1. GNN: Lekarze światowego formatu ujawniają rzeczywiste dane; 2. wR24: Świadome działanie Morawieckiego?! Jak bronić się przed większą depresją i biedą!; 3. GT-BT: Ostatnie imperium kolonialne świata. Upadek, czy przetrwanie?; 4. PL1tv: Rząd zrobił wszystko, żeby dzieci nie wróciły 1 września do szkoły!

Ostatnie imperium kolonialne świata. Upadek, czy przetrwanie?

1. Głos Niezłomnych Naukowców: Lekarze światowego formatu ujawniają rzeczywiste dane dotyczące potencjalnych niebezpieczeństw związanych z przyjęciem preparatów mRNA i naciski na służbę zdrowia, by nie ujawniać tych faktów

Przeglądnąwszy 1013 recenzowanych artykułów, opisano skutki podania preparatu mRNA na COVID, (koncentrując się na kobietach), oraz ogrom nacisku, jakiemu poddawani są lekarze, by nie mówić prawdy.

“Cel

Celem tego badania jest:

  • po pierwsze, przegląd sposobów zastraszania pracowników służby zdrowia przez ich organy zarządzające w USA;
  • a po drugie, przejrzenie literatury medycznej pod kątem powikłań związanych ze szczepionkami COVID-19 oraz danych z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS), szczególnie te związane z kobietami w ciąży i kobietami w wieku rozrodczym.

Autorzy pragną również zwrócić uwagę społeczeństwa, pracowników i administratorów służby zdrowia na fakt, że ​​w stosunku do wszystkich pracowników służby zdrowia w USA wydano nielegalne i niekonstytucyjne nakazy kneblowania, oraz aby ostrzec wszystkich, że z tego powodu nie można ufać żadnemu z tych pracowników. Nakaz milczenia powoduje, że świadoma zgoda na szczepienie uzyskana od pacjenta jest nieważna. Naszym zamiarem jest ponadto poinformowanie organów zarządzających pracownikami służby zdrowia, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności oraz przygotowanie podstaw prawnych dla ewentualnych procesów o naruszenie artykułu RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act) o nieuczciwe postępowanie biznesowe, zmowę i oszustwo. Te potencjalne czyny karalne, ujawnione w sądzie, mogą pozbawić Big Pharmę i inne firmy immunitetu prawnego, a także podobnej ochrony przyznanej szpitalom i organizacjom w ramach CARES ACT.

Przy okazji chciałam też zwrócić ponownie uwagę na groźne poszczepienne choroby serca u 3.5% przebadanych nastolatków na Tajlandii po szczepieniu preparatem mRNA Pfizera, omówione w zaktualizowanym właśnie blogu linkowanym poniżej. Aktualizacja uzasadnia dodatkowo, że liczba 3.5% przypadków zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia po preparacie Pfizera odpowiadałaby ok. 10%-11% takich powikłań kardiologicznych u młodych mężczyzn po Modernie. Kliknij jeszcze raz poniżej.

Głos Niezłomnych Naukowców
W badaniu 3.5% zachorowań na serce u chłopców szczepionych na Covid szczepionką Pfizera. Jeszcze gorzej w przypadku Moderny (szacunkowo 10%).
Streszczenie artykułu dotyczącego dzieci z Tajlandii szczepionych na Covid szczepionką firmy Pfizer “Cardiovascular Effects of the BNT162b2 mRNA COVID-19 Vaccine in Adolescents” https://www.preprints.org/manuscript/202208.0151/v1 “Niniejsze badanie koncentruje się na skutkach sercowo-naczyniowych, w szczególności zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia …

Read more

Cały omawiany artykuł znajduje się pod linkiem do osobego wklejenia:

Patient Betrayal: The Corruption of Healthcare, Informed Consent and the Physician-Patient Relationship

https://www.thegms.co/medical-ethics/medethics-rw-22021403.pdf

2. wR24: Świadome działanie Morawieckiego?! Jak bronić się przed większą depresją i biedą!

https://banbye.com/watch/v_VpPIh660bzvl

3. GT-BT: Ostatnie imperium kolonialne świata. Upadek, czy przetrwanie?

https://www.youtube.com/watch?v=Voqm-fxFCuc

4. PL1tv: Rząd zrobił wszystko, żeby dzieci nie wróciły 1 września do szkoły!

https://pl1.tv/title/rzad-zrobil-wszystko-zeby-dzieci-nie-wrocily-1-wrzesnia-do-szkoly/

 

Podziel się!