Amerykanów w latach 2020-2022 jest według tych bandytów na pierwszym miejscu covid 19 a na drugim tzw. „nieumyślne szkody”.  Te nieumyślne szkody to jak rozumiem „nadmiarowe zgony”. Preparaty mRNA jak widać oczywiście według Banksterki i Big Pharmy ocaliły Amerykanom życie!!!

Na uboczu: „polski” minister Śmierci, który nie może być podobno sądzony przez polskie sądy według postanowienia „polskiej|” prokuratury, która stwierdziła że nie podlega ich jurysdykcji (podobnie jak Pinokio i inni notable-zbrodniarze z PIS) uszczęśliwił wczoraj Ukrainę podarunkiem 1 miliona dawek preparatu mRNA, które ze względu na brak zainteresowania Polaków dalszym udziałem w eksperymencie medycznym musiałyby zostać zutylizowane!!!

Godna polecenia gospodarność premiera i ministra oraz dowód najwyższej przyjaźni tych przedstawicieli narodu polskiego dla narodu ukraińskiego. Czekamy na gratulacje od Putina!

 

1. PL1tv: Ujawnienie przez USA rosyjskich agentów w Polsce wywoła polityczne tsunami

 

https://pl1.tv/title/ujawnienie-przez-usa-rosyjskich-agentow-w-polsce-wywola-polityczne-tsunami/

2.Interia: Joe Biden – Nadal mamy problemy, ale pandemia się skończyła

Prezydent Joe Biden zadeklarował, że choć USA nadal zmagają się problemami wygenerowanymi przez koronawirusa, to „pandemia się skończyła”. Według WHO świat nigdy nie był w lepszej sytuacji, by pokonać COVID-19.

_ Choć wciąż mamy problemy z COVID-19 i nadal dużo nad tym pracujemy, to pandemia się skończyła – powiedział w programie CBS „60 Minutes” Joe Biden.

Rząd USA nadal określa COVID-19 jako chorobę stwarzającą zagrożenie dla zdrowia publicznego, a WHO utrzymuje, że pandemia nadal stanowi zagrożenie na skalę światową. Jednak słowa prezydenta USA są podobne do tych wypowiadanych przez innych światowych liderów.

Dyrektor WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus mówił w ubiegłym tygodniu, że koniec pandemii jest „w zasięgu wzroku” i że świat pod tym względem nigdy nie był w lepszej sytuacji. – W zeszłym tygodniu liczba zgłoszonych tygodniowo zgonów z powodu COVID-19 była najniższa od marca 2020 r. – powiedział Ghebreyesus.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni w USA każdego dnia notowano około 65 tys. nowych przypadków koronawirusa – wynika z danych Johns Hopkins University. Liczba rejestrowanych zakażeń spada niemal w każdym stanie. Jak informuje CNN, w Stanach Zjednoczonych każdego dnia z powodu COVID-19 umiera około 400 osób. Prognozy wskazują, że liczba nowych hospitalizacji i zgonów utrzyma się na stałym poziomie przez następny miesiąc.

Przez covid Amerykanie żyją krócej. „Historycznie zły wynik”

Tymczasem pandemia przyczyniła się do spadku średniej długości życia Amerykanów. Według Narodowego Centrum Statystyk Zdrowotnych (NCHS) średnia długość życia Amerykanów w 2021 r. wyniosła 76,1 roku, podczas gdy w 2020 r. była na poziomie 77 lat, zaś w 2019 r. – 78,8.

Jak wskazują autorzy badania, COVID-19 był zdecydowanie najważniejszym czynnikiem, który przyczynił się do skrócenia oczekiwanej długości życia. Na drugim miejscu były „nieumyślne szkody” (15,9 proc.), a na trzecim choroby serca (4,1 proc.).

Jak stwierdził cytowany przez „New York Timesa” dr Steven Woolf z uczelni Virginia Commolwealth University, odnotowane pogorszenie się sytuacji zdrowotnej Amerykanów jest „historyczne”. Zauważył też, że Stany Zjednoczone odstają w tym względzie od pozostałych krajów rozwiniętych, które choć również zanotowały spadek średniej długości życia w 2020 r., to tendencja ta zatrzymała się w kolejnym roku.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-joe-biden-nadal-mamy-problemy-ale-pandemia-sie-skonczyla,nId,6294921#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

3. Głos Niezłomnych Naukowców: Dlaczego Lekarze nie stają w Twojej obronie – a czy Ty bronisz niezależnych lekarzy?

Medycyna przyciąga tak osoby szczególnie oddane swojej misji jak i cwaniaków i głupców. Dzisiaj, wydaje się, tych wspaniałych jest coraz mniej. Ale może to my, pacjenci opuściliśmy tych szlachetnych?

