1. Globalista: Zgniła Odra – Jak zatruwana jest Polska; 2. Ator: Będzie rozporządzenie segregacyjne vel sanitarne! Nie wyszło z ustawą to będzie tak; 3. Viacheslav Zarutskii: Wywiad z rosyjskim żołnierzem; 4. Marcin Strzyżewski: Jak Rosjanie tłumaczą ostrzały elektrowni jądrowej?

Zgniła Odra – Jak zatruwana jest Polska

To zdjęcie powstało w roku 2019. Nad jeziorem Wojcieszyckim w Wojcieszycach koło Gorzowa doszło do masowego śnięcia ryb. Widok jest dramatyczny, bo w jeziorze dryfują tysiące martwych ryb. Takie wydarzenia mają miejsce każdego roku w zamkniętych akwenach jak i w rzekach w Polsce. To nie znaczy wcale że w Odrze nic nadzwyczajnego nie zaszło. Polskie rzeki są brudne i zatrute – równie dobrym przykładem jest tu Wisła, w której przed II Wojną można się było w Krakowie kąpać, a którą zatruło i zasoliło totalnie  śląskie górnictwo węglowe. Jeżeli stwierdzono duże zasolenie wody w Odrze to de facto stwierdzono zatrucie jej przez przemysł. Czy ktoś jest winien tej sytuacji? A jeśli tak to kto?

Winne są wszystkie „polskie” rządy od czasów Okrągłego Stołu po dziś dzień. Są one winne zanieczyszczenia powietrza na masową skalę, skażenia pól i sadów a więc i ludzi i zwierząt glifosatem, wprowadzania do obiegu żywnościowego GMO i dewastacji tzw „służby zdrowia”, której nie potrafią wyleczyć ze śmiertelnej choroby od 1989 roku.

Czy większość Polaków rzeczywiście uważa, że FAJNIE JEST i nie może być lepiej?

Jako społeczeństwo utraciliśmy kontrolę nad kanałami informacyjnymi, nad mediami publicznymi i prywatnymi. Ale to nie powinno znaczyć, że utraciliśmy zdolność rozróżniania miedzy dobrem a złem i zdolność dokonywania prawidłowych wyborów.

Manipulowanie społeczeństwem, manipulowanie Polakami kończyło się zawsze dla manipulatorów wielką katastrofą. Największą katastrofą jaką Polacy mogą DZISIAJ zafundować politykom jest wprowadzenie kontroli ich działań i zasady NATYCHMIASTOWEGO odbierania władzy tym, którzy nie realizują programu społecznego zaakceptowanego w wyborach powszechnych przez większość narodu. 

Tylko demokracja bezpośrednia może położyć kres temu wszystkiemu co obserwujemy bezsilnie nie posiadając jako naród wpływu na bieg wydarzeń.

1. Zgniła Odra – Jak zatruwana jest Polska

https://www.youtube.com/watch?v=K2Eug8q2Lps

2. Ator: Będzie rozporządzenie segregacyjne vel sanitarne! Nie wyszło z ustawą to będzie tak

https://www.youtube.com/watch?v=o1_e7nK4PBI

3. Viacheslav Zarutskii: Wywiad z rosyjskim żołnierzem

https://www.youtube.com/watch?v=JZq0LSYRg-k

4. Marcin Strzyżewski: Jak Rosjanie tłumaczą ostrzały elektrowni jądrowej?

https://www.youtube.com/watch?v=B7Ny2UjbDpU

Podziel się!