List od lekarza z Kaliforni do Steva Kirscha, multimilionera z branży elektronicznej, wynalazcy myszki optycznej, aktywnie zaangażowanego w sprawy społeczne. Obecnie ujawnianiea prawdę o pandemii, w tym szczepionkach i starych, skutecznych lekach na COVID jak Iwermektyna hydrochlorochina, itp.. Rok temu sfinansował badanie kliniczne fluwoksaminy w leczeniu Covid

Drogi Stevenie,

Pytasz, dlaczego lekarze milczą. Elektroniczna dokumentacja medyczna (EMR) jest kulą u nogi dla lekarzy. Jesteśmy przez nich śledzeni. Kiedy wypisałem pacjentce receptę na Iwermektynę, za świadomą zgodą (była zaszczepiona), otrzymałem 5 listów grożących moją licencją medyczną, przywilejami szpitalnymi i umowami ubezpieczeniowymi. Nie dostałbym 5 listów, gdybym kogoś zabił przez zaniedbanie lub błąd w sztuce. Jeśli moja licencja zostanie wyciągnięta, nie będę już mogła pomagać moim pacjentom.

Rozmawiam z pacjentami w cztery oczy, ale wypowiadanie się na głos zniszczyłoby moją rodzinę. Mam dzieci. Szczerze mówiąc, widziałem, że pacjenci chcą, abym ryzykował dla nich, ale zupełnie nie chcą wspierać swojego lekarza. Ludzie są leniwi.

Mogę uratować ci życie, ale za moją pracę płacę mniej, niż niektórym fryzjerom. Moje wykształcenie nie jest cenione przez społeczeństwo, i coraz częściej zastępują nas „advanced practice providers – asystenci pacjenta”. Prawie zakończyłem pracę w swoim zawodzie. Mam nadzieję przejść na emeryturę w ciągu najbliższych 1-3 lat, dekady wcześniej niż planowałem. Kocham to, co robię, ale nie mogę dłużej wytrzymać tego toksycznego i zepsutego systemu. Dlatego tak wielu lekarzy odeszło na emeryturę w ciągu ostatnich kilku lat i ten trend będzie się utrzymywał.

Dołączam najnowszą ustawę z Kalifornii do dławienia lekarzy. Nie słyszę krzyków oburzenia. Ponad rok temu powiedziałem pacjentom, że szczepionka nie przeszkodzi im w zachorowaniu na COVID. Nigdy tego nie badano. Czytałem badania. Wówczas to co mówiłem to oczywiście była dezinformacja, ale teraz okazało się prawdą.

Kto będzie prawdziwym carem opieki zdrowotnej? Jak mam nadążyć? Pozostaje mi założyć, że ludność chce, aby rząd kierował ich opieką zdrowotną. Taki jest w rzeczywistości plan. Przewiduję, że w ciągu najbliższych 5 lat system opieki zdrowotnej zostanie uspołeczniony. Ludzie będą zszokowani, ale dzisiaj nikt nie zwraca uwagi.

Dziękuję za wszystko, co robisz i życzę powodzenia. Czuję się jak Dawid przeciwko Goliatowi.

Steve Kirsch’s newsletter
Why doctors aren’t speaking out
Dear Steve, You ask why doctors are silent. The electronic medical records (EMRs) are a ball and chain to physicians. We are tracked through them. When I wrote a prescription for Ivermectin for a patient, with informed consent (she was vaccinated), I received 5 letters threatening my medical license, my hospital privileges, and my insurance contracts…

Read more

U nas dzieje się tak samo.

 

4. Grzegorz Płaczek: Cenzura prewencyjna? Policja wchodzi do patriotycznego wydawnictwa i rekwiruje sprzęt.

 

https://banbye.com/watch/v_Nsu9rS_wemws

Podziel się!